بیت کوین به عنوان یک پرچین استدلالی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین به عنوان یک پرچین استدلالی
  • royapm
  • اردیبهشت 26, 1399
  • بدون دیدگاه

نیم بیت کویین

ممکن است نصف نصف پاداش تغییر کرده باشد ، اما موسسات هیچ تفاوتی نمی بینند.

با حل شدن حباب سوم بیت کوین که اکنون تمام شده و غبار شده است ، بازار آماده است تا حرکت کند. متغیر قیمت ممکن است به سمت بالا حرکت کند تا کارگران بتوانند عملیات خود را ادامه دهند ، به محض عزیمت ماینرها به سمت پایین حرکت کنند ، یا تعادل در لبه چاقو در انتظار حرکت از هر دو طرف قرار بگیرند. صرفنظر از اینکه به چه شکلی موج می خورد ، سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین می روند ، اما نه برای چشم انداز مبتنی بر ارزش آن.

بیت کوین به عنوان یک پرچین استدلالی است که بانکداران اکنون با توجه به انسداد جهانی زنجیره های عرضه و اقتصاد جهانی در حال تولید هستند. با افت سهام به دلیل عدم عملکرد شرکت های مادر و طلا قادر به عمل به عنوان یک پناهگاه امن جهانی برای جهان نیست ، لزوم محافظت از این ریسک قریب به اتفاق به دارایی غیر همبسته ای مربوط می شود که بیت کوین است.

سرمایه گذاران نهادی در بورس کالای شیکاگو [CME] ، در عصر ریسک گسترده ، علی رغم برنامه عرضه اخیر برای ارز رمزپایه ، ابتدا در حال ریسک کردن بیت کوین هستند. براساس داده های بازارهای Skew ، بهره باز برای معاملات آتی بیت کوین در بورس مشتقات به بالاترین نقطه خود رسیده و به رقم 499 میلیون دلار می رسد و فقط کوتاه از نیم میلیارد دلار است.

لازم به ذکر است که این میزان بالا پس از یک شکاف طولانی حاصل نشده است. هفته گذشته OI برای مبادله مبادله ای به 489 میلیون دلار رسید زیرا بیت کوین بالاتر از 9000 دلار را قبل از نیمه تمام نگه داشت. با این حال ، با کاهش نصف جوایز ، سرمایه گذاران محتاط موقعیت BTC خود را بیرون کشیدند زیرا OI به سرعت در کمتر از 48 ساعت به سرعت 100 میلیون دلار کاهش یافت. این بسته شدن گسترده مواضع آزاد نشان از ایجاد تردید از سوی مؤسسات به دلیل تغییر در عرضه و اقدام قریب الوقوع قیمتها داشت ، اما احیای آن بیش از 490 میلیون دلار در 14 مه باعث بازگشت اعتماد به نفس شد.

CME معاملات آتی بیت کوین را بصورت نقدی تسویه می کند ، بدون اینکه سکه های واقعی دست مبادله کنند. سرمایه گذاران صرفاً شرط تغییر قیمت بیت کوین را می گیرند و مالکیت واقعی را در اختیار ندارند. با نگاه به افزایش گسترده OI CME ، مؤسسات از بیت کوین به عنوان محافظت در برابر عدم قطعیت مالی جهانی در کوتاه مدت و میان مدت و نه در دراز مدت استفاده می کنند.

نگه داشتن بیت کوین های واقعی درست نیست ، به خصوص بعد از نیمه کردن یک حرکت عادی نیست. Bakkt ، سکوی دارایی دیجیتالی توسط بورس بین قاره ای [ICE] است که تحویل فیزیکی آینده بیت کوین را ارائه می دهد ، اگرچه کاملاً کامل نیست ، اما رکودی در میزان بهره وری خود مشاهده کرده است. قبل از پایان نیمه ، مواضع برجسته باکت به 13 میلیون دلار افزایش یافته است (بخشی از CME ، اما این هنوز هم بالاترین سطح OI بالاترین باکت است) و در این زمان ، با 32.6 درصد کاهش به 8.75 میلیون دلار رسیده است ، که نشان دهنده عدم نیاز به بیت کوین در این نکته