همکاری کوین بیس و مسترکارد جهت آسان کردن خرید NFT برای مردم

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
همکاری کوین بیس و مسترکارد جهت آسان کردن خرید NFT برای مردم

خرید NFT یک فرآیند چند مرحله‌ای است که شامل باز کردن کیف پول کریپتو، خرید ارز دیجیتال و سپس استفاده از آن برای خرید NFT از یک بازار آنلاین است. همکاری کوین بیس و مسترکارد، این فرآیند را آسان خواهد کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


همکاری کوین بیس و مسترکارد جهت آسان کردن خرید NFT برای مردم

خرید NFT یک فرآیند چند مرحله‌ای است که شامل باز کردن کیف پول کریپتو، خرید ارز دیجیتال و سپس استفاده از آن برای خرید NFT از یک بازار آنلاین است. این فرایند برای علاقه مندان و فعالان بازار ارزهای دیجیتال، کاری عادی و روزانه است. اما ممکن است افرادی که به تازگی وارد این جامعه شده‌اند، فرآیند خرید NFT را کمی پیچیده بدانند.

به همین دلیل، مسترکارد به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا با استفاده از کارت‌های اعتباری خود، در بازار ان اف تی ‌هایی که توسط کوین بیس راه اندازی خواهد شد، به خرید توکن‌های غیر قابل قابل تعویض بپردازند.

این صرافی در ماه اکتبر اعلام کرد که قصد دارد یک بازار NFT همتا به همتا راه اندازی کند. کوین‌بیس می‌خواهد به آسان‌تر کردن فعالیت علاقه مندان به NFT‌ها در ساخت، خرید، نمایش و… کمک کند. این شرکت گفته‌است که راه اندازی اولیه از استانداردهای ERC-721 و ERC-1155 مبتنی بر اتریوم، با پشتیبانی چند زنجیره‌ای که به زودی راه اندازی خواهد شد، پشتیبانی می‌کند.

کاهش اصطکاک در بازار، یک راه مطمئن برای جلب علاقه بیشتر مصرف کنندگان است. بدون شک، میلیون‌ها نفر وجود دارند که به فضای نوپا توکن های غیر قابل تویض علاقه دارند. اما هنوز به این فضا ورود نکرده‌اند؛ زیرا فرآیند آن هنوز به اندازه کافی ساده نشده است. امکان خرید کالاهای دیجیتال با مستر کارت، مطمئناً موانع را تا حد زیادی را کاهش می‌دهد.

راج داموداران از مسترکارد، با این افکار موافق است. وی خاطرنشان کرد که آنها در حال کار برای ایجاد دسترسی بیشتر به NFT هستند. زیرا مسترکارد معتقد است که فناوری باید فراگیر و رایج باشد.

  • داموداران افزود:

«وقتی مردم بیشتری در فناوری‌های جدید وارد می‌شوند، [این موضوع] نوآوری را تحریک می‌کند، به رشد اقتصادی کمک می‌کند و انتخاب‌ها را برای مصرف‌کنندگان گسترش می‌دهد».

NFTها در سال 2021 سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند. مصرف کنندگان این بازار نزدیک به 27 میلیارد دلار برای کالاهای دیجیتال هزینه کرده‌اند. البته آمار ارائه شده، مربوط به قبل از تعطیلات کریسمس می‌باشد. در ایام سال نوی میلادی، اهدای ان اف تی ها به عنوان هدیه به دوستان و آشنایان، این رقم را افزایش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.