کارشناسان هنوز ازنصف آینده بیت کوین مطمئن نیستند.

  • خانه
  • وبلاگ
  • کارشناسان هنوز ازنصف آینده بیت کوین مطمئن نیستند.
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کارشناسان هنوز ازنصف آینده بیت کوین مطمئن نیستند.
  • royapm
  • اردیبهشت 09, 1399
  • بدون دیدگاه

با توجه به بلاتکلیفی موجود در مورد بخش مالی جهانی در حال حاضر ، کارشناسان هنوز از تأثیری که نصف آینده بر ارزش بیت کوین خواهد داشت مطمئن نیستند.

طی یک ماه گذشته ، دنیای رمزنگاری به طور واضح با مذاکرات درباره رویداد نیمه نهایی بیت کوین (BTC) که قرار است کمی بیش از دو هفته برگزار شود ، دچار ناراحتی شده است. برای مبتدیان ، بدون شک یکی از مهمترین – البته نه بیشترین – پیش بینی وقایع رمزنگاری سال 2020 است. با این حال ، به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، بسیاری از تحلیلگران هنوز مطمئن نیستند که آیا این رویداد تأثیر قابل توجهی در آینده پولی خواهد داشت یا خیر. از بیت کوین.

جالب است بدانید که در حالی که تعدادی از دارایی های سنتی دیگر از ابتدای ماه مارس شاهد ارزش چشمگیر آنها کاملاً افت کرده اند ، بیت کوین بیشتر توانسته است از فشار عظیم بیکاری که به وجود آمده است جلوگیری کند و ارزش خود را در اطراف حفظ کند. علامت 7000 دلار در حقیقت ، در 23 آوریل ، cryptocurrency برتر premier شاهد پمپ قبل از نصف شدن بود که شاهد حرکت ارزش دارایی از آستانه 7،500 دلار بود.

در حالی که همه علائم یاد شده برای بیت کوین به عنوان یک وسیله سرمایه گذاری مثبت بوده اند ، اما به نظر می رسد که عنصر عدم اطمینان در مقایسه با نیمه های قبلی بسیار زیاد است.

برای درک بهتر از شرایط ، Cointelegraph به اسکات فریمن ، بنیانگذار JST Capital ، یک شرکت خدمات مالی متخصص در بازار دارایی های دیجیتال ، دست یافت. وی اظهار داشت: با گفتگو با تعدادی از افراد مشغول فعالیت در این فضا از جمله معدنچیان و سرمایه گذاران نهادی ، یک پیام مداوم که وی شنیده است اینست که تا زمانی که اقدام به قیمت بیت کوین انجام شود ، نصف خواهد شد.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)