نرخ بودجه دائمی به قلمرو مثبت تبدیل می شود

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
نرخ بودجه دائمی به قلمرو مثبت تبدیل می شود
  • royapm
  • اردیبهشت 21, 1399
  • بدون دیدگاه

نرخ بودجه دائمی به عنوان یک شاخص مفید

با نزدیک شدن سریع بیت کوین به نیمه سوم برنامه ریزی شده خود ، بسیاری از معیارها اکنون به سمت مثبت بودن بازار درگیر این رویداد مورد انتظار هستند.

نرخ بودجه دائمی به عنوان یک شاخص مفید برای سنجش احساسات کلی بازار عمل می کند. وقتی نرخ مثبت است ، مواضع طولانی به صورت دوره ای مواضع کوتاه می پردازند و بالعکس. نرخ بودجه نیز تمایل به همبستگی با احساسات بازار دارد ، به این معنی که وقتی بازار به شدت صعودی یا نزولی باشد ، نرخ بودجه به ترتیب مثبت یا منفی است.

نرخ بودجه دائمی در طی سقوط بازار پنجشنبه سیاه بسیار منفی شد و پس از سقوط بازار ، دوباره به مناطق تقریباً مثبت بازگردید ، اما در شکستن سمت مثبت با مشکل روبرو شد. در حالی که شبکه بیت کوین در حال حرکت به سمت نیمه سوم است ، نرخ بودجه به ضعف در هفته اول ماه مه به سمت مثبت کاهش یافته است.

معامله گران به طور مداوم گزینه های قرار داده شده را خریداری می کنند ، همانطور که از نرخ تماس با ما افزایش می یابد که از زمان سقوط بازار در اواسط ماه مارس و رسیدن به بالاترین سطح سه ماهه افزایش یافته است. به طور کلی ، افزایش نسبت تماس و تماس ، نشان دهنده احساسات نزولی در بازار گزینه ها است. با این حال ، من همان دیدگاه Matt D’Souza ، مدیر صندوق های تامینی در Blockchain Opportunity Fund را دارم ، و این اینست كه یک نسبت قرار ملاقات با تماس مداوم در حال افزایش می تواند به عنوان یك شاخص سرسختی تعبیر شود ، بنابراین به عنوان یك نگرش مخالف عمل می كنند كه معامله گران صعودی هستند. برای قیمت بیت کوین و نگه داشتن بیت کوین و خرید گزینه های بیشتر به عنوان هجوم و بیمه به جای حدس و گمان. همانطور که D’Souza گفت:

“افزایش قیمت برای فراخوان این بدان معناست که بسیاری از سرمایه گذاران در حال خرید محافظت نزولی هستند. من آن را به عنوان یک نشانگر مخالف دوست دارم. بنابراین وقتی تماس / تماس شدیدتر یا بیشتر از حد معمول می شود ، من در واقع صعودی می گیرم زیرا موضع مخالفی می گیرم. دوست دارم خلاف گله را انجام دهم. این مهمتر از همه است ، وقتی که نسبت ها از هر جهت خیلی زیاد می شوند ، طرف مقابل را در اکثر موارد انجام دهید. “

جریان گزینه های بیت کوین همچنین می تواند این اعتقاد را تأیید کند که معامله گران در حال خرید گزینه هایی برای هدف قرار دادن پرچین هستند ، زیرا تعداد بیشتری خریدار در معرض فروش قرار می گیرند. اگر حجم قابل توجهی در سمت فروش وجود داشته باشد ، این مسئله نگرانی فعالان بازار را در مورد رکود احتمالی بازار نشان می دهد.

نسبت سود خروجی صرف شده مثبت شده است

نسبت خرج سود Spent Output یا SOPR شکسته و بالای 1 باقی مانده است زیرا بازار از تصادف Black Friday باز می یابد.

در ماه مارس و آوریل ، ارزش SOPR بالای 1 رد شد و این نشانگر بازار خرس ریز است. با این حال ، با نزدیک شدن بازار به نیمه بیت کوین ماه مه ، ما شاهد ارزش های SOPR از هفته آخر روز اول آوریل هستیم و رفتن زیر 1 را رد می کنیم.

به طور کلی ، مردم هنگام فروش سود بسیار بیشتری دارند. هنگامی که احساسات بازار مثبت شود ، مردم تمایلی به فروش با ضرر ندارند ، بنابراین SOPR زیر 1 رد می شود.

افکار نهایی

با توجه به اینکه جهان در حال مبارزه با همه گیر COVID-19 است ، ارزش این وضعیت جهانی را نیز باید در نظر گرفت. ما اعتقاد داریم که هنوز عدم قطعیت بازار قابل توجهی وجود دارد ، به ویژه در حال کاهش در نیمه ، که با آن عدم قطعیت همراه است.

داده های بازار به سمت یک احساس مثبت اما نسبتاً ضعیف نشان می دهد ، احتمالاً نشان می دهد که بازار با احتیاط نسبت به ساختار فعلی بازار خوش بین است.