کیم جونگ اون،مبارزه با امپریالیسم با کمک crypto

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کیم جونگ اون،مبارزه با امپریالیسم با کمک crypto
  • royapm
  • اردیبهشت 12, 1399
  • بدون دیدگاه

وضعیت سلامتی رهبر کره شمالی

پس از گمانه زنی های زیاد در مطبوعات در هفته های اخیر ، یکی از دوستان DPRK گفته است که کیم جونگ اون از سلامتی خوبی برخوردار است.

به گفته فردی وابسته به دولت ، وضعیت سلامتی رهبر عالی کره شمالی کیم جونگ اون خوب است.

نماینده ویژه وزارت امور خارجه آلخاندرو کائو دو بنوس دو لز پرز به Cointelegraph گفت که کیم جونگ اون در 28 آوریل از سلامتی خوبی برخوردار است. سخنان وی برخلاف گزارش های اخیر درمورد سلامتی و مرگ رهبر است.

محلی برای رمزنگاری در کره شمالی وجود دارد

کائو دو بنوس همچنین به Cointelegraph گفت که ، اگرچه او نمی تواند شایعات مربوط به جونگ اون را که دارای مقادیر قابل توجهی بیت کوین (BTC) است ، تأیید کند ، وی معتقد است که رمزنگاری در جامعه کره شمالی نقش دارد.

در اوایل سال جاری ، کره شمالی میزبان یک کنفرانس بحث برانگیز پیرامون ارزهای رمزنگاری شده و فناوری blockchain بود که توسط Cao de Benos برگزار شد. مقامات سراسر دنیا نگران این هستند كه این كشور از دارایی های دیجیتال برای خنثی كردن تحریم های اقتصادی استفاده كند.

در مصاحبه ای با رادیو عمومی ملی در سال 2013 ، كائو دو بنوس با بیان اینكه این تحریم ها باعث ایجاد سد راه قابل توجهی برای سرمایه گذاری های خارجی شده است ، گفت: “چطور می توان میلیون ها یورو را از كانادا به پیونگ یانگ منتقل كرد ، اگر ایالات متحده حتی انتقال سیم 100 دلاری را مسدود كند! “

برای این منظور ، او به Cointelegraph گفت:

“کریپتو منبع خوبی در برابر امپریالیسم است.”

اعتقاد بر این است که كائو دو بنوس تنها غربی است كه تاكنون توسط دولت کره شمالی به كار گرفته شده است. او یک اشرافی اسپانیایی است که به گفته خودش نیز نزدیک به دو دهه عنوان نماینده ویژه کمیته روابط فرهنگی کره شمالی با کشورهای خارجی را در اختیار دارد.

گمانه زنی ها درباره سلامتی کیم جونگ اون … یا مرگ

بعد از اینکه مردم متوجه غیبت وی در مراسم های عمومی در سالگرد تولد پدربزرگ خود شدند ، تمام دنیا درباره وضعیت سلامتی رهبر کره شمالی گمان می کنند.

مقالاتی در Express در اوایل امروز بیان شده است که ادعاهای مربوط به درگذشت رهبر پس از گزارش هایی مبنی بر اینکه خواهرش ، کیم یو جونگ ، اخیراً در بخش بزرگی از کشور دست یافته است ، اعتباری به دست آورد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا ضمن پیچیدگی بیشتر این روایت ، ادعا كرد كه شرایط كیم را می داند ، اما متعاقباً از تشریح آن خودداری كرد ، در حالی كه در گزارش های دیگر آمده است كه رهبر كره شمالی احتمالاً در یك استراحتگاه تفریحی استراحت می كند.

همانطور که Cointelegraph در اوایل این هفته گزارش داد ، برخی از اعضای جامعه رمزنگاری از این بیم داشتند که اگر رهبر واقعاً مرده باشد ، این کشور ممکن است داروهای رمزنگاری خود را بفروشد.