راهکارهایی درهالوینگ برای نصف شدن بیت کوین آماده می شوند

  • خانه
  • وبلاگ
  • راهکارهایی درهالوینگ برای نصف شدن بیت کوین آماده می شوند
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
راهکارهایی درهالوینگ برای نصف شدن بیت کوین آماده می شوند
  • royapm
  • اردیبهشت 01, 1399
  • بدون دیدگاه

برخی تخمین می زنند که 40٪ ماشین های معدن بیت کوین در دو هفته اول بعد از نیمه کارخاموش می شوند.

معدنچیان امیدوارند که برخی از روش های جدید آنها به افزایش درآمد معدن کمک کند.

نیم بیت کوین (BTC) به سرعت در حال نزدیک شدن است ، و در حال حاضر کارگران معدن در حال فعالیت هستند. برخی از آنها سخت افزارهای معدنی قدیمی را کنار می گذارند ، در حالی که برخی دیگر در صورت آماده شدن قیمت بیت کوین در زیر آستانه های خاص پس از نصف ، در حال آماده سازی تجهیزات هستند.

اما در حالی که به طور واضح نصف باعث کاهش 50 درصدی پاداش معدنکاری خواهد شد و یک تکه از معادن معدن خاموش خواهد شد ، معدنچیان امیدوارند در صورت بروز هرگونه نوسانات کوتاه مدت و شرط بندی بر روی افزایش قیمت بیت کوین ، دوباره تعادل خود را به دست بیاورند.

نیم بیت کوین (BTC) به سرعت در حال نزدیک شدن است ، و در حال حاضر کارگران معدن در حال فعالیت هستند. برخی از آنها سخت افزارهای معدنی قدیمی را کنار می گذارند ، در حالی که برخی دیگر در صورت آماده شدن قیمت بیت کوین در زیر آستانه های خاص پس از نصف ، در حال آماده سازی تجهیزات هستند.

بلوک ها و معاملات کندتر به مدت دو هفته

در ضمن نوشتن ، یک بیت کوین حدود 7170 دلار ارزش دارد. بد نیست ، اما به نظر می رسد خیلی زیاد به نظر نمی رسد وقتی که با یک تخمین از TradeBlock مقایسه می شود که میانگین هزینه استخراج یک بیت کوین تنها در ماه فوریه 68551 دلار بود و در پایان ماه مارس به 7،300 دلار افزایش یافت.

با این قیمت ها ، پس از نصف ، کارگران معادل 46000 دلار (مجدداً به طور متوسط) هزینه می کنند تا پاداش جدید BTC 6.25 را کسب کنند. این کار باعث می شود که معدنچیان موفق (به عنوان آن که ما پاداش می گیریم) با از دست دادن حدود 1000 دلار درهر بلوک استفاده کنند. به عنوان یادآوری ، روزانه حدود 144 بلوک مین گذاری وجود دارد

اگر مشکل hashtate و معدن در حال افزایش است و کارگران معدن خود را با مدل های جدیدتر (که ظاهراً هزینه خرید آن را خرج می کنند) جابجا کنند ، ممکن است بعد از نیمه شدن همه چیز بدتر از این شود. در پایان ماه مارس ، TradeBlock تخمین زد که هزینه ناخالص استخراج یک بیت کوین حتی ممکن است به 12000 دلار برسد – 15100 دلار.

واضح است ، چیزی برای ارائه وجود دارد ، و طیف وسیعی از معدنچیان و استخرهای معدن به Cryptonews.com می گویند که آنها برای خاموش کردن نرخ هش بیت کوین و ، با تمدید هزینه هایشان ، آماده خاموش کردن واحدهای معدن هستند.

“Qingfei Li” مدیر ارشد بازاریابی F2Pool توضیح داد: “کاهش نیمه BTC تاثیری در تجارت ما خواهد داشت.” “بخشی از ماشین آلات معدن خاموش خواهد شد ، و hashrate BTC پس از نیمه کاهش می یابد.”

لی همچنین پیش بینی می کند که طی دو هفته اول پس از نیمه تمام ، “سرعت تولید بلوک بیت کوین به شدت کاهش می یابد ، و سرعت تأیید معاملات بیت کوین کاهش می یابد.”

