فروش 20٪ سهام Crypto Bitcoin Suisse

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
فروش 20٪ سهام Crypto Bitcoin Suisse
  • royapm
  • اردیبهشت 20, 1399
  • بدون دیدگاه

افزایش سرمایه

شرکت Crypto Bitcoin Suisse اعلام کرده است قصد دارد 20٪ سهام این شرکت را بفروشد. پیش بینی می شود این فروش 46 میلیون فرانک سوئیس (47.38 میلیون دلار) افزایش یابد.

براساس گزارش رسانه های محلی ، بیت کوین سوئیس گفته است که قصد دارد از این پول برای گسترش سبد خرید خود به خدمات بانکی در سوئیس و لیختن اشتاین استفاده کند.

جاه طلبی های اصلی شرکت ، که سال گذشته اعلام شد ، دارای مجوز فروشنده اوراق بهادار نیز می باشد. به گفته وی ، یک مجوز بانکی در لیختن اشتاین به آن امکان دسترسی به مشتریان بانکی اتحادیه اروپا را خواهد داد. این پیشنهاد تا اواسط ژوئن باز است.

این شرکت با ارزش 283.25 میلیون دلار ، در حال حاضر حدود 20.6 میلیون دلار در دور funding اولیه بودجه ، به رهبری بانکدار سوئیسی Roger Studer و دفتر خانواده Studer جمع کرده است.

پیش بینی می شود افزایش سرمایه فعلی ، پایه سرمایه بیت کوین سوئیس را به 103 میلیون دلار افزایش دهد.

بیت کوین سوئیس که هدف آن دستیابی به وضعیت تکشاخ تا سال 2025 است ، به دنبال بودجه بیشتر برای گسترش تجارت اختصاصی و تجارت اعتباری خود و همچنین کسب آتی است. Unicorns شرکتهای خصوصی با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار هستند.

این بودجه زمانی به وجود می آید که همه گیر Covid-19 بازارها را به آشفتگی می اندازد و اشتهای ریسک سرمایه گذار را در معرض کنترل دارد. با این حال ، دارایی های دیجیتال می توانند برای سرمایه گذاران اصلی که پس انداز پول نقد با چاپ پول در حال از بین رفتن است ، جذاب باشد.

بنیانگذار بیت کوین سوئیس و رئیس نیکلاس نیکولایسن گفت: این شرکت ممکن است با سرعت رشد خود محدودیت هایی داشته باشد اما تزریق سرمایه جدید به “ادامه رشد نمایی ما و همچنین گسترش با مجوزهای مرزی کمک می کند.”

به تازگی ، نیکولایسن گفت که او در مواجهه با بحران مالی ناشی از بیماری کرون ویروس ، “وعده بیشتر از خطر ، فرصتی بیشتر از بدبختی” برای فناوریهای جدید می داند.

شرکت وی در حال ارائه سرمایه گذاران 7 ساله با 145 کارمند ، حدود 1.03 میلیارد دلار دارایی کریپتو معامله شده و محصولاتی است که شامل اوراق استابلیکوین تحت حمایت فرانک سوئیس است. همچنین یک پروژه پرداخت خرده فروشی cryptocurrency را با Worldline اجرا می کند.

در سال 2019 ، درآمد بیت کوین سوئیس از 20.6 میلیون دلار فراتر رفت ، نیمی از درآمد گزارش شده در سال 2017. سود مشابه با 2.47 میلیون دلار کاهش یافت ، که توسط هزینه های درخواست کارمندان و مجوزهای بانکی بالا کشیده شده است.

این شرکت در نظر دارد افزایش صندوق 2020 را با ارائه پیشنهادات امنیتی (STO) و لیست بورس کالا در سال 2021 دنبال کند.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)