مدودف: ممنوعیت کریپتو در روسیه می‌تواند اثر معکوس داشته باشد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مدودف: ممنوعیت کریپتو در روسیه می‌تواند اثر معکوس داشته باشد

دیمیتری مدودف، رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر سابق روسیه، نگرانی‌های خود در مورد ابتکار بانک روسیه برای ممنوعیت کریپتو در این کشور را ابراز کرده است. این سیاستمدار روسی، با پیوستن به مخالفین لایحه، اعلام کرد که ممنوعیت می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مدودف: ممنوعیت کریپتو در روسیه می‌تواند اثر معکوس داشته باشد

مقامات و سازمان‌های زیادی درخواست بانک مرکزی برای ممنوعیت ارزهای دیجیتال را رد کرده‌اند.

لایحه بانک مرکزی برای ممنوعیت کریپتو در روسیه، موجی از واکنش ها را در مسکو برانگیخته است. در میان منتقدان می‌توان به وزارت دارایی اشاره کرد که مفهوم نظارتی خود را ارائه کرده است. دومای (پارلمان) ایالتی و دولت، به همراه بخش‌های مختلف، نقشه راهی برای مقررات ارزهای دیجیتال تهیه کرده‌اند.

دیمیتری مدودف که اکنون به عنوان نایب رئیس شورای امنیت فدراسیون روسیه فعالیت می‌کند، در مصاحبه با رسانه‌های روسی اذعان کرد که موضع بانک، مرکزی دلایل خاص خود را دارد. این بانک، تهدیدات مربوط به ثبات مالی کشور و خطرات مربوط به شهروندان را دلایل کلیدی خود برای این موضع تندرو بیان می‌کند.

  • با این حال، مدودف هشدار داد:

“صادقانه بگویم، وقتی می‌خواهید چیزی را ممنوع کنید، اغلب به نتیجه‌ای معکوس منجر می‌شود.”

دیگر مقامات روسیه، اخیراً نگرانی‌های خاص دیگری را ابراز کرده‌اند. ماکسوت شادایف، وزیر توسعه دیجیتال به نقل از روزنامه تجاری ودوموستی، گفت: هرگونه محدودیت در انتشار و گردش ارزهای رمزنگاری شده، توسعه صنعت بلاکچین را متوقف می‌کند و در تضاد با سیاست این کشور برای حمایت از بخش فناوری اطلاعات است. وی افزود که این ممنوعیت منجر به خروج متخصصان واجد شرایط از کشور می‌شود.

انجمن “روسیه برای ارتباطات الکترونیکی” نیز با حمایت از وزارت دارایی و دولت فدرال، در میان مخالفین بانک روسیه برای ممنوعیت حضور پیدا کرده است. این سازمان خاطر نشان می‌کند که ممنوعیت، مشکلات موجود با کلاهبرداری و سایر اعمال غیرقانونی را حل نمی‌کند. برعکس، کنترل را پیچیده می‌کند. زیرا فعالیت بازار به بخش “خاکستری” منتقل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.