دارایی جدید غیر متمرکز پولی ، آکین به طلا

  • خانه
  • وبلاگ
  • دارایی جدید غیر متمرکز پولی ، آکین به طلا
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
دارایی جدید غیر متمرکز پولی ، آکین به طلا
  • royapm
  • اردیبهشت 28, 1399
  • بدون دیدگاه

چگونه سرمایه گذاران با بیت کوین معرفی می شوند

بیت کوین (BTC) یک مورد سرمایه گذاری قانع کننده است “برای سرمایه گذاران طولانی مدت و مایل به سرمایه گذاری ، که مایل به صرف زمان برای فهمیدن cryptocurrency برتر هستند ، مقاله جدیدی است که مت هوانگ ، شریک عامل بنیادی Paradigm ، ذکر می کند.

کارآفرین رمزنگاری در بین هزینه های محرک بی سابقه دولت ها در طول بحران کووید 19 ، BTC را علاوه بر طلا ، به عنوان ذخیره ارزش ، قرار می دهد.

هوانگ در مقاله ای با هدف دستیابی به سرمایه گذاران متعارف گفت: “بیت کوین به احتمال زیاد می تواند در کنار طلا به عنوان بخشی معقول از بسیاری از پرتفوی های سرمایه گذاری به دست آورد.” بیت کوین برای بدبین بودن باز فکر می کند. “

وی افزود: “این طبیعت کمیاب و شبیه پول را با قابلیت انتقال دیجیتالی ارز مدرن ترکیب می کند.” در اوج منحنی پذیرش ارز مجازی ، “بانکهای مرکزی ممکن است بیت کوین را به عنوان مکمل دارایی های طلای موجود خود مشاهده کنند.”

مقاله هوانگ آنقدر در مورد بینش های جدید مقدماتی نیست ، زیرا در مورد نقشه برداری آینده ای از ویژگی های ذاتی BTC است.

فراتر از مقایسه مطلوب برخی ارزهای رمزنگاری شده به دلیل ویژگیهای کلاسیک پول مانند کمبود (21 میلیون سکه) ، قابلیت حمل و دسترسی گسترده ، بیت کوین به طور ذاتی دارایی های سنتی را بهبود می بخشد. قالب دیجیتالی ، برنامه نویسی ، جهانی بودن و عدم تمرکز منبع جذابیت جایگزین است.

عدم تمرکز و مصونیت از سانسور به دارندگان BTC امکان می دهد “نوع خاصی از اعتماد به نفس: این بیت کوین را نمی توان با تصمیمات خودسرانه سیاست پولی بی ارزش ارزیابی کرد ، و همیشه می توانند بیت کوین خود را آزادانه نگه دارند و انتقال دهند.”

این امر به ویژه در زمانی اهمیت پیدا می کند که بازارها به طور غیرمعمول در معرض سیاست قرار بگیرند ، نه فقط مداخلات خوش خیم دولت بلکه حمایت گرایی مربوط به بحران و خصومت های دو جانبه باشد.

یک اعتراض مکرر نسبت به BTC به عنوان یک کلاس دارایی این است که حباب است اما هوانگ همان انتقاد را به نفع رمزپایه می چرخاند. وی با استناد به روبرت شیلر ، برنده جایزه نوبل ، خاطرنشان كرد كه BTC از این جهت كه طلا نیز حباب است ، یك كلاس دارایی فاقد ابزار فوری است ، بلكه برای اعتقاد عمومی در مورد ارزش آینده ای ارزشمند است كه گاه قیمت ها را بالا می برد.

حباب های یادداشت بیت کوین ، 2011 ، 2013 ، 2013-15 و 2017 با خرید سرمایه گذاران با اعتقاد بالا هنگامی که اوضاع در جبهه ساکت بود ، آغاز شد و به دنبال آن توجه رسانه ها ، گمانه زنی ها ، توجه بیشتر و علاقه سرمایه گذاران به وجود آمد.

هوانگ توضیح می دهد: “گرچه برای افراد درگیر دردناک است ، هر حباب منجر به آگاهی گسترده تر می شود و زمینه ساز پذیرش اساسی بیت کوین می شود و به تدریج پایه دارندگان بلند مدت را که معتقد به پتانسیل بیت کوین به عنوان یک فروشگاه آینده ارزش هستند ، گسترش می دهد.”

وی اظهار داشت: “از طریق حباب های پی در پی ، بیت کوین به میزان بیشتری در مقیاس در کاربران ، حجم معاملات ، امنیت شبکه و سایر معیارهای اساسی می رسد.”

سهولت نسبی دسترسی بیت کوین از طریق مکانیسم های ورود به سیستم داخلی برای رشد اندازه بازار مفید خواهد بود زیرا افراد با ارز رو به فرسایش احتمالاً دارایی دیجیتالی را نسبت به آنچه دارند دریافت می کنند تا طلا یا چیزهای ارزشمند دیگری مانند هنر یا املاک دریافت کنند.

ملاحظات سیاسی نیز ممکن است به نفع رمزنگاری باشد. هوانگ می گوید: “اگر دولت های خارجی (که برخی از آنها وابستگی خود را به ذخایر دلار آمریکا) ترجیح می دهند ، بیت کوین را به عنوان مکمل دارایی های طلای موجود اتخاذ کنند ، اندازه بازار بیت کوین می تواند بطور قابل توجهی گسترش یابد.”

هوانگ در تقابل با خوش بینی عمومی مقاله خود با خطرات BTC مانند نوسانات و مقررات مخالف است. با این حال ، نوسانات به تصویب کمک می کند و ممکن است در صورت پذیرش گسترده منجر به ثبات شود ، در حالی که تنظیم با ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین قابل کاهش است. ملاحظات سیاسی نیز ممکن است به نفع رمزنگاری باشد. هوانگ می گوید: “اگر دولت های خارجی (که برخی از آنها وابستگی خود را به ذخایر دلار آمریکا) ترجیح می دهند ، بیت کوین را به عنوان مکمل دارایی های طلای موجود اتخاذ کنند ، اندازه بازار بیت کوین می تواند بطور قابل توجهی گسترش یابد.”

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)