بیت کوین در حال جدا شدن از سهام است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین در حال جدا شدن از سهام است
  • royapm
  • اردیبهشت 26, 1399
  • بدون دیدگاه

بیت کوین در عصر تسلط بانکداری مرکزی

به نظر می رسد که بیت کوین S&P 500 را در آخرین روند صعودی پشت سر می گذارد. علاقه مندان به جامعه رمزنگاری از نزدیک این گروه را دنبال می کنند.

بیت کوین برای دو ماه گذشته با S&P 500 در حال حرکت است و سرمایه گذاران و تحلیلگران را به طور یکسان تکان می دهد. با وجود اخطار شدید فدرال رزرو ، BTC در حال افزایش در قیمت سهام است و این نشانگر جدایی احتمالی است.

در حالی که همبستگی بین BTC و S&P 500 ممکن است به ضبط پایین نرسد ، بدون شک خاموش است.

این کاهش در چند ماه گذشته یک نکته اساسی را نشان می دهد زیرا بیت کوین از نزدیک بازار جهانی سهام را دنبال کرده است.

جروم پاول ، رئیس صندوق ذخیره فدرال ، هشدار از ضعف گسترده در شرایط اقتصادی داد و ترس را به بازارهای سهام در سراسر جهان منتقل کرد.

اما این ترس در بورس اوراق بهادار به عنوان احساسات برای دارایی دیجیتال از اواخر شروع به BTC نمی کند.

کاهش همبستگی نشانه خوبی برای رمزنگاری برتر است ، زیرا سهام برای یک پا تازه به پایین نگاه می کنند. با این حال ، این برای سرمایه گذاران BTC دلگرم کننده است زیرا این امر ثابت می کند که این رابطه هم حیرت انگیز است ، زیرا واقعیت کاهش تقاضا و فروش در بازار سهام مشاهده می شود.

معامله گران بیش از حد ، سقوط بیت کوین را در ماه مارس تحریک کردند. اما از آن زمان تاکنون عملکرد BTC بی نظیر بوده است و خود را به عنوان سودآورترین سرمایه گذاری سال 2020 تا کنون اعلام کرده است.

BTC به سختی یک دهه عمر دارد ، راه درازی در پیش دارد. گفته می شود ، به نظر می رسد که در پله های طلا و نقره دنبال می شوید و به عنوان یک شکل غیرقابل دستکاری پول عمل می کند.

اگر این جدایی باشد که جامعه رمزنگاری منتظر آن بوده اند ، ممکن است هنوز آرایش بیت کوین به عنوان یک دارایی پناهگاه امن وجود داشته باشد.