درمورد اینکه چگونه بسیاری از ماشین های معدن پس از نیمه شدن به احتمال زیاد آفلاین می شوند ، لی می گوید ، وی برای صنعت به طور کلی ، “40٪ یا حتی بیشتر ماشین های معدن را که در دو هفته اول پس از نیمه خاموش شدن خاموش هستند ، پیش بینی می کند”. قیمت BTC پایدار است.

اما پس از این دو هفته اولیه ، لی نشان می دهد که ما شاهد یک تعادل تدریجی دوباره خواهیم بود. وی پیش بینی می کند: “مشکل hashtate و معدن به صورت پویا تنظیم می شود و در نهایت به تعادل می رسد.” “در آن زمان ، هشرات شبکه BTC بین 65٪ -75٪ قبل از نیمه تثبیت می شود.”

استراتژی های متنوع

اما گذشته از کاهش hashrate و رها کردن سخت افزار قدیمی ، چگونه کارگران معدن با نیم بیت کوین سازگار خواهند شد ، به خصوص در مواردی که قیمت BTC فرو می رود؟

Qingfei Liتوضیح می دهد: “ما روش هایی برای افزایش درآمد معدن آماده کرده ایم.” “مستقیم ترین عملکرد” BTC / BCH / BSV Auto-Switch “است که به معدنچیان امکان می دهد معادن بالاترین سکه را سودمند نگه دارند و درآمد حاصل از استخراج معادن را بسیار بهبود بخشند.”

“من معتقدم Antminer S9 اولین مدل دکل معدنی پایین دستی خواهد بود که خاموش می شود زیرا حدود 30٪ -40٪ از کل دارایی بیت کوین را تشکیل می دهد. با این حال ، بیش از 90٪ از کاربران ما بیت کوین را به جای مدلهای بالاتر از جمله Whatsminer M20S ، Whatsminer M21S و Antminer S17 از بیت کوین استفاده می کنند.

همچنین این احتمال وجود دارد که برخی از معدنکاران ممکن است سهام خود را برای فروش جریان بیت کوین بفروشند تا جریان نقدی را در دوره های کاهش سود (یا منفی) حفظ کنند. با این حال ، حداقل برخی از معدنچیان می گویند بعید است که این کار را انجام دهند.

“ما سهام بزرگی از BTC را در اختیار نداریم ، اما تخمین می زنیم که BTC و سایر دارایی های کمیاب حتی اگر سایر بازارها ضرر کنند ، جذب سرمایه گذاران را ادامه می دهند.”

Qingfei لی F2Pool همچنین معتقد است که افزایش تقاضا برای بیت کوین باعث کاهش جبران می شود. در همین حال ، ایگور رونتز BitRiver می گوید استراتژی های دیگر علاوه بر بارگذاری بیت کوین به معدنچیان کمک می کند تا جریان درآمد را حفظ کنند

“ما توضیح می دهیم:” ما خدمات محافظت از ریسک را در استخر OKEx ارائه می دهیم تا به معدنچیان اطمینان حاصل شود که بازده ها را پیشاپیش با حداکثر مدت زمان 180 روز تضمین می کنند. ” آنها می توانند سود خود را با حمایت از بازارهای نزولی حفظ کنند. “

Runets همچنین امیدوار است که بیت کوین در طولانی مدت از آنچه که پس از دو نیمه قبلی انجام داده است ، قدردانی کند. در این صورت ، حتی اگر کارگران معدن ممکن است چند هفته بعد از نیمه بیت کوین باقی بمانند

اما همانطور که بسیاری از شما می دانید ، عملکرد گذشته هیچ تضمینی برای نتایج آینده نیست. شرایط امروز به همان شکلی نیست که در نیمه های قبلی در سال 2012 و 2016 زمانی که بیت کوین پخته تر بود و کمتر شناخته شده بود

“اختلافات گوناگونی در نظر گرفته شده است. مانند تأثیر کمتر بهره بردار معدن امروزه در برابر نیمه های قبلی ، ریسک عمومی بازار در ارتباط با کاهش اقتصادی پیرامون بحران COVID-19 ، و افزایش راندمان هزینه های معدن به سطحی بیشتر از آنچه پیش بینی کرده ایم و سایر فاکتورها نیز افزایش یافته است. “

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)