پشتیبانی بانک Crypto در جهان از XRP Ripple

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پشتیبانی بانک Crypto در جهان از XRP Ripple
  • royapm
  • اردیبهشت 15, 1399
  • بدون دیدگاه

پشتیبانی Crypto از XRP Ripple

Sygnum Bank به کاربران خود اجازه می دهد تا از طریق پورتال بانکداری الکترونیکی خود در نشانه XRP Ripple سرمایه گذاری کنند.

Sygnum Bank ، اولین بانک رمزنگاری مجاز توسط FINMA ، در تاریخ 30 آوریل اعلام کرد که نشان های XRP Ripple اکنون از طریق سکوی خدمات بانکی آن در دسترس است. کاربران می توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال محبوب ، به خدمات سپرده گذاری ، مبادله و اعتبار دسترسی پیدا کنند.

مستقر در سوئیس ، این بانک در حال حاضر اجازه خواهد داد که سومین نشانه با ارزش سرمایه در پشت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) توسط مشتریانی که به دنبال متنوع کردن سرمایه گذاری مستقیم خود در نشانه های دیجیتال هستند ، در رابطه با سایر محصولات مدیریت دارایی ارائه شده مورد استفاده قرار گیرد.

مشتریان Sygnum می توانند از سپرده ها به ارزهای سنتی مانند فرانک سوئیس ، یورو ، دلار سنگاپور و دلار آمریکا برای خرید ، نگهداری و معامله کردن نشانه های XRP با حمایت پروتکل ریپل استفاده کنند.

افزایش نقدینگی در سبد بانکی

علاوه بر این ، مشتریان می توانند نشانه های XRP را به حساب سپرده Sygnum خود منتقل کنند یا نقدینگی خود را در ارزهای سنتی فیات با وام لمباردی که در برابر XRP اعطا می شود ، افزایش دهند.

ماتیاس ایمباخ ، بنیانگذار Sygnum ، این اعلامیه را ستود و به شرح زیر اظهار داشت:

“ما از عملکرد عالی ریپل در سطح جهان تحت تأثیر قرار گرفتیم – آنها اکنون بیش از 300 موسسه مالی در شبکه پرداخت جهانی خود ، RippleNet دارند. راه حل های مبتنی بر XRP که توسط این شرکت تولید شده است نقاط ضعف موجود در بازار رو به رشد جهانی حواله 700 میلیارد دلار را برطرف می کند. کم هزینه نقل و انتقالات ، آن را به ابزاری ایده آل برای تسهیل پرداخت در اقتصادهای نوظهور تبدیل می کند. “

این بانک همچنین تأکید کرد که پروتکل ریپل به جای روش سنتی ارسال پول به خارج از کشور ، انتقال فوری مرزی را با هزینه کم فراهم می کند.

دارایی های مشتری Sygnum در اوراق بهادار جداگانه و بسیار ایمن نگهداری می شود. آنها با یک کلیک از طریق پلت فرم بانکداری الکترونیکی مشتری و در هر نقطه جهان قابل دسترسی هستند.

علاقه به بانکها نسبت به پروتکل ریپل

این اولین بار نیست که یک بانک پروتکل ریپل را در فعالیت های خود وارد می کند. Cointelegraph در تاریخ 10 آوریل گزارش داد که آزیمو ، یک سرویس پول دیجیتال ، با بانک تجارت سیام در تایلند برای راه اندازی خدمات پرداخت فوری مرزی از طریق RippleNet همکاری کرد.

MoneyGram در ماه فوریه گفت که بودجه ای را از شرکت پرداخت های مبتنی بر blockchain ، Ripple Labs دریافت کرده است تا بتواند در استفاده از قابلیت های blockchain در خدمات خود به مقیاس گذاری ادامه دهد.