افزایش قیمت بیت کوین و روند اصلی کاهش BTC

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش قیمت بیت کوین و روند اصلی کاهش BTC
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
افزایش قیمت بیت کوین و روند اصلی  کاهش BTC
  • royapm
  • اردیبهشت 12, 1399
  • بدون دیدگاه

افزایش بیت کوین کاهش BTC

پیش از نیمه نهایی بیت کوین ، همه روندهای اصلی پیرامون رمزنگاری برتر مثبت به نظر می رسد.

بیش از یک ماه است که جامعه رمزنگاری جهانی در مورد رویداد نیمه نهایی بیت کوین با شلوغی عالی صحبت می کند. با این حال ، به دلیل رکود اقتصادی که در حال حاضر از انتشار کروناویروس رمان بر کل کره زمین تأثیر گذاشته است ، به نظر می رسد که این نیمه ممکن است در مقایسه با نوسانات قبلی تاثیری در ارزش نخستین cryptocurrency نداشته باشد.

با این گفته ، علی رغم بسیاری از دارایی های سنتی ، مانند نفت و سهام ، از ابتدای ماه مارس به شدت کاهش می یابد ، به نظر می رسد که بیت کوین (BTC) موجی قوی از حرکت نیمه صعودی قبل از نصف را تجربه می کند که به پرچمداران دیجیتال کمک کرده است. دارایی بیش از 7،500 دلار برای مدت دو هفته باقی بماند. نه تنها این ، بلکه بیت کوین در 29 مارس با صعود به حدود 8 هزار و 900 دلار ، صرافی نسبی دیگر را تضمین کرد ، و معامله گران همچنان برای استراحت فشار آوردند تا ارز بتواند بالاتر از آستانه مهم 8000 دلار برای خوب باشد.

با این حال ، بسیاری از تحلیلگران رمزنگاری مانند میشل ون دو پوپه معتقدند که حفظ بیت کوین حرکت فعلی به سمت بالا و پایداری از موانع 8000 یا 8،500 دلاری برای بیت کوین بسیار دشوار خواهد بود. به نظر وی: “رویدادهایی مانند نیمه کاهش می تواند باعث افزایش سطح FOMO شود. […] با این حال ، هنگامی که مردم متوجه شوند که این رویداد کوتاه مدت تأثیر نخواهد داشت ، فشار فروش نیز قوی خواهد بود. “

تأثیر روی نرخ هش هنوز تا حد زیادی نامشخص است

علاوه بر قیمت آن ، نیمه نهایی آینده به احتمال زیاد تأثیر مستقیمی بر سایر جنبه های بیت کوین مانند نرخ هش ارز خواهد داشت. بنابراین ، برای درک بهتر موضوع ، Cointelegraph به تیم Rainey ، مدیر ارشد مالی Greenlight Generation ، یک نیروگاه مستقر در نیویورک و هیبرید معدن بیت کوین رسید. از نظر وی ، اگر قیمت بیت کوین پس از نیمه ثابت ماندگار شود ، ممکن است افت موقت دیگری در نرخ هش آن – دقیقاً مانند آنچه در ماه مارس شاهد آن بودیم – در کتاب ها باشد. رائینی در ادامه افزود:

“به عنوان آخرین کارگران معدن قدیمی تر آفلاین می شوند و مزارع جدید استخراج معادن ، تحت تأثیر فصل مرطوب در سیچوان ، آنلاین می شوند. با این حال ، ما فقط از سخت افزار استخراج جدیدترین نسل بهره می بریم ، و در صورت تمایز بازی متفاوت از انتظارات ، سناریوهای مختلف ممکن را در برنامه های تجاری خود تصور کرده ایم. “

با اظهارنظر درباره این موضوع ، وین چن ، مدیر عامل شرکت Interlapse Technologies – یک شرکت فناوری مالی که به دنبال ترویج تصویب ارزهای دیجیتالی است – به Cointelegraph گفت که نوسانات متناوب و وحشی در سطح هش بومی بیت کوین ممکن است طی هفته های قبل مشاهده شود و بعد از نصف شدن با این حال ، با توجه به این واقعیت که بیت کوین از زمان وقایع نیمه تمام قبلی خود ارزش و شهرت بیشتری کسب کرده است – و تسلط موفق خود را در برابر کل بازار رمزنگاری حفظ کرده است – وی معتقد است که نرخ هش ارز در طول بقیه سال 2020 ادامه خواهد یافت.

