جستجوی نصف بیت کوین با Google All-Time High Trends

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
جستجوی نصف بیت کوین با Google All-Time High Trends
  • royapm
  • اردیبهشت 03, 1399
  • بدون دیدگاه

انتظار می رود که نیم بیت کوین مشهور شود و در 20 روز یا در تاریخ 12 ماه مه سال 2020 اتفاق بیفتد. پیش بینی این رویداد در همه زمان ها قرار دارد ، زیرا هفته گذشته در سراسر جهان برای عبارت “نیمه بیت کوین” با استفاده از گوگل به اوج خود رسید. در سه شنبه ، گوگل ترندز نشان می دهد که این عبارت همچنان در طول 24 ساعت گذشته درصد 90 از 100 را در بر می گیرد.

عبارت “نصف بیت کوین” در Google Trends بصورت نمایی افزایش می یابد

شبکه ای که Satoshi Nakamoto ایجاد کرده است ، هر چهار سال یا 210،000 بلوک ، نصف پاداش را تجربه می کند. وقتی کارگران معدن در BTC blockchain دور می شوند ، هر ده دقیقه یکبار سکه های تازه به آنها پاداش می دهند. امروز ، هر معدنچی که برای یافتن یک بلوک BTC اتفاق می افتد ، 12.5 سکه دریافت می کند که هرگز در گردش نبوده است. پس از نصف شدن بیت کوین در 20 روز یا در تاریخ 12 ماه مه یا در حدود 12 مه ، کارگران معدن نصف پاداش را دریافت می کنند و 6.25 BTC را برای هر بلوک پیدا می کنند. این سیستم ریاضی و قابل پیش بینی که ناکاموتو ایجاد کرده است ، باعث می شود که BTC با پیشرفت به جلو کمیاب و سخت باشد. امروز صدور BTC نرخ تورم در سال در حدود 3.6 but است اما پس از 12 مه ، نرخ تورم به 1.8 drop کاهش می یابد.

در زمان انتشار ، 18،337،650 BTC در گردش است و فقط 21 میلیون BTC صادر می شود. با نزدیک شدن به نیمی از سرعت ، جستجوهای مربوط به موضوع در طول سه هفته گذشته به سرعت افزایش یافته است. این هفته (19-25 آوریل) پرس و جو برای عبارت “نصف شدن بیت کوین” در حال جابجایی 90 از 100 است. در طول هفته 5-11 آوریل ، این عبارت با بالاترین زمان 100 در 100 لمس کرد. بالاترین نمره ای که یک موضوع می تواند در Google Trends کسب کند.

دلیل روند صعودی جستجوها در مورد موضوع نصفه بیت کوین بسیار زیاد است ، زیرا شرکت کنندگان در زمینه رمزنگاری در سراسر جهان نسبت به آنچه در آینده اتفاق می افتد ، کنجکاو هستند. علاوه بر این ، در حالی که بسیاری از جانبازان رمزنگاری ، دو نیمه قبلی را تجربه کرده اند ، امروز برخی از افراد فقط در مورد موضوع یاد می گیرند.

سرمایه گذاران نهادی که به نصف شدن بیت کوین و انتظارات بزرگ علاقه مند هستند

اخیراً ، نظرسنجی انجام شده توسط Genesis Mining توضیح داده است که بیش از 50٪ از شرکت کنندگان در معدن فکر می کنند که قیمت BTC پس از نصف افزایش می یابد. برخی مطالعات تخمین می زنند که قیمت باید حداقل به بالاتر از 12.500 دلار برای هر BTC پس از نصف افزایش یابد. علاوه بر این ، صاحبان تأسیسات معدنی بزرگ ASIC نگران آهسته شدن بیت کوین و تاخیر در حمل و نقل دکل معدن از چین هستند. در حالی که اقتصاد جهان در حال آشفتگی است و قیمت هر بشکه نفت خام در 20 آوریل -305٪ کاهش یافته است.

علائم بیشتری از دخالت نهادی در #bitcoin. ما شاهد هستیم که بازیکنان پیشرفته تر این کلاس جدید دارایی را پذیرفته اند زیرا #bitcoin #QuantitativeHardening خود را ادامه می دهد

گزارش ها همچنین حاکی از آن است که سرمایه گذاران نهادی برای کاهش بیت کوین تب دارند و به شرکت Renaissance Technologies و صندوق محافظ بزرگ آن به نام Medallion اشاره می کنند. رنسانس صندوق Medallion را در سال 1988 تأسیس کرد و یکی از پر سودترین پرتفوی های جهان است. پرونده تنظیم مقرر اخیر درست قبل از نیمه بیت کوین نشان می دهد که اکنون رنسانس “مجاز به ورود به معاملات آتی بیت کوین است”.