ترازوی جدیدفیس بوک ،پیروزی با بیت کوین هست

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ترازوی جدیدفیس بوک ،پیروزی با بیت کوین هست
  • royapm
  • اردیبهشت 08, 1399
  • بدون دیدگاه

سطح اعتماد عمومی به کریپتوهای غیرمتمرکز هنوز هم بسیار پایین است.

اما طبیعت محدود Libra ممکن است در نهایت منجر به اعزام مردم به سمت دارایی های غیر متمرکز شود.

این احتمال وجود دارد که به نوعی قابلیت همکاری با Ethereum پدیدار شود.

ترازوی فیس بوک تغییر کرده است. پس از پرده برداری از انتقادات گسترده در ژوئن 2019 ، اکنون کاغذ سفید خود را در تلاش برای تنظیم مقررات و دولت ها به روز کرده است.

از همه مهمتر این که ، ظاهر جدید ترازو از هرگونه قصد برای انتقال به یک دفترچه غیر مجاز خلاص می شود. علاوه بر این خود stablecoin Libra چند لبه ، دارای طیف وسیعی از stablecoin های وابسته به ارزهای فیات ملی مجزا است.

اما اگرچه این امر احتمالاً موضع تنظیم کننده ها را نرم می کند ، چگونه می تواند بر روی رمزپایه ها و صنعت گسترده تر blockchain تأثیر بگذارد؟ خوب ، تصویر در اینجا مختلط است ، زیرا در عین حال که ممکن است مقیاس به تصویب کریپتو کمک کند ، در ابتدا ، هنوز هم ممکن است یک رقیب بزرگ بیش از حد کریپتوهای غیرمتمرکز مانند Bitcoin (BTC) و Ethereum (ETH) باشد و همچنین ممکن است موضع دولتها نسبت به اینها را سخت کند.

در ماه ژوئن گذشته فیس بوک رونمایی شد که در ابتدا فیسبوك قصد داشت تا با تركیب ارزها و همچنین بدهی دولت از كیفرا حمایت شود. با این حال ، تنظیم کننده ها و بانک های مرکزی به سرعت ابراز نگرانی کردند که این امر می تواند سیاست های پولی را بی ثبات کند و همچنین پولشویی را فعال کرده و حریم شخصی کاربران را تهدید کند.

به این ترتیب ، کاغذ سفید آن که به تازگی به روز شده است ، تعدادی از امتیازات را برای تنظیم کننده ها ایجاد می کند. در مرحله اول ، تأكید بر اینكه تمام مقررات مربوط به AML (ضد پولشویی) و KYC (مشتری خود را بشناسید) رعایت می كند. همچنین از یک stablecoin منفرد چند لایه به تعداد زیادی استاب لیک تک حلقه منتقل می شود.

سکه Libra یک سبد (یعنی یک ظرف تخصیص دارایی) از ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی است که در شبکه وجود دارد. این بدان معناست که یک دلار دیجیتال ، یورو دیجیتال و یک استرلینگ دیجیتال وجود دارد که همه از ریلهای زنجیره ای Libra سفر می کنند. این شباهت به استیلهای مسافرتی امروزی که از طریق ریل های اتریوم در حال مسافرت هستند ، می باشد. “

برای او ، این واقعیت که Libra باعث ایجاد stablecoin های پشتیبان فیات می شود ، به معنای آن است که رقیب مستقیمی در امثال BTC یا ETH نیست که نشان دهنده ارزش شبکه های زیربنایی است و کالاهای دیجیتالی محسوب می شوند.

با این حال ، برای دیگر چهره های صنعت ، stablecoin های Pesra ممکن است با کریپتوهای دسته ای رقابت کنند ، زیرا ممکن است عموم مردم مایل باشند به یک شرکت قابل اطمینان مانند Facebook ، از یک شبکه غیرمتمرکز اعتماد کنند.

گلن گودمن ، نویسنده The Crypto Trader توضیح می دهد: “سطح اعتماد عمومی به ارزهای رمزنگاری نشده غیرمتمرکز هنوز بسیار پایین است.”

“تحقیقات جدید از واحد اطلاعات اکونومیست نشان می دهد که مردم احتمالاً به یک سرویس مانند” Libra “که توسط یک شرکت فناوری غول پیکر تنظیم شده است ، نسبت به یک رمزنگاری غیرمتمرکز مانند بیت کوین اعتماد دارند.”

با این وجود ، گرچه خطری برای مقابله با استفاده از بیت کوین وجود دارد ، گری مک فارلین ، سرمایه گذار تعاملی ، فکر می کند که ماهیت محدود شده ی لیبرا ممکن است در حقیقت منجر به اعزام مردم به سمت ارزهای رمزگذاری نشده غیرممکن شود.

