آیا باید در Cryptocurrency سرمایه گذاری کنید؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آیا باید در Cryptocurrency سرمایه گذاری کنید؟
  • royapm
  • اردیبهشت 21, 1399
  • بدون دیدگاه

سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه می تواند ریسک پذیر باشد ، اما می تواند پاداش ملموس و نامشهود را نیز به شما ارائه دهد.

تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در cryptocurrency می تواند سرگرمی جدید جذاب باشد اگر کاملاً جدید باشید و اطلاعات کافی در مورد فناوری زیربنایی داشته باشید.

سرمایه گذاران باید همیشه تحقیقات خود را قبل از سرمایه گذاری در هر نوع دارایی انجام دهند ، به خصوص موردی که با آن آشنایی ندارند

در گذشته ، سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری محدود به تحقیق در مورد چند نشانه ، خرید نمونه های برتر شخصی بود ، و سپس امیدوار بود که این انتخاب ها ارزش خود را افزایش دهند. این روزها ، سرمایه گذاری به موضوعی بسیار پیچیده تر تبدیل شده است.

بیش از 7000 رمزنگاری مختلف برای انتخاب وجود دارد که شامل ارزهای خالص بازی ، ارزهای تبلیغاتی و علائم مختلف است که از تبادلات ، سیستم عاملها یا موارد استفاده از blockchain های مختلف پشتیبانی می کند. و فراتر از خرید و نگه داشتن علائم ، سرمایه گذاران اکنون از طیف گسترده ای از وسایل نقلیه مختلف سرمایه گذاری مانند صندوق و شاخص ها ، مشتقات و سیستم عامل های درآمدزا بهره مند می شوند.

در این راهنما ، Crypto Briefing به خوانندگان امکان ارائه کلیه فاکتورهای مختلف در هنگام سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه را می دهد.

نوسان

ارزهای رمزنگاری شده بسیار ناپایدار هستند ، بنابراین درک اشتهای فرد برای ریسک بسیار مهم است.

در میان هراس بازار coronavirus ، بیت کوین 40 درصد از ارزش خود را در یک روز واحد در مارس 2020 از دست داد. اگرچه این یک نمونه شدید است ، اما این نشان دهنده خطرات ناشی از آن است.

نکته دیگر در اینجا این است که ارزهای رمزنگاری شده معمولاً مطابق آنچه انتظار می رفت انجام نمی دهند. بعضی اوقات قیمت بیت کوین مانند سایر دارایی ها حرکت می کند و در بعضی مواقع در برابر شرایط بازار حرکت می کند.

سرمایه گذاران با ریسک پذیری باید هنگام جستجو در معرض چنین بازار آشفتگی ، این نکته را به خاطر بسپارند. این می تواند به معنای متنوع کردن یک نمونه کارها به سبد خرید یا استفاده از ابزارهای محافظ پیچیده تر باشد.

سطوح فعالیت

شاید بهترین بخش تبلیغات قدیمی “خرید و نگه داشتن” این باشد که فعالیت بسیار کمی را شامل می شود ، بنابراین برای سرمایه گذاران منفعل خوب است. اما این روزها سرمایه گذاری در زمینه های رمزنگاری برای همه.

به عنوان مثال مشتقات و تجارت حاشیه فرصت فروش کوتاه را به شما می دهند ، بعلاوه می توانید در استفاده از ابزارهایی مانند گزینه هایی برای محافظت در برابر ضررها فعال تر باشید.

با این حال ، حتی منفعل ترین انواع سرمایه گذاری cryptocurrency به دلیل ماهیت کریپتو می توانند فعال تر باشند. Blockchain یک فناوری نوظهور است و فضای رمزنگاری به سرعت در حال توسعه است.

برای یک تازه وارد ، می توانید یک منحنی یادگیری شیب دار وجود داشته باشد.

