راه اندازی Blockchain جدید برای توکن های امنیتی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
راه اندازی Blockchain جدید  برای توکن های امنیتی
  • royapm
  • اردیبهشت 28, 1399
  • بدون دیدگاه

راه اندازی توکن های امنیتی

با امتحان Aldebaran ، صادرکننده توکن امنیتی اقدام به اجرای یک نوع نسبتاً جدیدی از پروتکل های معروف به عنوان اثبات سهام دار (NPoS) نامیده می شود ، که این شرکت می گوید “نهایی بودن معاملات را” ، یک عامل “اساسی” برای تجارت اوراق بهادار مبتنی بر blockchain.

با تاریخ عرضه که اکنون 23 ژوئن تعیین شده است ، طبق اطلاعیه ای در روز پنجشنبه ، Aldebaran اجازه آزمایش زنجیره مجاز را می دهد ، که هدف از آن یک لایه امنیتی اضافی است که اجازه می دهد اقدامات خاصی توسط شرکت کنندگان قابل شناسایی در شبکه انجام شود.

توماس بورل ، مدیر ارشد محصول در Polymath ، در بیانیه مطبوعاتی گفت: “Aldebaran یک نقطه عطف مهم و موفقیت است.” “یک سال پیش ، ما یک نقشه راه تهاجمی ایجاد کرده ایم تا توانایی های لازم برای رضایت تنظیم کننده ها و موسسات را فراهم کنیم و به همه دسترسی یکسانی به رشد اقتصادی ارائه دهیم.”

Polymesh در Aldebaran به چهار “زمینه نگرانی” برای بنگاههای اقتصادی که با اوراق بهادار blockchain مشغول فعالیت هستند ، می پردازد: حكومت ، از جمله حذف پیچیدگیهای قانونی چنگالهای زنجیره ای. اطمینان از اینكه همه طرفین بررسی های دقیق را انجام داده اند. اجازه می دهد تا کاربران و داده های معاملاتی خصوصی بمانند. و استفاده از اتوماسیون برای اطمینان از رعایت مقررات.

آزمایشی اولین تکرار blockchain جدید – اولین بار توسط بنیانگذار Trevor Koverko در اجماع CoinDesk در سال 2019 اعلام کرد – اجازه می دهد تا از طریق آن سرعت بگیرد و بازخورد اولیه را بدست آورد. بورل خاطرنشان كرد: همچنین این شركت به ایجاد مشاركت كمك خواهد كرد.

همچنین مشاهده کنید: پرونده های Overstock برای رد کردن دعوی جعل تقلب “بی شرط” نسبت به سود دیجیتال

همانطور که در ماه فوریه گزارش شد ، از پلتفرم موجود Polymath برای نشان دادن 2.2 میلیارد دلار املاک و مستغلات توسط بازار املاک تجاری قوای سرخ استفاده شده است. پیش از این Polymath در نوامبر گذشته اعلامیه هایی را در Ethereum صادر می کرد که از Parity Substrate بعنوان چارچوب Polymesh استفاده می کرد.

برای Polymesh در Aldebaran ، این شرکت در حال حاضر به دنبال آزمایش کنندگان است که یک نسخه اصلی از شبکه برای مدتی در سه ماهه اول سال 2021 به دست می آید.