جیم راجرز درباره بیت کوین به عنوان پول بحث می کند

  • خانه
  • وبلاگ
  • جیم راجرز درباره بیت کوین به عنوان پول بحث می کند
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
جیم راجرز درباره بیت کوین به عنوان پول بحث می کند
  • royapm
  • تیر 04, 1399
  • بدون دیدگاه

جیم راجرز گفتگو بیت کوین

سرمایه گذار مشهور جیم راجرز پیش بینی خود را در مورد آینده بیت کوین و رمزنگاری در مصاحبه با کوجی نیشیمورا ، مدیر شعبه سنگاپور Asahi Shimbun ، که روز جمعه منتشر شد ، به اشتراک گذاشت. راجرز در سال 1973 صندوق كوانتوم را با سرمایه گذار میلیاردر جورج سوروس كه با یكی از موفق ترین صندوق های پرچین در زمان اوج خود به حساب می آمد ، تأسیس كرد. آنها طی 10 سال تا سال 1980 در مقایسه با 47 درصد برای S&P 500 4،200 درصد سود کسب کردند.

راجرز معتقد است که اگر رمزنگاری موفق شود که به عنوان پول مورد استفاده قرار گیرد ، به جای آنکه برای حدس و گمان استفاده شود ، دولت مداخله خواهد کرد ، و این کار را غیرقانونی می کند تا جلوی استفاده آن را بگیرد. به همین دلیل ، “من معتقدم که [ارزش] ارزهای مجازی نشان داده شده توسط بیت کوین کاهش می یابد و در نهایت صفر می شود.” راجرز با بیان اینکه: “انتقال پول بدون کنترل دولت برای ما دشوار است.”

دولت می خواهد همه چیز را بداند. پول الکترونیکی قابل کنترل زنده خواهد ماند و ارزهای مجازی فراتر از نفوذ دولت از بین می روند.

راجرز توضیح داد که بازارهای رمزنگاری ، به ویژه در زمان بحران اقتصادی جهانی ، بی ثبات هستند. وی تصریح کرد: “گرچه ارزهای رمزنگاری حتی چند سال پیش وجود نداشتند ، اما در چشمانشان چشم 100 و 1000 برابر با ارزش تر می شوند … این حباب آشکار است و من قیمت مناسب را نمی دانم.” cryptocurrency یک سرمایه گذاری نیست بلکه قمار است.

او در ادامه درباره پول الکترونیکی صحبت کرد. وی گفت: “دولت ها پول الکترونیکی را دوست دارند زیرا با پول الکترونیکی ، می توانید پیگیری کنید که ، کجا ، چه کسی خرج کرده و چقدر. دولت ها از طریق پول الکترونیکی کنترل بیشتری بر مردم دارند. ” پول الکترونیکی هزینه صدور کمی دارد. پول نقد باید چاپ شود ، حمل و شمارش شود. این برای دولت گران است. “

با این حال ، راجرز معتقد است ، ارزهای رمزپایه خارج از کنترل دولتها به عنوان پول پذیرفته نخواهند شد ، و افزود که کسانی که روی ارزهای رمزپایه کار می کنند فکر می کنند که “باهوش تر از دولت هستند”. با این حال ، “دولت چیزی دارد که کسانی که با ارزهای مجازی کار می کنند ندارند. این یک اسلحه است. ” به همین دلیل ، وی گفت ، “من معتقدم كه ارز مجازی سرانجام ناپدید می شود.”

او معتقد است که دولت ها هرگز اجازه نخواهند داد که از بیت کوین به عنوان پول استفاده شود. “فقط 100 سال پیش ، ما می توانیم از هر آنچه دوست داشتیم به عنوان پول استفاده کنیم. می توانید از سکه ، طلا ، نقره یا پوسته استفاده کنید. بانکها همچنین می توانند صورتحسابها را چاپ کنند. این قانونی بود. ” با این وجود ، در اواسط دهه 1930 ، بانک انگلیس اعلام کرد که استفاده از هر نوع پول به غیر از پولی که صادر کرده است غیرقانونی است. در نتیجه ، “هیچ کس از پول دیگری غیر از صادرکننده بانک انگلیس استفاده نکرد ،” وی پیش بینی کرد که همین اتفاق در مورد رمزنگاری نیز رخ خواهد داد.

وی ضمن اعتراف كه جامعه ای كه دولت ها “از اقدامات ما بسیار آگاه هستند” “نامطلوب” است ، معتقد است كه رمزپردازی “فراتر از كنترل دولت ، به طور گسترده به عنوان پول توزیع نخواهد شد.”

در حالی که راجرز روی Cryptocurrency صعودی نیست ، بسیاری از سرمایه گذاران نهادی به طور فزاینده ای علاقه مند به سرمایه گذاری در این طبقه دارایی هستند. Fidelity Digital Assets اخیراً نظرسنجی در مورد 800 سرمایه گذار نهادی در اروپا و ایالات متحده انجام داده و دریافت كه 80٪ از آنها cryptocurrency جذاب را می یابند ، در حالی كه 60٪ احساس می كنند ارزهای رمزپایه در جایگاههای خود جای دارند. سرمایه گذاری های Grayscale همچنین شاهد افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری های رمزنگاری هستند.

مدیران شناخته شده صندوق های hedge مانند پل تودور جونز دارایی های بیت کوین خود را افزایش داده اند. جونز گفت که حدود 2٪ از دارایی های خود را در بیت کوین دارد. سایر سرمایه گذاران میلیاردر که روی بیت کوین صعود می کنند عبارتند از رئیس شركت Virgin Galactic ، Chamath Palihapitiya و مدیرعامل Galaxy Digital ، مایك نوووگراتز.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)