ابزارعرضه جدید برای بازده پایدار به سرمایه گذاران

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ابزارعرضه جدید برای بازده پایدار به سرمایه گذاران
  • royapm
  • شهریور 03, 1399
  • بدون دیدگاه

نکات کلیدی

این شرکت با نام Free Float Supply ، هدف آن کمک به علاقه مندان به کریپتو است که بر اساس بهبود تکنیک های ارزش گذاری ، اوراق بهادار خود را ایجاد و طراحی می کنند.

بر اساس متریک جدید ، Huobi Token یکی از بالاترین سیاست های کاهش قیمت را دارد ، که به طور بالقوه می تواند آن را به یک سرمایه گذاری بلند مدت تبدیل کند.

در همین حال ، Crypto.com سکه در حال حاضر نرخ تورم ضمنی سالانه 145 درصد را دارد.

در تلاش برای ارائه شفافیت بیشتر در بازار گرفتار ناامنی ، Coin Metrics شاخص جدیدی را ایجاد کرد که به پویایی عرضه ارزهای رمزپایه برتر غرق می شود.

ابزار عرضه CoinMetric فرصت های بلند مدت را تشریح می کند

Coin Metrics در گزارشی اخیر تأیید کرد که فعالیت سهامداران استراتژیک در شبکه مشخص شده cryptocurrency می تواند درک بهتری از عرضه مایعات آن در بازار داشته باشد.

تحت این فرضیه ، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای ابزاری جدید برای اندازه گیری نرخ تورم دارایی های دیجیتال متعدد تهیه کرد.

این شرکت با نام Free Float Supply ، هدف آن کمک به علاقه مندان به کریپتو است که بر اساس بهبود تکنیک های ارزش گذاری ، اوراق بهادار خود را ایجاد و طراحی می کنند.

“اثبات کار یا اثبات blockchain های سهام دارای تورم ناشی از صدور نشانه به معدنچیان / استیکرها هستند. اما آنچه کمتر درک می شود ، نرخ تورم Cryptoassets مانند Stellar ، Cardano ، XRP یا Chainlink است. در حالی که این همه نشانه ها دارای کل منابع زنجیره ای ثابت یا کسری هستند ، انتقال دارایی های محدود (مانند دارایی های ذینفعان) به عرضه در دسترس بازار می تواند تورم تلقی شود. “

برخی از مهمترین حوادث خارج از ارزهای رمزنگاری شده توسط Coin Metrics که شامل Huobi Token ، Dogecoin و Crypto.com سکه است.

اولی دارای بالاترین نرخ تورم 23٪ است که به طور بالقوه بازده بلند مدت بهتری را نسبت به برخی از ارزهای رمزپایه برتر از طریق کلاه بازار از جمله بیت کوین و اتریوم فراهم می کند. سطح مسخره تورم ضمنی هووبی توکن مستقیماً با سوختگی نشانه های دوره ای آن مرتبط است.

تبادل رمزنگاری رمزنگاری مستقر در سنگاپور ، Huobi تصمیم گرفت به دنبال رای گیری در اوایل ماه مارس ، تمام نشانه های اولیه را برای تأمین اعتبار عملیات این پلتفرم را بسوزاند. برای از بین بردن گردش خون تقریباً 150 میلیون HT به صورت جبران ناپذیری از بین رفت. این امر منجر به کاهش چشمگیر تورم سالانه شناور آزاد از این رمزنگاری شد.

در همین حال ، کاهش قیمت Dogecoin تحت تأثیر تعداد آدرس هایی قرار دارد که بیش از پنج سال “altcoin” را hodling می کنند. Coin Metrics این گروه از دارندگان را به عنوان سرمایه گذار استراتژیک معرفی می کند و نشانه های آنها از عرضه مایعات محدود است.

“در مورد DOGE در طی 12 ماه گذشته ، دارایی هایی که در این طبقه قرار گرفته اند بزرگتر از آنهایی هستند که توسط برنامه صدور معدن صادر شده است ، بنابراین نتیجه آن کاهش قیمت خالص عرضه فلات آزاد است.”

از سوی دیگر ، Crypto.com سکه به عنوان بالاترین سطح تورم در نظر گرفته شد.

به تازگی ، به نقل از Coin Metrics ، اخیراً تعداد قابل توجهی از این نشانه ها از نشانی برخی از بنیانگذاران برتر در گردش هستند. صدورهای جدید این کیف پولها به شدت بر میزان تورم CRO تأثیر گذاشته است.

نرخ تورم سالانه شناور رایگان سکه Crypto.com در حال حاضر حدود 145٪ در حال افزایش است که این امر می تواند پیامدهای شدیدی برای اقدام قیمت آتی آن داشته باشد.

“بزرگترین فعالیت آدرس تیم در طی Q2 اعتبار 67 میلیون دلار CRO به آدرس های تیم سکه Crypto.com بود ، که بدون آن مقدار خالص کریپتویها که به خارج از آدرسهای کنترل شده تیم شرکت منتقل می شدند 76.5 میلیون دلار بود.” شرکت تحلیل زنجیره ای.

بازاری نابالغ که در آن سلسله سفته بازی می کند

علیرغم تأثیر بلند مدت عرضه عرضه در هر یک از این الکترودها ، به نظر می رسد اقدامات قیمت آنها از قوانین عرضه و تقاضا صرف نظر نمی کند.

Huobi Token و Dogecoin از امروز تاکنون تقریباً 70٪ بازده در برابر دلار آمریكا ایجاد كرده اند. با این حال ، سرمایه گذاران سکه Crypto.com سود زیادی کسب کرده اند زیرا این نشانه امسال بیش از 400٪ بازده را فراهم کرده است.

در حالی که گمانه زنی ها همچنان حاکم بر صنعت Cryptocurrency است ، به نظر می رسد هر پروژه می تواند بدون در نظر گرفتن سیاست های تورمی در روند صعودی روند صعودی داشته باشد. اما با رشد و بالغ تر شدن بازار ، توجه به ارزشهای اساسی یک نشانه ضروری است.

اصول اصلی توانایی cryptocurrency برای زنده ماندن در فضایی را تنظیم می کند که به شدت تنظیم می شود زیرا هر کسی می تواند دارایی دیجیتالی خود را ایجاد کند.