معرفی خرید های بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
معرفی خرید های بیت کوین
  • royapm
  • تیر 03, 1399
  • بدون دیدگاه

نکات کلیدی

شایعات حاکی از این است که PayPal و Venmo ممکن است از طریق ادغام ارز به پشتیبانی cryptocurrency اضافه کنند

رویدادهای گذشته نشان می دهد که پی پال به blockchain علاقه مند است

اخبار امروز توسط هیچ یک از شرکت ها هنوز تأیید نشده است

به گفته منابعی که CoinDesk با آنها تماس گرفتید ، PayPal و Venmo به فکر اضافه کردن بیت کوین و Crypto خرید و فروش هستند. چنین ویژگی به تسریع در پذیرش جریان اصلی کمک می کند.

چگونه ویژگی ممکن است کار کند

این ویژگی به کاربران امکان می دهد با اتصال به مبادله شخص ثالث مانند Coinbase یا Bitstamp ، بیت کوین و سایر altcoin ها را مستقیماً از حساب آنلاین خود خریداری کنند. یکی از منابع Coindesk اظهار داشت:

درک من این است که آنها قصد دارند مستقیماً از PayPal و Venmo [خرید و فروش] کریپتو اجازه دهند … آنها می خواهند به نوعی قابلیت کیف پول داخلی داخلی داشته باشند تا بتوانید آن را در آنجا ذخیره کنید.

به گفته یك منبع ، پی پال می تواند نقدینگی خود را از چندین مبادله cryptocurrency تأمین كند. منبع دیگری اظهار داشت که PayPal و Venmo ممکن است ظرف سه ماه آینده این ویژگی را اضافه کنند.

اخبار بسیار سوداگرانه هستند

این خبر بسیار سوداگرانه است و فقط توسط منابع ناشناس تأیید شده است. هیچکدام از شرکتهای ذکر شده در بالا تأیید نکرده اند که این ویژگی در واقع به بستر پرداخت آنها اضافه می شود. از طرف دیگر ، استخدام های اخیر PayPal مربوط به blockchain و دخالت گذشته آن در Facebook Libra می تواند گواه این باشد که به طور جدی محصولات Cryptocurrency را دنبال می کند.

این واقعیت که PayPal صاحب Venmo است ، از این تئوری پشتیبانی می کند که هر دو سرویس ممکن است همزمان ویژگی را اضافه کنند.