آیا سلطه ی بیت کوین به خاطررقابت بازار است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آیا سلطه ی بیت کوین  به خاطررقابت بازار است
  • royapm
  • اردیبهشت 13, 1399
  • بدون دیدگاه

برابری ارزهای رمزنگاری شده

تمام ارزهای رمزنگاری شده برابر هستند ، اما برخی ارزهای رمزنگاری شده با سایرین متفاوت میباشد .

در اکوسیستم با هزاران ارز رمزنگاری ، بیت کوین غالباً به عنوان سکه پادشاه گفته می شود ، و به درستی چنین است. نه تنها انقلاب را آغاز کرد ، بلکه درپوش بازار بیت کوین نزدیک به هفت برابر Ethereum ، دومین دارایی رمزنگاری شده جهان است. اما ، در دنیای دارایی و ارزهای دیجیتالی همیشه در حال تحول ، آیا بیت کوین بزرگترین سکه است یا اینکه سلطه آن براساس رقابت بازار تقسیم شده است ، هرکدام از این طریق ارزش های سودمند بیت کوین را می خورند؟

آیا رویکرد کل نگرانه ارزش آن را دارد؟

بیت کوین با گذشت سالها ، توانسته است حسن نیت و اعتماد بسیاری از سهامداران و کاربرانی که در صنعت رمزنگاری فعالیت می کنند ، جمع کند. بیشتر علاقه مندان به رمزهای نویسی دائماً روی بیت کوین تمایل دارند و انتظار می رود قیمت آن طی چند سال آینده از سطوح گذشته مانند مارک 100 کیلو دلار عبور کند.

با گذشت زمان ، سکه پادشاه نیز به خودی خود با بسیاری از مسائل مواجه شده است. موضوعاتی که سکه پادشاه هنوز در تلاش برای مذاکره است. یکی از بزرگترین واگرایی ها از زمان آغاز آن مربوط به رها کردن سکه پادشاه روایت «پول نقد دیجیتالی غیر متمرکز» و در عوض ، جایگزین کردن آن با پایان نامه سرمایه گذاری فروشگاهی است. این ناشی از یک اشکال اساسی – فقدان مقیاس پذیری است.

در حالی که شبکه لایتنینگ برای حل مسئله مقیاس پذیری ، مانند بسیاری از به روز رسانی های بیت کوین ، معرفی شده است ، این پروژه برای به دست آوردن کشش و چرخش بحران مقیاس پذیری که اثبات سکه کار مانند بیت کوین است ، کند بوده است. این همچنین این سؤال را ایجاد می کند که چرا بسیاری از پروژه های عمرانی بیت کوین متوقف می شوند و در بدترین حالت ، متوقف می شوند.

شبکه لایتنینگ نمونه بارز این طاعون شیرخوارگی دائمی است. با توجه به داده های شبکه در رابطه با کانال های شبکه رعد و برق ، کانال های منحصر به فرد که گره ها را برای اولین بار به هم وصل می کنند و کانال های کپی شده ای که گره هایی را که قبلاً اتصال را برای معاملات ایجاد کرده اند ، به هم متصل می کنند ، عمدتاً پلاک خورده اند ، که به نوبه خود نشان می دهد که بروزرسانی کارهای بیشتری در این زمینه دارد برای پذیرش بیشتر

آیا altcoin ها زیر تقسیم و قاعده قاعده هستند؟

اگر مسابقه ای برای یافتن راه حلی برای مسئله سرعت معاملات بیت کوین وجود داشت ، به نظر می رسد XRP پاسخی برای مسئله مقیاس پذیری پیدا کرده است و در خط مقدم مرزهای پرداخت مرزی قرار گرفته است. به نظر می رسد این رقابت با داشتن blockchain قادر به دستیابی به طور متوسط ​​بیش از 40،000 معاملات در هر ساعت است ، به نظر می رسد که رقابت در چاله بیت کوین به حدی می خورد که به نظر می رسد دارایی های سنتی مالی مانند طلا رقبای فعلی آن است ، اتفاقی که دوباره باعث افزایش ارزش فروشگاه شد. روایت

با توجه به یک اکوسیستم غیر متمرکز ، به نظر می رسد اتریوم آن را با انواع گسترده ای از پیشنهادات خود از طریق DeFi و فضای وام پوشانده است.

با تمرکز بر عدم تمرکز ، اکوسیستم DeFi نسبتاً موفق بوده است و به نظر می رسد وام به عنوان یک پیروزی بزرگ در چشم انداز مالی غیرمتمرکز ظاهر شده است. در حقیقت ، براساس داده های DeFi Pulse ، از کل ارزش قفل شده در DeFi (در زمان مطبوعات – 856 میلیون دلار) ، وام بیش از 638 میلیون دلار حساب می کند.

بعدی برای بیت کوین چیست؟

آیا بیش از یک دهه در زیر کمربند خود ، آیا سکه پادشاه به یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری صرف شده منتقل شده است یا می تواند تلاش های توسعه ای آینده آن را به مسیر واقعی تبدیل کند تا واقعاً غالب ترین رمزنگاری بازار باشد؟

در حالی که الگوریتم اجماع اثبات کار امنیت زیادی را برای شبکه بیت کوین و معاملات انجام شده در آن تأیید کرده است ، سؤالاتی نیز مطرح می شود که آیا ماهیت ذاتی بیت کوین در واقع یک عامل محدود کننده است یا خیر.

آیا بیت کوین آرامش خود را در این واقعیت پیدا کرده است که همیشه بوده و هست و می خواهیم جرات داشته باشیم در دنیای متعارف امور مالی رویای متفاوت داشته باشیم یا هنوز شاهد نوآوریهای مخربتر از جامعه هستیم که یک دهه پیش عناوین را ایجاد کرده است؟