ساگی باکشی به Coinmama پیوست

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ساگی باکشی به Coinmama پیوست
  • royapm
  • اردیبهشت 05, 1399
  • بدون دیدگاه

آینده پول بیت کوین

مدیر کل راه اندازی یونیکورن ، مدیرعامل IronSource ، ساجی باکشی ، به عنوان مدیر عامل شرکت تبادل رمزنگاری Coinmama پیوست و گفت که وی معتقد است آینده پول بیت کوین است.

از سال 2013 ، Coinmama در صدر انقلاب مالی قرار داشته است و در تلاش برای ساده کردن شیوه انجام رمزنگاری در جهان است. با توجه به اینکه Bakshi در رأس آن قرار دارد ، مبادله مبنی بر افزایش مأموریت خود برای دستیابی به cryptocurrency در سراسر جهان ، با هدف تبدیل شدن به سطح شیب دار برای 500 میلیون کاربر بالقوه بیت کوین در دهه آینده متمرکز خواهد شد.

کوینماما معتقد است که آینده پول منبع باز ، بی مرز و غیرمتمرکز است. این توسط مردم و برای مردم است و آزادی اقتصادی باید در دسترس همگان باشد. این یک روش ساده و دوستانه برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده به صورت آنلاین با کارت بدهی ، کارت اعتباری یا انتقال بانکی و همچنین فروش بیت کوین فراهم می کند.

“آنچه در مورد بیت کوین برای من هیجان انگیز است ، این است که این یک مزاحم است. این یک سیستم مالی جدید است ، بر خلاف هر سیستمی که قبلاً دیده ایم. ” اما برای اینکه بیت کوین در درازمدت موفق شود ، باید در مقیاس بسیار وسیع تری اتخاذ شود. هدف ما در حال حاضر در Coinmama به دو صورت است: ادامه دادن به آسانتر ساختن رمزپایه با اتوماسیون هرچه بیشتر روند کار و امکان ارائه بهترین کیفیت خدمات رمزنگاری موجود. در ضمن ، از پلتفرم ما برای آموزش کاربران جدید و بالقوه در مورد مزایای cryptocurrency به منظور رانندگی در پذیرش انبوه استفاده خواهیم کرد. “

جامعه 2 میلیون کاربر Coinmama در 188 کشور در حال گسترش است تا بتواند به مناطقی که قبلاً در آن بسته شده بود ، برسد. در عین حال ، Coinmama در حال اصلاح روند کاربری خود ، اضافه کردن گزینه های پرداخت جدید و ایجاد همکاری با ارائه دهندگان کیف پول به منظور پشتیبانی از رسالت خود از سادگی و دسترسی به cryptocurrency است. ساجی باکشی مهندس علوم کامپیوتر با بیش از 20 سال سابقه در صنعت فناوری و سابقه گسترده در ارتباطات از راه دور ، فناوری های تبلیغاتی و blockchain است. او از IronSource تک شاخ tech به Coinmama می پیوندد ، که اخیراً بودجه ای را با ارزش 1.6 میلیارد دلار ارزش گذاری کرده بود ، جایی که وی عضو تیم مؤسس بود و از سال 2011-2018 به عنوان مدیر کل بزرگترین بخش شرکت فعالیت داشت. باکشی ، علاقه مندان به رمزنگاری دیرینه که علاقه مند به بیت کوین است و در فروش توکن های Ethereum DAO شرکت کرده است ، مشتاق است تخصص خود را به Coinmama بیاورد و به رهبری انقلاب مالی کمک کند.