سرمایه گذاریCrypto روی بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سرمایه گذاریCrypto روی بیت کوین
  • royapm
  • اردیبهشت 23, 1399
  • بدون دیدگاه

چه موقع Crypto Hedge روی بیت کوین سرمایه گذاری می کند؟

اگرچه بازارها بیشتر توسط سرمایه گذاران خرده فروشی برگزار می شود ، اما صندوق های محافظت از رمز و راز از نزدیک بیت کوین را از نزدیک تماشا می کنند.

نکات کلیدی

دارایی صندوق های محافظت در برابر Crypto تحت مدیریت حدود 2 میلیارد دلار است.

AUM شاهد رشد 4 برابر در سال 2019 بود.

به نظر می رسد که ورود صندوق پرچین به دارایی های رمزپایه با رفتار قیمت رمزنگاری ارتباط دارد.

یک گزارش اخیر از PWC نشان داد که سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی توسط صندوق های محافظت از کریپتو با رفتار قیمت رمزنگاری ارتباط دارد و به مرور زمان رشد کرده است.

صندوق های پرچین Crypto همه چیز در مورد زمان بندی است

براساس گزارش صندوق پرچین Hedge PWC در سال 2020 ، پول صندوق های تامینی به ارزهای دیجیتالی به طور فزاینده ای علاقه مند است و سرمایه گذاری ها در سال گذشته با سرعت 4 برابر افزایش یافته است.

با بررسی بزرگترین صندوق های جهانی رمزنگاری ، مشخص شد دارایی های تحت مدیریت (AUM) از سال 2018 تا 2019 دو برابر شده اند.

این یافته ها نشان می دهد که در حال حاضر حدود 150 صندوق فعال در جهان وجود دارد. 63٪ از آنها در سال 2018 و 2019 راه اندازی شده است که نشانگر هر دو پرتاب فرصت طلب در نقاط ورودی جذاب و همبستگی شدید بین قیمت بیت کوین و علاقه صندوق پرچین است.

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است ، به نظر می رسد با افزایش قیمت بیت کوین ، صندوق های تامینی شروع به کار می کنند.

نمودار نشان می دهد که ، در زمان های مختلف ، صندوق های محافظت از کریپتو در پاسخ به و در انتظار افزایش قیمت بیت کوین راه اندازی می شوند.

بیت کوین پس از برخورد با اوج تمام وقت در سال 2017-18 ، حدود 40٪ از بودجه های عملیاتی را جذب کرد.

زمان شروع این صندوق ها نشان می دهد که مدیران پول را دنبال می کردند و پول زیادی باعث اقدام قیمت BTC در آن زمان نشده است.

تسلط BTC در بین صندوق های پرچین زیاد است

بیت کوین بر وجوه رمزنگاری حاکم است ، که 97٪ از آنها Cryptocurrency برتر را تجارت می کنند. اتریوم 67 درصد از بودجه را با علاقه دنبال می کند.

XRP ، Litecoin و Bitcoin Cash حدود یک سوم از بودجه را به خود جلب کرده اند. EOS با سرمایه گذاری در میان یک چهارم از بودجه دنبال می کند.

میانگین AUM در بین بنگاه های مورد بررسی حدود 44 میلیون دلار است. این رقم از سال 2018 به دو برابر افزایش یافته است که هم جنبش قیمت مثبت و هم ورودی بیشتر سرمایه گذاران را نشان می دهد. حدود 50 صندوق بیش از 20 میلیون دلار در AUM دارند.

نتایج این نظرسنجی نشان می دهد که گرچه این نوع سرمایه گذاری ها رشد چشمگیری داشته اند ، اما آنها بخش کوچکی از بازار باقی مانده اند.

همانطور که روزنامه نگاری Crypto Brief دیروز گزارش داد ، داده های زنجیره ای از Glassnode نشان می دهد ، موتور اصلی رشد پذیرش رمزنگاری هنوز معامله گران و سرمایه گذاران خرده فروشی است.