سکوی معاملات CFD با اهرم 1: 500

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سکوی معاملات CFD با اهرم 1: 500
  • royapm
  • تیر 03, 1399
  • بدون دیدگاه

همه معاملات را بطور خودکار پر می کند

این شرکت کلیه معاملات را بطور خودکار و بدون مداخله میز کار انجام می دهد. معامله گران می توانند در هر زمان و موقعیتهایی را وارد و منحل کنند. حداکثر مقدار سفارشات آزاد که کاربران می توانند در حساب های خود داشته باشند شامل 200 تجارت آزاد و 30 سفارش معلق است ، درصورتیکه میزان مواجهه شما از حداکثر 1،000،000 دلار فراتر نرود. تماس حاشیه 150٪ و سطح توقف 100٪ است.

سرورهای این شرکت در لندن قرار دارند. این شرکت همچنین یک تیم پشتیبانی 24/7 را در واتساپ ، مسنجر ، تلگرام و لاین در اختیار دارد.

CryptoAltum همچنین با ارائه عمق کامل بازار در دسترس MT5 برای کلیه ابزارها ، خود را متمایز می کند. برای نشان دادن شفافیت بیشتر قیمت ، درخواست های داده تیک از تیم خطر CryptoAltum در دسترس هستند. این پلتفرم نه تنها در معرض ارزهای رمزنگاری شده بلکه در بازارهای فارکس ، طلا و شاخصها نیز قرار می گیرد.

معامله گران حرفه ای همچنین ممکن است توجه داشته باشند که حداقل اندازه لات و حداکثر اندازه لوط برای هر جفت تجارت رمزنگاری و نیز محدوده حجم متفاوت است. جفت های رمزنگاری جالبی وجود دارد که کاربران می توانند به عنوان مثال در مورد XRPEUR و BNBJPY شرط بگذارند.

برای جفت های کریپتو که شامل قیمت های BTC ، XRP ، DASH ، LTC ، BCH ، ETH ، EOS و XMR هستند ، حداکثر حد مجاز 1000،000 دلار برای هر جفت معاملاتی است و با افزایش حجم در USD ، الزامات حاشیه نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال ، برای حجم کمتر از 10،000 دلار ، حاشیه 0.2٪ است اما با افزایش بیش از 200،000 دلار ، حاشیه موردنیاز به 5٪ افزایش می یابد. اهرمی 1: 500 که CryptoAltum ارائه می دهد بالاترین اهرمی است که در سطح جهانی در محصولات CFD ارائه می شود.

برای جفت های کریپتو که شامل ADA ، BNB ، BSV و TRX هستند ، حداکثر حد در هر جفت رمزنگاری 300000 دلار پایین تر است و محدودیت حجم برای افزایش حاشیه نیز با هر حجم که بالاتر از 80،000 دلار است ، نیاز به کاربران دارد که 5 درصد حاشیه را برعکس تنظیم کنند. تا انتهای پایین 0.2٪ حاشیه.

هزینه هایی که کاربران با آن روبرو می شوند در تأمین بودجه موقعیت های بلند یا کوتاه خواهند بود و با تعداد قطعه ضرب شده توسط نقاط تأمین مالی که روزانه از ارائه دهندگان نقدینگی تغییر می کنند محاسبه می شود. هزینه های تأمین اعتبار Cryptocurrency هر چهار ساعت و روزانه برای FX و شاخص ها اعمال می شود. هر چه این مواضع باز تر باقی بماند ، نرخ تأمین مالی بالاتر می رود. حق بیمه تاریخی خرید و فروش هر قطعه در ارزهای رمزپردازی از -0114٪ تا -0186٪ است.

نکات کلیدی

CryptoAltum ، مستقر در جمهوری جزیره مارشال ، نیازی به KYC ندارد و از هرگونه فناوری نظارت بر روی زنجیره استفاده نمی کند و به معامله گران از حریم شخصی و ناشناس بودن اطمینان می دهد. این حتی برای افراد تازه کار که ممکن است بخواهند از این سکو استفاده کنند ، بدون افشای اطلاعات شخصی ، در معرض CFD قرار بگیرند ، مفید است.

پیشنهاد اهرم 1: 500 به معنای حداقل حاشیه 0.2٪ در حالی است که سایر سیستم عاملهای رقابتی مانند TradeDirect365 ممکن است 40٪ برای حاشیه ارزهای رمزنگاری نیاز داشته باشند. این اجازه می دهد تا معامله گرانی که شهود بازار مناسبی دارند سود خود را در معاملات که محکوم به سود هستند ، سود بالاتری کسب کنند.

به طور کلی ، CryptoAltum از طیف گسترده ای از بازارهای رمزنگاری ، فارکس ، طلا و شاخص ها ، ساختار هزینه شفاف آن و تمایل آن به خریداران بالاترین اهرم در معاملات خود ، از ویژگی های جالبی برخوردار است.