سرمایه گذاران کوشا همچنین در کنار مجموعه آرایش های مختلف پروژه ها و نشانه های مختلف ، باید در مورد فناوری زیربنایی نیز بیاموزند ، با سرعت زیادی در مورد اصطلاحات ژرفون پیچیده عمل کنند و خود را با مبادلات مختلف آشنا کنند.

سپس ، البته ، سوراخ خرگوش که به صورت رمزنگاری توییتر است ، فرا می رسد. برای لیست موقت از حساب های توییتر با کیفیت بالا ، Crypto Briefing یک مورد از اینجا ایجاد کرده است.

به طور خلاصه ، رمزنگاری می تواند به راحتی تبدیل به یک سرگرمی جذاب شود ، حتی اگر استراتژی سرمایه گذاری شما به سمت هدف منفعلانه باشد.

نقدینگی

در رونق سال 2017 و 2018 ، بسیاری از مردم از اعتیاد به مواد مخدره از پروژه های جدید و براق وعده تحویل جهان در یک صفحه خیره شدند.

در واقعیت ، بسیاری از این استارتاپ ها برابر شدند و به مردم نشانه های بی ارزشی داده شد که آنها نمی توانند بفروشند و یا خلاص نشوند. در نتیجه ، محدودیت های نظارتی اکنون بدان معنی است که خطر ابتلا به سرمایه گذاران روزمره توسط ایده های شل و ول که بر روی برگه های سفید فانتزی نوشته شده اند ، کم خطر است.

با این وجود ، حتی باتجربه ترین سرمایه گذار هنگام خرید نشانه های مبهم باید با احتیاط قدم بزند. ارز مبادله ای می تواند در هر زمان از بین بردن علائم انتخاب کند ، به این معنی که نقدینگی کاهش می یابد و توانایی فروش شخص ممکن است به خطر بیفتد.

قبل از خرید ، به ویژه برای نشانه های کوچکتر ، سرمایه گذاران باید بخشی از تلاش خود را برای بررسی تقاضای بازار برای یک توکن با استفاده از خدماتی مانند CoinMarketCap یا CoinGecko انجام دهند.

کدام صرافی ها آن را لیست می کنند و چه میزان حجم معاملات انجام می شود؟ این به شناسایی خطرات نقدینگی کمک می کند.

علاوه بر این ، مهم است که به یاد داشته باشید که حتی مایعترین رمزپایه ها مانند بیت کوین یا اتر نیز به ویژه هزینه ای ندارند. ممکن است ساعت ها یا حتی روزها طول بکشد تا سهام یک شخص به پول نقد تبدیل شود.

امنیت

همانطور که گفته می شود “نه کلیدهای شما ، نه رمزنگاری شما”.

سرمایه گذاری در cryptocurrency با ملاحظات امنیتی همراه است که به سادگی با سهام یا انواع دیگر دارایی های سنتی وجود ندارد. متاسفانه هک های مبادله ای و حملات فیشینگ در فضای رمزنگاری رایج است.

بنابراین ، شما باید در مورد چگونگی برنامه ریزی برای با خیال راحت ذخیره ارزهای رمزپایه خود فکر کنید.

اگرچه برخی از مبادلات دارای سوابق امنیتی بهتری نسبت به سایرین هستند ، اما استفاده از کیف پول سخت افزار شخصی هنوز بهترین شرط بندی است. بعلاوه ، یک کیف پول آنلاین و سخت افزاری مبتنی بر سخت افزار مانند Trezor یا Ledger Nano بهتر است.

این هزینه اولیه 75 دلار خواهد بود و سرمایه گذاران نیز باید یاد بگیرند که چگونه کلید بذر خصوصی خود را ایمن نگه دارند. این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در مورد Trezor ، خود سخت افزار قابل خراب بودن ثابت شده است.

اگرچه یک منحنی یادگیری جزئی برای مدیریت صحیح کلید وجود دارد ، اما این یک بخش اساسی از دقت کافی است.

