چین قوانین بیت کوین را توسط قانون محافظت می کند

  • خانه
  • وبلاگ
  • چین قوانین بیت کوین را توسط قانون محافظت می کند
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
چین قوانین بیت کوین را توسط قانون محافظت می کند
  • royapm
  • اردیبهشت 21, 1399
  • بدون دیدگاه

بیت کوین دارایی دیجیتالی

بنا به گزارش ها ، دادگاهی در شانگهای چین حكم داد كه بیت کوین یك دارایی است كه توسط قانون چینی در پرونده ای محافظت می شود. این پرونده شامل سرقت دو ارز رمزنگاری مختلف ، یکی بیت کوین ، از یک آمریکایی است. متهمین ادعا كردند كه بیت کوین طبق قوانین چین به رسمیت شناخته نشده است. دادگاه با استناد به اسناد بانک مرکزی ، بانک مردم چین (PBOC) مخالفت کرد.

رسانه های چینی روز پنج شنبه گزارش دادند که دادگاه بین المللی شانگهای شماره 1 در مورد پرونده بیت کوین که چندین سال به طول انجامیده است ، حکم صادر کرده است. این پرونده شامل سه چینی و یک مالزیایی بود که در شب 12 ژوئن 2018 به خانه یک آمریکایی و همسر چینی اش حمله کردند ، رسانه های روزانه شرق چین شاین را به تفصیل اعلام کرد. بعد از قفل کردن این زوج و ضرب و شتم آنها ، متجاوزان آنها را مجبور کردند 18.88 بیت کوین و 6 هزار و 466 اسکای کوین را به حساب خود منتقل کنند.

در اولین جلسه رسیدگی به این پرونده مشخص شد كه اختلاف اقتصادی وجود دارد و عاملان محكوم به شش و نیم و هشت ماه به زندان محكوم شدند. متهمان قبول كردند كه همه اسكوكوینها را پس بدهند اما نه بیت کوین ، با این استدلال كه ارزهای رمزپایه طبق قانون چین دارایی نبودند ، بنابراین زوجین حق ندادند كه آنها را پس بگیرند. دادگاه با آنها مخالفت كرد و به آنها دستور داد كه تمام ارزهای رمزگذاری شده را از این زن و شوهر بازگردانند یا آنچه را كه سكه ها ارزش داشتند به آنها پرداخت كنند. وقتی این زن و شوهر نه بیت کوین ها را دریافت کردند و نه وجوه معادل آن ، آنها به دادخواست رسیدگی کردند.

این چهار متهم تجدیدنظر کردند و تأکید کردند که ارزهای رمزپایه ، از جمله بیت کوین و اسکایکوین ، طبق قانون چین املاک قانونی نبودند. با این حال ، روزنامه Shine روز پنجشنبه گزارش داد که دادگاه شانگهای به آنها دستور داده است كه سكه ها را پس دهند.

دادگاه بیت کوین را یک دارایی دیجیتالی دانست که باید توسط قانون محافظت شود.

لیو جیانگ ، قاضی اصلی پرونده ، توضیح داد كه اسناد منتشر شده توسط بانك مركزی ، بانك مردم چین (PBOC) ، هرگز بیت کوین را به عنوان یك دارایی انكار نكرده اند و قوانین در چین مانع از نگه داشتن شهروندان از شهروندان نمی شود.

چندین دادگاه چینی دیگر حكم مشابهی در مورد رمزنگاری صادر كرده اند. به عنوان مثال ، دادگاه داوری بین المللی شنژن در سال 2018 Cryptocur ارز را با یک پرونده شامل 20 بیت کوین ، 50 بیت کوین نقدی و 13 الماس بیت کوین تشخیص داد. سال گذشته ، دادگاه اینترنتی Hangzhou نیز بیت کوین را بطور قانونی تشخیص داد. به تازگی ، دادگاه مردم Shenzhen Futian District در استان گوانگدونگ دارایی قانونی اتریوم را در چین اعلام کرد.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)