تقویت اقتصاد در برابر پول های بیت کوین

  • خانه
  • وبلاگ
  • تقویت اقتصاد در برابر پول های بیت کوین
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تقویت اقتصاد در برابر پول های بیت کوین
  • royapm
  • اردیبهشت 21, 1399
  • بدون دیدگاه

معاملات onchain ، بی اعتماد و مشارکتی

در 7 ماه مه ، Cointext CTO و بنیانگذار Countermarkets ، وین آرمانی پروژه جدیدی را که در آن مشغول کار با عنوان “سیگنال ، تماشا و پرداخت پروتکل” (SWaP) بود ، فاش کرد. مشخصات و کد مرجع SWAP منتشر شده از آرمانی نشان می دهد که این پلت فرم اجازه می دهد تا “مذاکره بین شخصی و اجرای همکار و اجرای” معاملات مشارکتی “انجام شود.”

وین آرمانی به دلیل دیدگاههای بازار آزاد به خوبی شناخته شده است و همچنین مدیر فنی فنی Cointext است. در چند ماه گذشته ، آرمانی موارد مختلفی را منتشر کرده است که هدف آن تقویت اقتصاد BCH است. به عنوان مثال ، در نوامبر 2019 ، آرمانی مشخصات مربوط به یک مفهوم ساده پروتکل لجر (SLP) را تحت عنوان “پروتکل حمل و نقل ساده لجر (SLPP)” منتشر کرد. مفهوم SLPP امکان ارسال نشانه های مبتنی بر SLP را بدون استفاده از پول نقد بیت کوین (BCH) برای گاز فراهم می کند. این اعلامیه روز پنجشنبه به عنوان “سیگنال ، تماشا و پرداخت” (SWaP) نامگذاری شده است: پروتكلی برای معاملات مشاركتی مقاوم در برابر سانسور و همكاری در بیت کوین نقدی. ” آرمانی همزمان با انتشار مشخصات و کد مرجع ، یک پست وبلاگ درباره این موضوع نوشت.

“یک معامله مشترک یک معامله بیت کوین است که در آن دو یا چند حزب مستقل به عنوان ورودی (مودی) استفاده می کنند.” وی گفت: “اساسی ترین نمونه در دنیای واقعی چنین معامله ای ، سه دوست است که پول خود را جمع می کنند تا به طور جمعی برای وعده های غذایی خود در یک رستوران بپردازند. در چارچوب اقتصاد گسترده تر ، معاملات مشترک شامل مهمترین فعالیت های مالی است. ” پست وبلاگ آرمانی در ادامه بیان می کند:

پروتکل SWaP ، همانطور که در حال حاضر منتشر می شود ، سه “کلاس” مختلف از معاملات مشترک را امکان پذیر می کند.

SLP / BCH Exchange ، چند طرفه سپردن و Threshold Crowdfunding

Cointext CTO توضیح می دهد که این سه کلاس می تواند به معنای مبادله SLP / BCH باشد که در آن دو طرف مستقل می توانند توکنهای SLP را برای وجه نقد بیت کوین با روشی غیر قابل اعتماد مبادله کنند. ثانیاً ، یک سپاه چند حزبی با یک اوراکل که به مردم امکان می دهد تا درباره یک طرح سپردن مذاکره کنند و از یک اوراکل نیز بهره بگیرند. سرانجام ، آرمانی توصیف جمع آوری آستانه شلوغی را ارائه می دهد که به افراد امکان می دهد تا سرمایه هایی را با هدف خود در ذهن جمع آوری کرده و سرمایه گذاری را به روشی غیرقابل اعتماد و فعال انجام دهند. در پست وبلاگ ، توسعه دهنده توضیح می دهد که چرا فکر می کند نیاز به مفهوم SWaP وجود دارد. آرمانی همچنین تأکید کرد که SWaP به طور خاص برای blockchain Bitcoin Cash طراحی شده است.

Cointext CTO اظهار داشت: “هدف بیت کوین حذف شخص ثالث مورد اعتماد (واسطه ها) از معاملات مالی است.” “این روند به عنوان” تفکیک “شناخته می شود. ساتوشی ناکاموتو کاملاً روشن می کند که تفکیک ناپذیری مربوط به افزایش بیت کوین در بخش مقدمه کاغذ سفید است. “

آرمانی معتقد است که پروژه SWaP می تواند “بسیار مختل کننده” باشد زیرا می تواند “سیستم عامل های معاملاتی ، سپردن و تأمین بودجه” را از بین ببرد. آرمانی می گوید ، در حال حاضر ، قدرتمندترین شرکت های موجود در صنعت رمزنگاری ارائه دهندگان نگهدارنده و تنظیم شده هستند. او معتقد است مفاهیمی مانند SWaP با فراهم کردن راه هایی برای طرح های مالی که شخص ثالث را به طور کامل از بین می برد ، می تواند دید واقعی بیت کوین را به بار آورد. آرمانی نتیجه می گیرد که SWaP فقط به برخی گره های کامل ، پشتیبانی از کیف پول و احتمالاً ارائه خدمات به داده ها نیز نیاز دارد.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)