او به Cryptonews.com می گوید ، “ترازو ، به عنوان نوعی انحراف از مسیر دور به مقصد غیر متمرکز که دیگران در زمان دیگری به آن می رسند ، دیده می شود ، دیفرانسیل ارزش موجود فعلی واقعاً جهانی ، بدون اصطکاک (هزینه ها و سرعت معاملات را کنار می گذارد) ،” ارزهای رمزنگاری شده مقاوم در برابر سانسور

مک فارلین نتیجه می گیرد: “به عبارت دیگر ، بیت کوین یک ذینفع خواهد بود و به طور وسیع تر ، ممکن است درجه بندی کلیه قایق های کریپتو را بلند کند.”

فقط با دعوت

Libra جدید همچنین تمام برنامه های خود را برای انتقال به یک سیستم باز و غیرمجاز رها می کند ، در عوض تصمیم دارد یک دیتابیس خصوصی و مجاز بماند. با این وجود ، گلن گودمن معتقد است که ظهور یک اکوسیستم کامل خدمات پول دیجیتال را تشویق خواهد کرد ، برخی از آنها ممکن است شامل زنجیره های واقعی و کریپتواس ها باشند.

وی گفت: “كیفیت اشکالات زیادی دارد ، اما بسیار مهم است که هنوز هم یک سکوی دیجیتالی است که می توان بر روی آن خدمات دیگر ایجاد کرد.” “قراردادهای هوشمند به مردم امکان می دهد با قوانینی تعریف شده ، كه بطور مستقیم توسط شبكه Libra اجرا می شوند ، موافقت نامه های تجاری را انجام دهند.”

لکس سوکولین موافقت می کند که Libra اجازه می دهد تا خدمات اضافی در بالای آن یکپارچه یا ساخته شوند. اگرچه او اظهار می دارد که هنوز ممکن است چند مشکل دندان درآوردن وجود داشته باشد تا بتواند کاملاً از زمین خارج شود.

وی می گوید: “برنامه نویسان برای ایجاد یک اکوسیستم از محصولات و خدمات در بالای شبکه نیاز به آزمایش و مقیاس گذاری فناوری ، اجرای هکاتون ها و داوطلب کردن ساعت ساختمان دارند.” وی ادامه داد: “كیفیت با ایجاد منبع باز كد خود را در ماه ژوئن سال 2019 منبع باز قرار داد ، اما آزمایش سیستم بر استرس و بهره‌مندی از مزایای یك جامعه اختصاصی بیش از آن طول خواهد كشید.”

همچنین ، Binance Research ، بازوی تحقیقاتی مبادلات مهم رمزنگاری شده Binance که منافع خاص خود را در تجارت stablecoins دارد ، اخیراً گفته است که اگر “≋LBR [Libra] با محصولاتی که مستقیماً در ≋LBR نقل قول می شوند ، به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد ، می توان تصور کرد. stablecoin های جدید ، هم با پشتوانه فیات (به عنوان مثال ، stablecoin وثیقه شده) و هم پشتیبان کریپتو (به عنوان مثال ، ساز) ، و میله خود را در شبکه های غیر مجاز مانند Ethereum تکرار می کنند. “

سوکولین همچنین خاطرنشان می کند که اجرای تکنیکی Libra ایده های زیادی را از Ethereum و دیگر زنجیره های عمومی قرض می گیرد ، بنابراین این احتمال وجود دارد که نوعی قابلیت همکاری بتواند در این خط ظهور کند. که بدیهی است برای هدایت عموم مردم به سمت blockchains و crypto بسیار عالی خواهد بود.

آیا این خطر وجود دارد که تسلط برجسته سازنده برج میزان برای تنظیم کننده ها باعث شود که تنظیم کننده های گفته شده (و دولت ها) خط سخت تری برای رمزنگاری ها و کلکسیون های زنجیره ای عمومی بگیرند؟ به نظر می رسد گلن گودمن چنین فکر می کند.

“اکنون این خطر وجود دارد كه مقامات ملی احساس كنند كه اگر گزینه جایگزین” رسمی “مانند كیفری وجود داشته باشد ، می توانید ارزهای مستقل مانند بیت کوین را تحت فشار قرار دهند.”

با این حال ، لکس سوکولین معتقد است که دولت ها بدون در نظر گرفتن مقیاس ، خط سخت تر را در پیش گرفته اند.

او می گوید: “مقررات صنایع دستی دولت مکمل فن آوری است ، و نه راه دیگر ، آنچه که با آن مواجه می شود” است.

همه اینها ممکن است بدان معنی باشد که برج میزان تأثیر منفی نخواهد گذاشت. و حتی اگر واقعاً یک رمزنگاری یا یک blockchain نباشد ، در نهایت ممکن است توسعه گسترده تری را ایجاد کند و افراد بیشتری را به ارزهای رمزنگاری نشده غیرمتمرکز تبدیل کند.