83٪ آدرس های بیت کوین در حال حاضر سودآور هستند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
83٪ آدرس های بیت کوین در حال حاضر سودآور هستند
  • royapm
  • تیر 04, 1399
  • بدون دیدگاه

سود آوری بیت کوین

این افزایش 43٪ از زمان سقوط شدید بیت کوین در 12 مارس ، که اکنون با عنوان “پنج شنبه سیاه” شناخته می شود ، بود. در آن زمان ، تنها 45٪ از کل آدرس های BTC سودآور بودند

براساس داده های جدید ، بیشترین سهم آدرس های سود امسال در تاریخ 1 ژوئن به 89٪ رسید ، وقتی قیمت بیت کوین بالای 10.400 دلار افزایش یافت ، این نزدیکترین سطح در حدود چهار ماه است.

با این حال سرمایه گذاران بیت کوین به اندازه سال گذشته سود چندانی ندارند. از آنجا که قیمت BTC در سال 2019 به حدود 13900 دلار رسید ، آدرس های افزایش یافته در تاریخ 26 ژوئن به 95٪ رسید.

جدیدترین ارقام Glassnode ممکن است برای موفقیت طولانی مدت صعود کند ، زیرا آنها نشان می دهند که بیت کوین هنوز overbought نشده است. یک مطالعه بالاتر از 95٪ معمولاً برعکس است.

Chainalysis همچنین تجزیه و تحلیل جدیدی را منتشر کرده است که نشان می دهد اکثر سرمایه گذاران بیت کوین سکه های خود را برای طولانی مدت نگه می دارند ، و نشان می دهد اشتها برای فروش چندان قوی نیست ، حتی اگر سودآوری هنوز هم ممکن است اتفاق بیفتد.

این شرکت تحلیلی رمزنگاری گفت: بیش از 60٪ از کل 18.6 میلیون BTC استخراج شده برای سرمایه گذاری بلند مدت نگه داشته می شود در حالی که تنها 19٪ یا 3.5 میلیون بیت کوین بطور فعال در بورس در سراسر جهان معامله می شود.

بیت کوین بارها و بارها تلاش کرده است از زمان نصف پاداش بلوک در 11 مه ، 10،000 دلار را نقض کند و در چند نوبت موفق شد ، اما شکستهای برجام هرگز ادامه نیافت ، همانطور که مقاومت در برابر مقاومت شدید داشت. معامله گران 10،000 دلار را یک سطح کلیدی برای صعود می دانند.

در زمان مطبوعات ، براساس داده های Market.bitcoin.com ، معاملات رمزنگاری معیار 9،677 دلار است که در طی 24 ساعت گذشته 0.93٪ رشد داشته است.