تعداد دارندگان کاردانو به 5 میلیون نفر رسید

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تعداد دارندگان کاردانو به 5 میلیون نفر رسید

فعالان حوزه ارزهای دیجیتال، هر روز بیشتر از روز قبل به توکن ADA اعتماد می‌کنند. چرا که تعداد دارندگان کاردانو به 5 میلیون نفر رسید. کاردانو هم‌اکنون هشتمین رمزارز بزرگ جهان از نظر ارزش بازار است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


تعداد دارندگان کاردانو به 5 میلیون نفر رسید

داده‌های جدید وبسایت Messari که اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با بلاکچین و ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد، نشان دهنده آن است که تعداد آدرس‌هایی که در حال حاضر دارای ADA هستند، به طرز چشمگیری افزایش یافته و به رکورد جدید رسیده است.

طبق داده‌های این وبسایت، تعداد آدرس‌هایی که به دارندگان کاردانو متعلق هستند، اوایل امروز به 5 میلیون رسید. چرا که در ساعات اولیه روز دوم فروردین، 44480 آدرس، به مجموعه آدرس‌های کاردانو اضافه شده است.

افزایش محبوبیت کاردانو

اگرچه تعداد آدرس‌هایی که کاردانو را در خود جای داده‌اند، تعداد اصلی دارندگان کاردانو را نشان نمی‌دهد، اما این شاهکار و رکورد شکنی نشان می‌دهد که پذیرش ADA بسیار رو به رشد است

بر اساس داده‌ها، دارندگان کاردانو که دید درازمدت دارند نیز در حال افزایش است. زیرا آدرس‌هایی که ADA را برای بیش از یک سال در خود نگهداری کرده‌اند، طی 30 روز گذشته 33.15 درصد افزایش یافته‌اند. در حالی که تعداد دارندگان کوتاه مدت، به میزانی قابل‌توجه (12.57 درصد در ماه گذشته) کاهش یافته‌است.

تیم پشتیبان کاردانو بی وقفه تلاش می‌کند تا این شبکه را به گزینه ای ایده آل برای توسعه دهندگان تبدیل کند. مخصوصا توسعه دهندگانی که به دنبال استقرار برنامه‌های خود در دنیای بلاک‌چین هستند.

از زمانی که عملکرد قراردادهای هوشمند ابداء و فعال شده است، چندین صرافی غیرمتمرکز در شبکه اصلی کاردانو راه‌اندازی شده‌اند و همچنان پیش‌بینی می‌شود که صرافی‌های غیر متمرکز بیشتری نیز در این شبکه فعال شوند.

سرمایه قفل شده در کاردانو نیز پس از رشد 9.5 درصدی در روز دوم فروردین ماه، از 300 میلیون دلار فراتر رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.