حذف سرمایه گذاران آمریکا ازپروژه TON

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
حذف سرمایه گذاران آمریکا ازپروژه TON
  • royapm
  • اردیبهشت 17, 1399
  • بدون دیدگاه

سلب گزینه وام از سرمایه گذاران آمریکایی

تلگرام اکنون با پذیرش بازپرداخت 72٪ در سرمایه گذاری اصلی خود ، سرمایه گذاران ایالات متحده را مجبور می کند بلافاصله از پروژه blockchain TON خود خارج شوند.

چهره غیر منتظره پلت فرم پیام رسانی رمزگذاری شده نیز سرمایه گذاران آمریکایی را از گزینه وام سلب می کند ، که قول بازپرداخت 110٪ را هم به صورت گرام و چه در رمزنگاری دیگر داده است.

براساس نامه ای که در تاریخ 4 مه برای سرمایه گذاران ارسال شده است ، تلگرام می گوید سرمایه گذاران مستقر در آمریکا مجاز نخواهندبود 12 ماه دیگر در این پروژه بمانند. به گفته آن ، این تصمیم توسط چالش های نظارتی در ایالات متحده ضروری است.

حالا تلگرام انتظار دارد که پس از عدم انجام این کار دو بار در گذشته ، نشانه گرام خود را در آوریل آینده راه اندازی کند. آخرین شکست در یک هفته پیش روی داد.

“متأسفانه ، با توجه به موقعیت شما به عنوان یک سرمایه گذار از ایالات متحده و بر اساس بحث های بعدی با مقامات ذیربط و وکلای ما ، تصمیم گرفتیم که به دلیل نگرش نظارتی نامشخص در ایالات متحده ، از این گزینه استفاده نکنیم.” این شرکت اظهار داشت

هفته گذشته ، تلگرام برای بازپرداخت کلیه سرمایه گذارانی که در سال 2018 1.7 میلیارد دلار وارد شبکه باز Telegram (TON) در سال 2018 شده بودند ، دو گزینه را ارائه داد: یا 72٪ از سرمایه گذاری خود را بلافاصله دریافت می کنید یا برای یک سال تلگرام وام می گیرید ، سپس به صورت نقدی ، گرمی یا دیگری پرداخت می کنید. رمزنگاری ، با 10٪ پاداش اضافی.

با این وجود ، نامه جدید از گزینه رمزنگاری نیز عقب نشینی شده است ، به این معنی که بازپرداخت وام به صورت نقدی یا چیز دیگری غیر از ارز دیجیتال خواهد بود. این برخلاف پیشنهاد هفته گذشته است.

تلگرام به سرمایه گذاران گفت: “ما تصمیم دشواری گرفته ایم كه به دلیل دریافت نامشخص آن از تنظیم كنندگان مربوطه ، گزینه ای را برای استفاده از گرم یا رمزنگاری دیگر دنبال نكنیم.”

این شرکت با چالشهای جدی قانونی روبرو بوده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می خواهد که پروژه Gram به دلیل فعالیت غیرقانونی تیم توسعه تلگرام متوقف شود.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)