خودپردازهای کریپتو در سنگاپور، به دستور بانک مرکزی غیرفعال شدند!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
خودپردازهای کریپتو در سنگاپور، به دستور بانک مرکزی غیرفعال شدند!

دستگاه‌های خودپرداز کریپتو در سنگاپور، در پی دستورالعمل های صادر شده توسط بانک مرکزی این کشور یعنی اداره پولی سنگاپور (MAS) غیرفعال شدند. یکی از اپراتورها این خودرپرداز ها گفت: «برای پیروی از اعلامیه ناگهانی، ما از ارائه خدمات خرید یا فروش از طریق پنج دستگاه خودپرداز خود را متوقف کردیم. اما به دنبال توضیح بیشتر از MAS هستیم.”


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


خودپردازهای کریپتو در سنگاپور، به دستور بانک مرکزی غیرفعال شدند!

دستگاه های خودپرداز کریپت. در سنگاپور غیرفعال شدند تا با مقررات جدیدی که روز دوشنبه توسط بانک مرکزی این کشور یعنی اداره پولی سنگاپور (MAS) منتشر شد، مطابقت داشته باشند. بزرگترین اپراتور خودپرداز ارزهای دیجیتال سنگاپور که دنریس نام دارد، رئز سه شنبه به بلومبرگ گفت که خدمات خود را برای انطباق با درخواست MAS متوقف کرده است و افزود:

“دستورالعمل های جدید بانک مرکزی در مورد دستگاه‌های خودپرداز کریپتو، یک شگفتی غیرمنتظره بود.”

این شرکت، دارای پنج دستگاه خودپرداز کریپتو بود که در مراکز خرید اطراف سنگاپور مستقر بودند. این دستگاه‌ها، به مشتریان امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و اتر را با استفاده از ارز فیات می‌دهند.

  • دنریس به رویترز گفت:

“برای پیروی از این اعلامیه ناگهانی، ما از ارائه خدمات خرید یا فروش از طریق پنج دستگاه خودپرداز خود متوقف شدیم. در همین حال نیز به دنبال توضیح بیشتر از طرف بانک مرکزی هستیم.”

یکی دیگر از اپراتورها که دئودی نام دارد، روز سه شنبه خودپردازهای خود را غیرفعال کرد.

دنریس و دئودی، هر دو از جمله شرکت‌هایی هستند که برای دریافت مجوز ارائه خدمات خود که DPT نامیده می‌شود، به بانک مرکزی درخواست داده‌اند. اداره پولی نیز توضیح داده است که DPT معمولاً به عنوان ارز دیجیتال شناخته می‌شود. حدود 170 شرکت برای دریافت مجوز اقدام کرده‌اند؛ اما حدود 100 شرکت یا درخواست خود را پس گرفته‌اند یا از سوی بانک مرکزی رد شده اند.

 

دستور العمل بانک مرکزی سنگاپور درمورد کریپتو

بانک مرکزی، روز دوشنبه «دستورالعمل‌هایی برای جلوگیری از تجارت ارزهای دیجیتال توسط عموم مردم» را صادر کرد. این بانک، در این دستورالعمل‌ خود گفت: «مشاهده کرده است که برخی از ارائه‌دهندگان خدمات DPT، به طور فعال خدمات خود را از طریق تبلیغات آنلاین و فیزیکی یا از طریق ارائه دستگاه‌های باجه خودکار فیزیکی (ATM) در مناطق عمومی تبلیغ می‌کنند.»

  • بانک مرکزی سنگاپور تاکید کرد:

“این موضوع می‌تواند مصرف‌کنندگان را تشویق کند تا DPT‌ها را بدون درک کامل خطرات ناشی از آن، معامله کنند.”

دستورالعمل‌های جدید بیان می‌کند که «ارائه‌دهندگان خدمات DPT، نباید در بازاریابی یا تبلیغات خدمات خود در مناطق عمومی کشور، به ویژه از طریق تهیه دستگاه‌های خودپرداز فیزیکی، شرکت داشته باشند.

سنگاپور تنها کشوری نیست که تبلیغات ارزهای دیجیتال را سرکوب می‌کند. این هفته، دولت بریتانیا نیز اعلام کرد که قوانین مربوط به تبلیغات کریپتو را تشدید می‌کند تا از شفاف بودن و عدم گمراه‌کننده بودن آنها اطمینان حاصل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.