سومین نیمه نیمه بیت کوین

نرخ هش بیت کوین همچنان در حال سقوط است. آیا معدنکاران با “مشوق های سود” بازخواهند گشت

سومین نیمه نیمه بیت کوین یکی از فصل های اولیه در فضای رمزنگاری همیشه در حال تحول بود. علیرغم اینکه در مراحل اولیه خود است ، این رویداد نیمه نسبت به بسیاری از معیارهای دیگر ، تکامل شبکه و اکوسیستم BTC را روشن کرده است. تفاوت آشکار احساسات از نیمه اول بیت کوین نسبت به سوم آن پدیده ای پدیده بوده است و طبق گفته بیت کوین بول – توور دیمیزستر ترس و وحشتی را که تا نیمه دوم وجود داشته است ، چشم انداز قرار داده است.

دیمزستر اخیراً در نظرات غیرقابل قبول رایان سلکیس ظاهر شد ، که در آن طولانی ترین تحلیلگر بیت کوین بقیه مسائل مختلفی را نشان می داد که جامعه را از نیمه اول تا سوم اشکال زد. حادثه نیمه تمام اخیر پر از شادی و نشاط و شلوغی بود و مهمانی های BTC با مبادلات گوناگون از آنجا انجام می گرفتند که معدنچیان بلوک ۶۳۰،۰۰۰ را مسدود کردند. با این حال ، بازگرداندن فلاش به سال ۲۰۱۲ ، هنگامی که BTC اولین نیمه خود را پشت سر گذاشت ، ترس هایی در مورد اینکه پروتکل قادر به زنده ماندن این رویداد خواهد بود ، وجود داشته است.

قلمرو غیرقابل کنترل اولین نیمه BTC با اشکال “Y2K” مقایسه شد ، که دولت و مشاغل نگران بودند که ساعتهای رایانه ای نتوانند پردازش داده ها را کنترل کنند. حتی اگر شبکه آزمون را با رنگ های پرنده گذراند ، نیمه دوم دومین شماره از مارپیچ بدهی معدن را به همراه داشت. دمیستر درباره اولین نیمه نخست یادآوری کرد:

“… ترس بسیار زیادی وجود داشت که ممکن است چیزی پیش برود ، چه کسی می داند. ممکن است ما نیاز به رفع اشکال داشته باشیم. وی ادامه داد: “این مانند یک حرکت Y2K بود مانند آنچه که اگر رایانه ها از سال ۱۹۹۹ به ۲۰۰۰ بروید مانند چیزی خوب و هیچ اتفاقی نیفتد.”

از آنجایی که جامعه BTC بین سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ به صورت نمایی رشد کرد ، موضوع از پروتکل به مارپیچ بدهی معدن منتقل شد. با این حال ، این مسئله عمدتاً بیش از حد انجام شد و همزمان با وقوع این رویداد ، شبکه شاهد کمبود سرعت در حشرت بود ، اما کارگران معدن در مسیر برگشت بودند. این حتی با نصف سوم هم همخوانی داشته است. hashrate در حال سقوط است که از زمان نیمه دوم در ۱۱ مه اتفاق افتاد و در حال حاضر در ۱۰۹٫۴۶m TH / s ایستاده است.

با این حال ، با نیمه دوم ، مارپیچ بدهی نیز طبق گفته دیمیزستر به عنوان یک ترس بیهوده معرفی شده است. او بیان کرد:

“مارپیچ بدهی اتفاق نمی افتد. منظور من این است که وقتی یک ناگهان همه کارگران معدن ماشینهای خود را وصل می کنند ، خودشان اصلاح می کنند ، هشترات پایین می آید ، و بعد از دو هفته ، به طور خودکار تنظیم می شود. “

وی همچنین خاطرنشان کرد که ممکن است “مشوق های سودآوری” جدیدی برای معدنچیان در بازی برای بدست آوردن پاداش وجود داشته باشد. با این حال ، با نگاهی به وضعیت فعلی شبکه BTC ، ما یک هفته در حال کاهش هستیم و درآمد معدنچی که در ۱۱ مه ۲۰۲۰ ۱۷۱٫۱۶۸ میلیون دلار بود ، در ۱۷ مه به ۷٫۱۱۲ میلیون دلار کاهش یافته است.

در حالی که کل هزینه های معاملاتی که به معدنچیان پرداخت شده است ، که پس از نصف به ۱٫۵۳۹ میلیون دلار رسید ، اکنون ۹۷۲٫۷۴۸k دلار است. برای بازگشت معدنچیان ، باید یک طرح تشویقی جدید در نظر گرفته شود تا نرخ هش را حفظ کند ، بنابراین از احساسات موجود در بازار BTC قدردانی می کند.