Chainalysis از گسترش همکاری های خود با تبادل رمزنگاری کره جنوبی Upbit امروز خبر داد

با هدف ارائه پشتیبانی از تجزیه و تحلیل blockchain در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه (APAC).

مطابق این اطلاعیه ، Upbit APAC با استفاده از Chainalysis KYT (معلومات-معامله خود) را برای فراهم کردن یک فضای تجاری امن و مطابقت با رویه های تعیین شده در کشورهای مختلف منطقه ، شروع می کند.

از آنجا که آیین نامه کره جنوبی بر عملیات Upbit کره نظارت دارد ، ارز رمزنگاری امیدوار است که همواره سازگارتر شود.

Chainalysis KYT محصولی رمزپایه ضد پولشویی (AML) با بیش از ۲۷۵ مشتری در ۴۰ کشور جهان است. این معاملات در زمان واقعی نظارت می کند و فعالیت مشکوکی را که ممکن است مربوط به جرم باشد ، ردیابی می کند.

به گفته Upbit ، مشارکت Upbit با Chainalysis ، علاوه بر رعایت کره جنوبی ، مشارکت خود را در موقعیت های مقدماتی قرار دارد.

جیسون باندز ، مدیر ارشد درآمد در Chainalysis ، اظهار نظر زیر را در این باره صادر کرد:

“از آنجا که دارایی دیجیتال و استفاده از رمزنگاری در آسیا اقیانوس آرام به رشد خود ادامه می دهد ، ترکیب مناسب AML و KYC گامی اساسی برای همه مبادلات رمزنگاری شده در منطقه است.”

Upbit همچنین امیدوار است که با اجرای قریب الوقوع دستورالعمل های کارگروه اقدام مالی (FATF) مطابقت داشته باشد. الکس کیم ، مدیر عامل شرکت Upbit APAC ، تمجید از تمدید همکاری و اظهار داشت:

“هرچه بیشتر و بیشتر بازارها در سراسر جهان مقررات جدیدی را تصویب می کنند ، برای ما حیاتی بود که یک شریک انطباق پیدا کنیم که بتواند با ما در گسترش تجارت شرکت دارایی دیجیتالی خود به بازارهای جدید مشارکت داشته باشد.”

این خبر پس از آن منتشر می شود که Cointelegraph در ماه فوریه گزارش داد که Upbit اعلام کرد ممنوعیت مداوم کاربران خارجی برای برداشت وجوه خود به دلیل مسائل مالیاتی و دانش-مشتری (KYC).

در این مبادله ، قوانین KYC و مالیات cryptocurrency کره به عنوان دو دلیل اصلی محدودیت ذکر شده است.