فهرست ذخایر فدرال رزرو: ایالات متحده آمریکا در حال رکود است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
فهرست ذخایر فدرال رزرو: ایالات متحده آمریکا در حال رکود است
  • royapm
  • اردیبهشت 03, 1399
  • بدون دیدگاه

شاخص ماهیانه بانک مرکزی فدرال شیکاگو سقوط کرده است ، و نشان می دهد ایالات متحده آمریکا وارد رکود اقتصادی شده است. این شاخص برای سنجش کلی فعالیت اقتصادی ایالات متحده و فشار تورمی طراحی شده است. این میانگین وزن 85 شاخص ماهانه است.

بانک اطلاعات فدرال ایالات را در حال رکود اقتصادی نشان می دهد

بانک مرکزی فدرال رزرو شیکاگو روز دوشنبه شاخص فعالیت ملی خود را منتشر کرد که نشان می دهد ایالات متحده آمریکا وارد رکود اقتصادی شده است. شاخص فعالیت ملی فدرال شیکاگو (CFNAI) در ماه مارس از +0.06 در ماه فوریه به -4.19 سقوط کرد. فدرال رزرو شیکاگو:

هر چهار دسته گسترده شاخص که برای ساخت این شاخص استفاده شده اند در ماه مارس سهم منفی داشتند و سه مورد از این چهار دسته از فوریه کاهش یافته است.

بانک مرکزی فدرال رزرو شیکاگو توضیح داد که “به دنبال یک دوره توسعه اقتصادی ، احتمال افزایش رکود از نظر تاریخی با ارزش CFNAI-MA3 زیر -0.70 همراه بوده است.” میانگین حرکت سه ماهه این شاخص ، CFNAI-MA3 ، در ماه مارس از -0.20 فوریه به -1.47 کاهش یافت ، به این معنی که ایالات متحده احتمالاً در ماه مارس وارد رکود اقتصادی شد. علاوه بر این ، ارزش شاخص مارس از اوایل سال 2009 ، در دوره رکود اقتصادی ، کمترین میزان را داشت. اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که شاخص ماه آوریل حتی شدیدتر خواهد بود.

بدترین رکود از سال 2009

شاخص فعالیت ملی فدرال شیکاگو محصول پرچمدار داده های بانک مرکزی فدرال رزرو شیکاگو است. این یک شاخص ماهانه است که برای سنجش فعالیت کلی اقتصادی و فشار تورمی مرتبط با آن در ایالات متحده در هر نقطه از زمان طراحی شده است. فدراسیون شیکاگو خاطرنشان کرد: از آنجا که فعالیت اقتصادی به مرور زمان به سمت نرخ رشد روند گرایش می یابد ، خواندن شاخص مثبت با رشد بالاتر از روند مطابقت دارد و یک خواندن شاخص منفی مربوط به رشد زیر روند است.

شاخص CFNAI میانگین وزنی 85 شاخص ماهانه فعالیتهای اقتصادی ملی است که به طور متوسط صفر و انحراف استاندارد از آن ساخته شده است. این شاخص ها از چهار دسته وسیع تهیه شده اند: تولید و درآمد. اشتغال ، بیکاری و ساعتها مصرف شخصی و مسکن؛ و فروش ، سفارشات و موجودی ها

به تازگی ، تعدادی از بانکهای بزرگ همچنین پیش بینی کرده اند که رکود بزرگ در ایالات متحده آمریکا در سطح جهانی ، صندوق بین المللی پول رکود اقتصادی اعلام کرده است ، بدترین حالت پس از رکود بزرگ که حداقل 9 تریلیون دلار هزینه خواهد داشت. در همین حال ، بانک مرکزی اروپا (ECB) انتظار رکود بدتری در اروپا نسبت به اقتصاد جهانی دارد. علاوه بر این ، بشکه نفت خام روز دوشنبه زیر صفر معامله شد.