آینده پول بیت کوین

مدیر کل راه اندازی یونیکورن ، مدیرعامل IronSource ، ساجی باکشی ، به عنوان مدیر عامل شرکت تبادل رمزنگاری Coinmama پیوست و گفت که وی معتقد است آینده پول بیت کوین است.

از سال ۲۰۱۳ ، Coinmama در صدر انقلاب مالی قرار داشته است و در تلاش برای ساده کردن شیوه انجام رمزنگاری در جهان است. با توجه به اینکه Bakshi در رأس آن قرار دارد ، مبادله مبنی بر افزایش مأموریت خود برای دستیابی به cryptocurrency در سراسر جهان ، با هدف تبدیل شدن به سطح شیب دار برای ۵۰۰ میلیون کاربر بالقوه بیت کوین در دهه آینده متمرکز خواهد شد.

کوینماما معتقد است که آینده پول منبع باز ، بی مرز و غیرمتمرکز است. این توسط مردم و برای مردم است و آزادی اقتصادی باید در دسترس همگان باشد. این یک روش ساده و دوستانه برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده به صورت آنلاین با کارت بدهی ، کارت اعتباری یا انتقال بانکی و همچنین فروش بیت کوین فراهم می کند.

“آنچه در مورد بیت کوین برای من هیجان انگیز است ، این است که این یک مزاحم است. این یک سیستم مالی جدید است ، بر خلاف هر سیستمی که قبلاً دیده ایم. ” اما برای اینکه بیت کوین در درازمدت موفق شود ، باید در مقیاس بسیار وسیع تری اتخاذ شود. هدف ما در حال حاضر در Coinmama به دو صورت است: ادامه دادن به آسانتر ساختن رمزپایه با اتوماسیون هرچه بیشتر روند کار و امکان ارائه بهترین کیفیت خدمات رمزنگاری موجود. در ضمن ، از پلتفرم ما برای آموزش کاربران جدید و بالقوه در مورد مزایای cryptocurrency به منظور رانندگی در پذیرش انبوه استفاده خواهیم کرد. “

جامعه ۲ میلیون کاربر Coinmama در ۱۸۸ کشور در حال گسترش است تا بتواند به مناطقی که قبلاً در آن بسته شده بود ، برسد. در عین حال ، Coinmama در حال اصلاح روند کاربری خود ، اضافه کردن گزینه های پرداخت جدید و ایجاد همکاری با ارائه دهندگان کیف پول به منظور پشتیبانی از رسالت خود از سادگی و دسترسی به cryptocurrency است. ساجی باکشی مهندس علوم کامپیوتر با بیش از ۲۰ سال سابقه در صنعت فناوری و سابقه گسترده در ارتباطات از راه دور ، فناوری های تبلیغاتی و blockchain است. او از IronSource تک شاخ tech به Coinmama می پیوندد ، که اخیراً بودجه ای را با ارزش ۱٫۶ میلیارد دلار ارزش گذاری کرده بود ، جایی که وی عضو تیم مؤسس بود و از سال ۲۰۱۱-۲۰۱۸ به عنوان مدیر کل بزرگترین بخش شرکت فعالیت داشت. باکشی ، علاقه مندان به رمزنگاری دیرینه که علاقه مند به بیت کوین است و در فروش توکن های Ethereum DAO شرکت کرده است ، مشتاق است تخصص خود را به Coinmama بیاورد و به رهبری انقلاب مالی کمک کند.