با نگاهی تاریخی ، واضح است که به دنبال دو نیمه اخیر نرخ هش بیت کوین کاملاً افزایش یافته است. با این حال ، این بار در مورد سناریو بسیار تغییر کرده است. به عنوان مثال ، اکنون سرمایه گذاران از بیت کوین بهتر بهره می گیرند ، اتفاقی که قطعاً در سال 2012 و به میزان کمتری در سال 2016 رخ نداد. در این رابطه ، خوزه للیستری ، بنیانگذار مبادله های مشتقات رمزنگاری Interdax به Cointelegraph گفت:

“شرکت کنندگان از بیت کوین آگاه تر هستند و احتمالاً نرخ هش بلافاصله پس از این رویداد سقوط خواهد کرد ، همانطور که با Bitcoin Cash و Bitcoin SV دیدیم که زودتر از این میزان پاداش بلوک خود را داشتند. افت نرخ هش به دلیل کارگران ناکارآمد خواهد بود. هزینه های آنها برای ادامه کار بیش از حد زیاد خواهد بود زیرا پاداش بلوک به نصف کاهش می یابد. “

علاوه بر این ، لیلیستری خاطرنشان کرد که به دنبال هر رکود آینده ، احتمالاً نرخ هش بیت کوین بهبود می یابد ، زیرا کارگران معدن کارآمد با شروع سودآوری معادن ، شروع به تنظیم مجدد عملکرد خود می کنند.

روز دوشنبه ، گاوهای بیت کوین در سرتاسر جهان دلیلی برای جشن گرفتن به عنوان Crypto Fear & Greed Index – معیاری که برای تعیین سطح بی ثباتی روانی در بازار رمزنگاری استفاده می شود – به پایین ترین خواندن ممکن “ترس شدید” بعد از در کل هفت هفته طولانی برای مشخص تر شدن این موضوع ، شاخص Fear & Greed بر شش مؤلفه اصلی بنا شده است: نوسانات ، حرکت و حجم بازار ، فعالیت اجتماعی ، نظرسنجی ها ، تسلط بیت کوین و تجزیه و تحلیل Google Trends.

با توجه به این نکته ، زیرا به احتمال زیاد نیمه نهایی نوسانات قیمت کلی بیت کوین را طی دو ماه آینده افزایش می دهد ، به احتمال زیاد بر روی شاخص منفی اثر خواهد گذاشت. با این حال ، Llisterri معتقد است که این رویداد تأثیر مثبتی بر حرکت بازار بیت کوین ، وزوز اجتماعی و شهرت کلی خواهد داشت زیرا به ارز کمک خواهد کرد توجه رسانه ها را به خود جلب کند ، و همچنین قشر کاملی از سرمایه گذاران را در معرض نمایش قرار دهد:

این رویداد می تواند باعث ایجاد خوش بینی در بین معامله گران شود. حجم معاملات در ماه های منتهی به نیمه های قبلی 50 تا -150٪ افزایش یافته است ، اما این افزایش حجم فقط پس از نیمه سال 2012 ادامه داشته است. در سال 2016 ، حجم در ماه ژوئیه ، ماه نیمه شروع به کاهش می کند و تا سه ماه دیگر شروع به برداشت نمی کند. این بار ، ما شاهد افزایش چشمگیر حجم معاملات با مارس بودیم که بیشترین حجم ماهانه را از ژوئیه 2019 مشاهده کرده است. “

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)