کریپتو در اوکراین قانونی می‌شود!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کریپتو در اوکراین قانونی می‌شود!

پارلمان اوکراین در بحبوحه تشدید تنش ها با همسایه خود روسیه، به قانونی شدن دارایی‌های دیجیتال رای داد. با تصویب این لایجه، کریپتو در اوکراین قانونی خواهد شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


کریپتو در اوکراین قانونی می‌شود!

حدود 272 نماینده مجلس اوکراین، به ایجاد یک بازار قانونی برای دارایی‌های دیجیتال رای مثبت دادند که به تنظیم کننده مالی کشور، اختیار نظارت بر رمزارزها را می‌دهد. معاون نخست‌وزیر این کشور، بر اهمیت توسعه تجارت تاکید کرد. حتی در شرایطی که سایه تهاجم روسیه، بر این کشور سایه افکنده است.

  • میخائیلو فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین گفت:

“قانون جدید، فرصتی مضاعف برای توسعه تجارت در کشور ما است. شرکت‌های ارز دیجیتال خارجی و اوکراینی، می‌توانند به صورت قانونی فعالیت کنند. در حالی که اوکراینی‌ها دسترسی راحت و مطمئنی به بازار جهانی دارایی‌های مجازی خواهند داشت.”

“فعالان بازار، از حمایت قانونی و فرصتی برای تصمیم‌گیری بر اساس رایزنی‌های آزاد با سازمان‌های دولتی برخوردار خواهند شد. یک مکانیسم شفاف برای سرمایه گذاری در یک طبقه دارایی جدید ظاهر خواهد شد.”

اوکراین، با جامعه بزرگی از سرمایه گذاران دارایی دیجیتال و استارت آپ‌ها، یکی از پنج کشور برتر جهان از نظر مالکیت کریپتو است.

داده‌های اخیر شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Elliptic، نشان داد که کریپتو توسط اوکراین، برای تامین مالی تلاش‌های جنگی خود، با بدتر شدن روابطش با روسیه نیز استفاده می‌شود. کمک‌های ارزهای دیجیتال به سازمان‌های غیردولتی و گروه‌های نظامی اوکراین در سال 2021، بیش از 900 درصد افزایش یافته است.

پتانسیل کریپتو برای تسهیل تراکنش‌های سریع و فرامرزی، آن را برای تامین مالی مخفیانه اهداف و گروه‌های سیاسی مناسب می‌کند.

کانادا، اخیراً قوانین تأمین مالی تروریسم خود را به دلیل نگرانی‌ای که توسط معترضان به قوانین کووید-19 که از طریق دارایی‌های دیجیتال تأمین مالی می‌شوند، ایجاد شده‌است، شامل تأمین مالی جمعی و رمزارزها نیز کرده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.