پشتیبانی سامسونگ ازCryptocurrency Swipe

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پشتیبانی سامسونگ ازCryptocurrency Swipe
  • royapm
  • اردیبهشت 13, 1399
  • بدون دیدگاه

سامسونگ پرداخت

دارندگان کش رفتن ویزا اکنون با استفاده از سامسونگ پرداخت در تلفن هوشمند یا ساعت هوشمند خود می توانند با رمزنگاری خود پرداخت کنند.

Cryptocurrency Visa platform platform card Swipe از اول ماه مه با سامسونگ پرداخت خبر داد.

این ادغام به کاربران سامسونگ پرداخت اجازه می دهد تا با استفاده از دستگاههای دارای قابلیت پرداخت سامسونگ ، از مانده کارتهای کارت ویزای Swipe Visa خود پرداخت کنند.

این شرکت ادعا کرده است که به اولین پلت فرم کیف پول دیجیتال تبدیل شده است که پشتیبانی چند ملیتی را هم برای Google Pay و هم برای Samsung Pay ارائه می دهد.

این ادغام به صاحبان کارت های Swipe در انگلستان و اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا از بیش از 50 میلیون موقعیت مکانی در سراسر جهان مبلغی را از مانده حسابهای رمزنگاری خود بپردازند.

Swipe COO جان فن ، به Cointelegraph گفت که رابطه این شرکت با سامسونگ از طریق صدور بانک متقابل Contis Financial شکل گرفته است.

وی گفت: “ما چند ماه پیش علاوه بر برنامه کارت فیزیکی ، توسط ویزا برای برنامه کارت دیجیتال تأیید شدیم و از آن زمان با بانک و سامسونگ پرداخت پرداختیم.”

کنت اظهار داشت که Swipe “امیدوار است تا به این دوستداران سامسونگ دست پیدا کند که با کمک ابتکارات سامسونگ Blockchain سامسونگ ، رمزنگاری را از طریق مشارکت بیشتر به مخاطبان خود آگاه ساخته است.”

COVID-19 نیازهای راه حل های پرداخت بدون تماس را برجسته می کند

Khenneth گزارش می دهد از زمان شیوع بیماری همه گیر کرونور ویروس ، “تعداد زیاد دیجیتال در پرداخت های دیجیتال در Google Pay” را ذکر نکرده است. “

Khenneth اضافه کرد: “وقتی مردم از کارتهای نقدی و کارتهای فیزیکی دور می شوند ، Google Pay و اکنون Samsung Pay می توانند واقعاً کمک کنند و کانالهای جدید UX بدون درز ایجاد کنند.”

مدیر عامل شرکت Swipe ، Joselito Lizarondo گفت: “با توجه به همه مسائل COVID-19 و افرادی که از کالاهای بدنی مانند پول نقد و در بعضی موارد کارتها دور می شوند ، و در بعضی موارد کارتها ، یک راه حل دیجیتالی واقعاً کمک می کند تا نیازهای مشتری خود را در اولویت قرار دهیم.”

با نگاه به جلو ، Khenneth اظهار داشت که Swipe “هم اکنون در حال کار است تا تا پایان سال در منطقه جنوب شرقی آسیا / آسیا و اقیانوسیه زندگی می کند” ، افزود: این بستر اخیراً در ایالات متحده تاییدیه دریافت کرده است.

Cointelegraph به سامسونگ رسید و تأیید ارتباط آنها با Stripe را از زمان مطبوعات دریافت نکرده است. این مقاله بر این اساس به روز خواهد شد.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)