FTX و قراردادهای آینده در بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
FTX و قراردادهای آینده در بیت کوین
  • royapm
  • اردیبهشت 28, 1399
  • بدون دیدگاه

نماینده hashrate یا قدرت محاسباتی شبکه Bitcoin

در آنچه احتمالاً اولین عرضه در جهان است ، صرافی مشتقات رمزپایه اعلام کرده است از راه اندازی یک بازار آتی جدید که نماینده hashrate یا قدرت محاسباتی شبکه Bitcoin (BTC) است ، اعلام شد که امروز توسط سام بانمن- فرید ، مدیر عامل شرکت تبادل مشتقات Crypto FTX ، محصول جدید واکنش های متفاوتی را از طرف جامعه جلب کرد ، و برخی از آن را “عالی برای معدنچیان” خواندند ، و برخی دیگر اظهار داشتند که این محصول غیر ضروری دیگری برای تجارت است. برای معامله گران خرده فروشی به طور منظم ، مطمئناً می تواند مزایای مزایای معدنچیان را فراهم آورد زیرا آنها به دنبال محافظت از خطرات ناشی از نوسانات هشرات در شبکه هستند.

مطابق مشخصات قرارداد FTX ، معاملات جدید آینده آنها “به طور متوسط ​​برای معدن کاری BTC در یک دوره زمانی منقضی می شود” ، به این معنی که آنها “تقریباً نمایانگر” کل قدرت قدرت مورد استفاده در شبکه بیت کوین هستند. به عنوان مثال ، قرارداد BTC-HASH-2020Q3 “به طور متوسط ​​برای بلوک های بیت کوین استخراج شده در Q3 2020” حل می شود. “تقسیم شده توسط 1 تریلیون.

ایده اضافه کردن معاملات آتی هشتروی نخستین بار در آگوست سال گذشته توسط FTX در یک پست وبلاگ مطرح شد ، جایی که Bankman-Fried گفت که آنها “برای جستجوی بورس در جستجوی ارزانی ، تسلط BTC و معاملات آتی کالا هستند”.

حراست بیت کوین در طول 12 ماه گذشته نسبتاً پیوسته افزایش یافته است ، اما در مارس ضربه قابل توجهی به دست آورد و پس از نیمه سوم پاداش معدن بیت کوین در 11 مه کاهش یافت.

در هر صورت ، همانطور که گزارش شد ، ممکن است هفته ها طول بکشد تا بعد از نصف شدن تصویر واضح از شبکه بیت کوین را تجربه کنیم.

FTX ، که از Binance پشتیبانی می شود ، در اوایل سال جاری نیز هنگامی که یک قرارداد آتی را امضا کرد که احتمال پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری بعدی ایالات متحده را دنبال می کند ، عناوینی را ایجاد کرد. قرارداد TRUMP هنوز در FTX معامله می شود و در حال حاضر احتمال 50.1٪ احتمال پیروزی ترامپ در انتخابات را نشان می دهد.