گزینه های سرمایه گذاری Cryptocurrency

هنگامی که سرمایه گذاران از طریق ملاحظات فوق کار کرده اند ، باید در مورد چگونگی برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در رمزنگاری فکر کنند.

ارزهای رمزنگاری و توکن

بیشتر مردم سرمایه گذاری در cryptocurrency را با خرید مقداری بیت کوین یا اتر شروع می کنند و سپس می توانند برای خرید پروانه برای پروژه های خاصی که دوست دارند ، تصمیم بگیرند.

اگرچه این روزها روشهای مختلفی برای خرید رمزنگاری وجود دارد ، اما بسیاری از این افراد با واریز برخی از فیات بر مبادله ای مانند Coinbase یا Binance شروع به کار می کنند.

از آنجا سرمایه گذاران می توانند بیت کوین یا اتر را بخرند و به نوبه خود ، شروع به مرور سایر رمزنگارها و نشانه های مرتبط با هر یک کنند.

سکوهای کسب درآمد

خرید و نگه داشتن ارزهای رمزنگاری هیچ تضمینی برای بازده ارائه نمی دهد.

با این حال ، سرمایه گذاران می توانند با سپردن آنها در بسیاری از سیستم عامل های سودآور ، سرمایه گذاری های رمزنگاری خود را به کار گیرند. شرکت های زیادی در حال ارائه این کار هستند ، از جمله BlockFi ، Celsius یا Cred.

سیستم عامل های مختلف گزینه های مختلفی را ارائه می دهند. سرمایه گذاران می توانند با استفاده از یک جمع کننده مانند ویژگی علاقه CoinMarketCap ، متوجه شوند که کدام پلتفرم بهترین نرخ بهره برای دارایی های مختلف را ارائه می دهد.

مشتقات

بازارهای مشتقات رمزنگاری طی یک یا دو سال گذشته منفجر شده اند. معامله گران می توانند معاملات آتی با پشتوانه رمزنگاری ، مبادله دائمی و گزینه های مختلف را در انواع مبادلات مشتقات خریداری و فروش کنند.

بسیاری از آنها به همراه فرصتی برای حدس و گمان در مورد طیف گسترده ای از دارایی های رمزپایه ، دارای اهرم بالا هستند.

سرمایه گذاری در مشتقات cryptocurrency یک بازی پرکاربرد است که مناسب تر برای معامله گران و سرمایه گذاران پیشرفته تر است که خطرات ناشی از آن را درک می کنند. این همچنین یک سبک سرمایه گذاری بسیار فعال است. در صورت طی کردن این مسیر ، سرمایه گذاران باید با سبد خود بسیار همدست باشند.

صندوق های فهرست

بودجه ایندکس هنوز به همان روش سایر وسایل نقلیه سرمایه گذاری ذکر شده در فضای رمزنگاری نگه داشته نشده است. با این وجود ، گزینه های مختلفی از جمله Bitwise ، Crypto20 و Iconomi وجود دارد.

چالش موجود در صندوق های شاخص برای فضای كریپتو این است كه برخلاف شاخصی مانند S&P 500 ، كریپتو به شدت نسبت به بیت کوین وزن دارد.

اگرچه صندوق های شاخص برای سرمایه گذاری های منفعل عالی برای انواع دارایی های سنتی ، برای رمزنگاری ، آنها تا حدودی محدود هستند. دلیل این امر این است که بسیاری از سکه ها ، حتی القاب اصلی ، تمایل به پیروی از روند قیمت بیت کوین دارند.

به گفته این ، اگر کسی به دنبال یک روش ساده برای در معرض قرار گرفتن در معرض ارزهای رمزپایه است ، ممکن است صندوق های فهرست بندی گزینه ای مناسب باشند.

این مقاله فقط به عنوان راهنمایی در نظر گرفته شده است. مانند هر تصمیم سرمایه گذاری ، همیشه تحقیقات خود را انجام دهید.