با توجه به بلاتکلیفی موجود در مورد بخش مالی جهانی در حال حاضر ، کارشناسان هنوز از تأثیری که نصف آینده بر ارزش بیت کوین خواهد داشت مطمئن نیستند.

طی یک ماه گذشته ، دنیای رمزنگاری به طور واضح با مذاکرات درباره رویداد نیمه نهایی بیت کوین (BTC) که قرار است کمی بیش از دو هفته برگزار شود ، دچار ناراحتی شده است. برای مبتدیان ، بدون شک یکی از مهمترین – البته نه بیشترین – پیش بینی وقایع رمزنگاری سال ۲۰۲۰ است. با این حال ، به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، بسیاری از تحلیلگران هنوز مطمئن نیستند که آیا این رویداد تأثیر قابل توجهی در آینده پولی خواهد داشت یا خیر. از بیت کوین.

جالب است بدانید که در حالی که تعدادی از دارایی های سنتی دیگر از ابتدای ماه مارس شاهد ارزش چشمگیر آنها کاملاً افت کرده اند ، بیت کوین بیشتر توانسته است از فشار عظیم بیکاری که به وجود آمده است جلوگیری کند و ارزش خود را در اطراف حفظ کند. علامت ۷۰۰۰ دلار در حقیقت ، در ۲۳ آوریل ، cryptocurrency برتر premier شاهد پمپ قبل از نصف شدن بود که شاهد حرکت ارزش دارایی از آستانه ۷،۵۰۰ دلار بود.

در حالی که همه علائم یاد شده برای بیت کوین به عنوان یک وسیله سرمایه گذاری مثبت بوده اند ، اما به نظر می رسد که عنصر عدم اطمینان در مقایسه با نیمه های قبلی بسیار زیاد است.

برای درک بهتر از شرایط ، Cointelegraph به اسکات فریمن ، بنیانگذار JST Capital ، یک شرکت خدمات مالی متخصص در بازار دارایی های دیجیتال ، دست یافت. وی اظهار داشت: با گفتگو با تعدادی از افراد مشغول فعالیت در این فضا از جمله معدنچیان و سرمایه گذاران نهادی ، یک پیام مداوم که وی شنیده است اینست که تا زمانی که اقدام به قیمت بیت کوین انجام شود ، نصف خواهد شد.