سیستم عامل TON OS فردا باز خواهد شد.

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سیستم عامل TON OS فردا باز خواهد شد.
  • royapm
  • اردیبهشت 18, 1399
  • بدون دیدگاه

سیستم عامل blockchain Telegram ،

سیستم عامل blockchain Telegram ، TON OS که برای عرضه در بازار Google Play و AppStore اپل برنامه ریزی شده است ، فردا باز خواهد شد.

اخیراً تلگرام شبکه باز ، TON و رمزنگاری آنها ، GRAM را به تأخیر انداخت. یک پروژه مرتبط با آن وجود دارد که این مشکلات را تجربه نکرده است. TON OS ، یک سیستم عامل برای blockchain TON ، به زودی نسخه منبع باز را دریافت می کند.

توسعه دهندگان اصلی زیرساخت پروژه ، آزمایشگاه های TON ، قصد دارند از فردا منابع اصلی سیستم عامل TON را در GitHub باز کنند. میتجا گوروشفسکی ، CTO در TON Labs ، این خبر را در تاریخ 6 ماه مه به Cointelegraph تأیید کرد.

آزمایشگاه های TON برای انتشار یک نشانه معروف به TON Cash در طی یک ماه

همانطور که توسط انتشارات صنعت ، ForkLog گزارش شده است ، این نسخه شامل TON Node در زبان برنامه نویسی Rust ، رابط خط فرمان ، قرارداد هوشمند کیف پول TON Multisignature Wallet و همچنین ابزار راه اندازی اعتبار سنجی TON است. در این گزارش ذکر شده است که طی یک ماه ، TON Labs همچنین قصد دارد مرورگر غیرمتمرکز خود ، Surf ، استخر استخر آن ، DePool و نشانه معروف به TON Cash را منتشر کند.

در رابطه با انتشار منبع آزاد TON OS ، TON Labs در حال پیوستن به بنیاد نرم افزار آزاد (FSF) ، یک جنبش مهم نرم افزار آزاد است. به این ترتیب ، تمام مؤلفه های سیستم عامل TON به عنوان یک نرم افزار رایگان راه اندازی می شوند. به گفته توسعه دهندگان ، ایده blockchain مجاز در منبع بسته پوچ است. طبق گزارش ها ، آزمایشگاه های TON احساس کردند که پیوستن به FSF به آنها کمک می کند تا استفاده رایگان از برنامه و همچنین blockchain TON را حفظ کنند.

آزمایشگاه های TON گفت:

“این به معنای آزادی کاربر در کپی ، توزیع ، یادگیری ، اصلاح و بهبود نرم افزار TON است و مهمتر از همه ، در مورد TON ، این به معنای آزادی مطلق عملکرد شبکه است. این سؤالی نیست که کد چقدر خوب است ، بلکه یک حق انسانی برای استفاده از آن است. “

این TON OS دقیقاً چیست؟

با وجود “سیستم عامل” به نام خود ، TON OS رقیبی برای سیستم عامل های موجود مانند iOS ، Android یا Windows نیست. در عوض ، این سیستم به گونه ای طراحی شده است که به عنوان یک سیستم عامل برای شبکه blockchain Telegram عمل می کند.

گوروشفسکی توضیح داد: اساساً ، TON OS برای پر کردن شکاف موجود در تعامل محدود کاربران با blockchain است.

“ویتالیک بوتین از Ethereum به عنوان” رایانه جهانی “یاد کرده است. اگر این رایانه جهانی است ، باید یک پردازنده و منابع داشته باشد و خدمات را به کاربر ارائه می دهد. اما هیچ سیستم عامل و یا محیط عملیاتی برای مدیریت این منابع در blockchain امروز وجود ندارد. بنابراین اگر ما به عنوان یک پردازنده از blockchain فکر می کنیم ، و سپس برنامه ای را اجرا می کنیم که توسط این پردازنده و کاربری انجام می شود و می خواهد با این برنامه ارتباط برقرار کند ، و ما یک سری اجزا داریم که تمام آن قابلیت ها را فراهم می کند – ما آن را یک سیستم عامل می نامیم. “

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، TON OS برای فعال کردن پشتیبانی برنامه blockchain طراحی شده است. علاوه بر این ، سیستم عامل TON همچنین به کاربران امکان می دهد برنامه هایی ایجاد کنند که به طور خودکار با پلت فرم blockchain سازگار باشند. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که در نهایت از برنامه های کاربردی با عملکردهای مختلف مانند معامله بسیاری از دارایی ها ، از جمله ارزهای رمزپایه ، پشتیبانی می کند.

همانطور که گزارش شد ، شبکه TON هنوز هم می تواند توسط معتبران مستقل TON بدون در نظر گرفتن اختلافات حقوقی تلگرام با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده راه اندازی شود.