بزرگترین تهدید برای تجمع بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بزرگترین تهدید برای تجمع بیت کوین
  • royapm
  • اردیبهشت 21, 1399
  • بدون دیدگاه

نصف کردن بیت کوین به معنای معدنچیان دیگر بزرگترین فروشندگان BTC نیستند

پس از نصف شدن ، صرافی های کریپتو با فروش بیت کوین که آنها را با هزینه معاملات جمع آوری کرده اند ، ممکن است بزرگترین تهدید را برای تجمع بیت کوین در جریان داشته باشد زیرا معدنچیان BTC کمتری کسب می کنند.

به دنبال کاهش بیت کوین (BTC) در تاریخ 12 ماه مه ، معامله گران عموماً انتظار دارند که با افزایش سرمایه ، قیمت پردرآمدترین ارز توسط سرمایه بازار کاهش یابد. به گفته یک تحلیلگر برجسته زنجیره ای ، فشار فروش ممکن است ناشی از صرافی های رمزنگاری باشد.

ویلی وو ، بنیانگذار Hypersheet ، گفت که صرافی ها به احتمال زیاد شروع به فروش ذخیره دارایی های رمزپایه ای متشکل از هزینه های بازرگانی می کنند. به طور معمول صرافی ها هزینه های معاملاتی را به صورت ارزهای رمزپایه دریافت می کنند و برای تأمین هزینه های عملیاتی آنها را می فروشند.

با توجه به اینکه بازار ارز رمزنگاری روزانه 1200 BTC از هزینه ها – معادل 11.6 میلیون دلار – تولید می کند ، ممکن است روند صعودی بیت کوین را کند کند.

فروش فشار ناشی از مبادلات رمزنگاری ممکن است باعث بهبود عملکرد بیت کوین شود

پس از نصف شدن بیت کوین ، کارگران معدن نیمی از BTC را که در چهار سال گذشته در گذشته استفاده می کردند ، تولید می کنند.

به طور روزانه ، درآمد معدنکاران از 1800 BTC به 900 BTC کاهش می یابد ، بر اساس تخمین های ناچیز منتشر شده توسط Woo.

“وقتی درآمد معدنکاران به نصف کاهش یابد ، بخش معدن حدود 33 درصد BTC کمتر از بازار ارز cryptocurrency کسب می کند. به همین ترتیب ، خطر فروش عمده پس از نصف از مبادلات بیشتر از کارگران معدن ناشی می شود.”

ارسال این کارگران معدن نیمه کاره در سال 2020 به بزرگترین فروشندگان بیت کوین متوقف خواهد شد. این خواهد بود طلوع ارز رمزنگاری به عنوان فروشنده پیشرو. بزودی بزرگترین فشار فروش روی بیت کوین از صرافی هایی است که هزینه های BTC خود را که در فیات جمع شده است ، به فروش می رسانند.

وی تأکید کرد که اغلب در بازار رمزنگاری اصطلاح “فشار فروش” سوءاستفاده می شود. هنگامی که معامله گران فردی بیت کوین را در بازار ارز بفروش یا خریداری می کنند ، سفارشات با یکدیگر همسان می شوند. طبقه بندی اینگونه معاملات به عنوان حجم فروش یا خرید ، دشوار است.

در عوض ، وی خاطرنشان كرد: دو منبع اصلی فروش وجود دارد كه بر بازار تأثیر می گذارد: كارگران معدن و صرافی.

“فقط دو فشار فروش بی نظیر در بازار وجود دارد. (1) معدنچیانی که عرضه را رقیق می کنند و به بازار می فروشند ، این مالیات پنهان از طریق تورم پولی است. و (2) صرافی هایی که معامله گران را مالیات می دهند و به بازار می فروشند.”

اما برخی معتقدند که احتمالاً بازار با فشار مبلغ تبدیل ارز به پول نقد قیمت گذاری می کند.

تاجر برجسته می گوید این فشار فروش جدیدی را در بازار وارد نمی کند

سرمایه گذار مشهور بیت کوین “I Nomad” اظهار داشت که هر مبادله اصلی رمزنگاری در حال حاضر درصد زیادی از هزینه های خود را به صورت نقدی از طریق بازار یا با یک استراتژی بلند مدت به فروش می رساند.

بازار ممکن است در حال حاضر با تبدیل هزینه به پول نقد اقدام به قیمت گذاری کرده و احتمال آن را برای ایجاد فشار در بازار کاهش می دهد.

سرمایه گذار گفت:

هر مبادله عمده درصد زیادی از هزینه های نقدی را از قبل (از طریق بازار خود یا ترانشه بلند مدت) به فروش می رساند. من این را می دانم زیرا من در معاملات خرید و فروش گفته ام. این مسئله باعث ایجاد فشار جدید در فروش نیست که مردم باید از آن ترسیده باشند. همان است که همیشه بوده است.

اگر صرافی های cryptocurrency بطور مداوم هزینه های خود را به صورت منظم به پول نقد تبدیل کنند ، به احتمال زیاد بعد از نیمه کاهش فشار سنگینی بر روند قیمت بیت کوین وارد نمی کند.