قیمت بیت کوین می تواند در روزهای آینده دو برابر شود

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
قیمت بیت کوین می تواند در روزهای آینده دو برابر شود
  • royapm
  • اردیبهشت 17, 1399
  • بدون دیدگاه

نصف شدن بیت کوین

بنیانگذار Decred فکر می کند که به دلیل تلاش کارگران برای تأمین هزینه های کار خود ، نصف بیت کوین می تواند قیمت آن را دو برابر کند.

بنیانگذار و مدیر پروژه Decred ، جیک یوکوم پیات پیش بینی کرده است که با کاهش درآمد معدن بیت کوین (BTC) ، قیمت های معدنی بالا خواهد رفت.

یوكوم پیات در یك ایمیل اول مه می گوید: “از آنجا كه كاهش بیت کوین به معنای این است كه كارگران معادن نصف تعداد بیت کوین ها را برای همان میزان كار دریافت می كنند ، این باعث افزایش هزینه ناشدنی در ایجاد بیت کوین می شود.”

“هزینه های معدنکارها به طور مؤثر ثابت هستند ، بنابراین برای حفظ همان حاشیه سود ، آنها انگیزه می گیرند که قیمت بیت کوین خود را بفروشند. من انتظار دارم که این شوک عرضه با حرکت دادن پیشنهادات معدنچیان به میزان قابل توجهی افزایش یابد.”

بیت کوین به نیمه دوم خود نزدیک می شود

تقریباً هر چهار سال ، بیت کوین براساس پارامترهای وارد شده در کد آن ، یک رویداد نیمه تمام را تکمیل می کند. هر نصف پاداش بلوک معدن بیت کوین را به نصف کاهش می دهد.

بیت کوین حداکثر 21 میلیون سکه دارد ، هرچند که هنوز تمام سکه ها در گردش نیستند. از زمان آغاز به کار بیش از یک دهه پیش ، بیت کوین شاهد افزایش عرضه در گردش خود از طریق پاداش های استخراج معادن بود.

با سرعت فعلی تقریباً در هر 10 دقیقه ، یک معدنچی در هر نقطه از جهان بلوکی در شبکه بیت کوین پیدا می کند و پاداش 12.5 BTC را دریافت می کند. اساساً ، این بدان معنی است که 12.5 بیت کوین جدید هر 10 دقیقه یکبار به بازار می روند.

در تاریخ 11 ماه مه ، این پاداش به 6.25 نفر کاهش می یابد و کارگران کمتری را برای همان میزان کار می پرداخت.

قیمت بیت کوین می تواند در روزهای آینده دو برابر شود

با توجه به این تغییر اساسی پویا در بازار ، Yocom-Piatt قیمت های بالاتری را برای بیت کوین می بیند. وی گفت: “در کوتاه مدت انتظار دارم که قیمت تقریباً دو برابر شود ، اما پیش بینی های طولانی مدت طولانی در زمینه الگوی رونق بوست بازارهای cryptocurrency دشوار است.”

یوکوم پیات اضافه کرد: “نسبت سهام به جریان به دلیل کاهش نیمه افزایش قابل توجهی در حال افزایش است ، به همین دلیل برای قیمت طولانی تر بیت کوین خوب است.”

مدل سهام به جریان بیت کوین ، محصولی از تحلیلگر رمزنگاری توییتر PlanB ، عرضه بیت کوین را با ارزش آن مقایسه می کند و نیمی از آن را در نظر می گیرد. این تحلیلگر اخیراً نمودار به روز شده سهام و جریان را برای بیت کوین منتشر کرده است ، از جمله طلا و نقره در ترکیب.