غارت 13میلیارد دلار توسط 290 هکر

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
غارت 13میلیارد دلار توسط 290 هکر
  • royapm
  • شهریور 03, 1399
  • بدون دیدگاه

نکات کلیدی

Ethereum dApps برای 142 میلیون دلار مورد بهره برداری قرار گرفته است و توکن های ERC-20 از 1.15 میلیارد دلار تخلیه شده اند.

EOS بسته های مربوط به شماره های هک را بر روی یک پلت فرم قرارداد هوشمند هوشمند هدایت می کند.

اقدامات اساسی امنیتی به کاهش خطر از دست دادن بودجه در هک کمک می کند.

طبق گفته شرکت امنیتی Slowmist ، blockerain hackers ، هکرهای Crypto بیش از 13 میلیارد دلار در 290 هک مختلف را غارت کرده اند. با ورود بازار به سرزمین های سرسخت آور و اندازه پاداش بازیگران مخرب گسترش می یابد ، کاربران و سرمایه گذاران جدید باید نسبت به ذخیره وجه خود احتیاط کنند.

Crypto Hacks نیاز برجسته ای را برجسته می کند

به نظر می رسد که سوءاستفاده های Cryptocurrency به صورت هفتگی اتفاق می افتد ، خواه یک مبادله ، یک blockchain یا یک سرویس تعالی مانند کیف پول رمزنگاری باشد.

تنها در ماه آگوست ، از Opyn ، ارائه دهنده گزینه های DeFi بهره برداری شد ، YAM v1 به دلیل اشکال در تخفیف شکست خورد ، و اتریوم کلاسیک دو حمله دو بار هزینه کرد.

پروتکل های مبتنی بر اتریوم بیش از 142 میلیون دلار هک متحمل شده اند و بهره برداری های ERC-20 منجر به خسارت 1.15 میلیارد دلاری شده است. تنها سودآورترین رده برای بازیگران مخرب برای سوءاستفاده ، مبادلات متمرکز است که 4.6 میلیارد دلار به هکرها داده است.

اما وقتی صحبت از تعداد کل هک ها می شود ، EOS dApps از دو سال پیش به طور زنده با 115 هک راه می رود. Ethereum و TRON dApps به ترتیب 21 و 20 بار هک شده اند.

با این وجود ، هر هک به صنعت کمک می کند تا اقدامات امنیتی طولانی مدت را قوی تر انجام دهد.

تضمین تصحیح رمزنگاری یک پیش نیاز بسیار تأثیرگذار برای سرمایه گذاری در این صنعت است. با این حال ، حتی کاربران باتجربه شیوه های امنیتی خود را ناکافی می دانند.

چند روش اصلی وجود دارد که به سرمایه گذاران و کاربران امکان می دهد خطر گرفتاری در یکی از این حوادث را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

مهمترین آنها نگه داشتن بودجه روی یک کیف پول سخت افزاری با کپی از عبارت بذر است که در چندین مکان آفلاین ذخیره می شود. به حداقل رساندن اعتماد به مبادلات متمرکز و کیف پولهایی که به اینترنت متصل هستند ، در تأمین بودجه شخص بسیار طولانی پیش می رود.