پرداختهای الکترونیکی در طول Covid-19 و پس از آن

  • خانه
  • وبلاگ
  • پرداختهای الکترونیکی در طول Covid-19 و پس از آن
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پرداختهای الکترونیکی در طول Covid-19 و پس از آن
  • royapm
  • اردیبهشت 05, 1399
  • بدون دیدگاه

همه گیر ی فعلی خیلی دور نیست و پیامدهای اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی این بحران هنوز ناشناخته مانده است. در حقیقت ، ماهیت افرادی که به محل کار باز می گردند ، ممکن است با آنچه که قبلاً وجود داشت ، متفاوت باشد. در یک جلسه پنل آنلاین ، به میزبانی استفن چیس Cointelegraph ، پیشگامان fintech در مورد چگونگی عملکرد Coronavirus به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر در نگرش افراد نسبت به کار ، فناوری و پرداخت های آنلاین بحث کردند.

سخنرانان Ternio ، Monarch و Utrust در مورد آینده صنعت و تأثیر COVID-19 تأکید کردند.

با توجه به ماهیت 24/7 ارزهای رمزپایه ، همه پانل ها قبل از وقوع COVID-19 سیاست های کار از راه دور را در دست داشتند ، بنابراین اختلال فوری حداقل بود. هنگامی که از آنها سؤال شد که کدام بخشها به احتمال زیاد از محاصره بهره مند می شوند ، خدمات آنلاین خرده فروشی و تفریحی به عنوان برندگان آشکار قلمداد می شوند و حتی بعد از پایان قرنطینه ، احتمالاً رشد می کنند. اعضای هیئت مدیره همچنین توافق كردند كه احتمالاً مرگ پول نقد جسمی توسط این بیماری تسریع می شود. پرداخت های بدون تماس مانع انتقال Coronavirus از طریق اسکناس های بانکی به طور بالقوه آلوده و مجبور نسل های قدیمی تر برای استفاده از روش های پرداخت جایگزین می شود.

تاب آوری تعجب آور بیت کوین به عنوان طبقه دارایی هنگام مواجهه با چالش های یک اقتصاد در حال سقوط در مقایسه با همسالان تثبیت شده ، از جمله S&P و نفت ، نیز مورد بحث قرار گرفت. فیلیپه کاسترو ، بنیانگذار سکوی پرداختهای Blockchain ، Utrust ، تأکید کرد که مورد استفاده بالقوه بیت کوین در حال پیشرفت است و همیشه آزمایش می شود. او و دیگر نمایندگان مجلس موافقت کردند که با افزایش چاپ پول بانک مرکزی ، عرضه نهایی سکه بیت کوین به احتمال زیاد منجر به افزایش قیمت در بلند مدت خواهد شد.

ایان کین ، بنیانگذار و COO از Ternio در پاسخ به آینده و اینکه چگونه فناوری ارزهای دیجیتال می تواند امید ایجاد کند ، گفت: هرگز زمان بهتری برای استفاده از این فناوری و استفاده از آن برای حل مشکلات واقعی وجود ندارد. آن دسته از شرکت هایی که بهترین تجربه کاربری را ارائه می دهند در نهایت در دراز مدت موفق خواهند شد. با این حال ، یان خاطرنشان كرد كه دوست دارد كه آمریكا از رویكرد سوئیس برای مالیات پیروی كند. او گفت: “برای چیزی مانند ارز ، جایی که منظور از پرداخت های خرد / جابجایی کوچک است ، نباید 40٪ سود سرمایه های کوتاه مدت را پرداخت کنید ، معنی ندارد. وقتی اینترنت ظاهر شد ، اگر هر بار که روی یک صفحه وب جدید کلیک می کردید ، برای به دست آوردن اطلاعات مجبور به پرداخت مالیات یا نوعی عوارض می گردید ، منطقی نخواهد بود. این نوع مانع پیشرفت [در رمزنگاری] می شود “

رابرت بیدلز ، بنیانگذار Monarch نیز با ارزیابی صحیح از ارزهای دیجیتال اظهار داشت: آینده هستند و می توانند در مورد موارد گسترده ای از موارد استفاده ، به ویژه در بخش خیریه که سؤالات مربوط به شفافیت و پاسخگویی مورد نگرانی است قرار گیرد. در نهایت برای موفقیت در رمزپایه ، باید راه حل های ملموس برای مشکلات واقعی ارائه دهد. با آموزش بیشتر مردم در مورد پتانسیل های آن ، می توانیم سکوی آینده را بسازیم و از جایگاه بلند مدت آن در اقتصاد اطمینان حاصل کنیم. ممکن است زمانهایی که در آن زندگی می کنیم تاریک به نظر برسد ، اما آینده برای کسانی که از فناوری استفاده می کنند هرگز روشن تر نبوده است.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)