راه اندازی توکن های امنیتی

با امتحان Aldebaran ، صادرکننده توکن امنیتی اقدام به اجرای یک نوع نسبتاً جدیدی از پروتکل های معروف به عنوان اثبات سهام دار (NPoS) نامیده می شود ، که این شرکت می گوید “نهایی بودن معاملات را” ، یک عامل “اساسی” برای تجارت اوراق بهادار مبتنی بر blockchain.

با تاریخ عرضه که اکنون ۲۳ ژوئن تعیین شده است ، طبق اطلاعیه ای در روز پنجشنبه ، Aldebaran اجازه آزمایش زنجیره مجاز را می دهد ، که هدف از آن یک لایه امنیتی اضافی است که اجازه می دهد اقدامات خاصی توسط شرکت کنندگان قابل شناسایی در شبکه انجام شود.

توماس بورل ، مدیر ارشد محصول در Polymath ، در بیانیه مطبوعاتی گفت: “Aldebaran یک نقطه عطف مهم و موفقیت است.” “یک سال پیش ، ما یک نقشه راه تهاجمی ایجاد کرده ایم تا توانایی های لازم برای رضایت تنظیم کننده ها و موسسات را فراهم کنیم و به همه دسترسی یکسانی به رشد اقتصادی ارائه دهیم.”

Polymesh در Aldebaran به چهار “زمینه نگرانی” برای بنگاههای اقتصادی که با اوراق بهادار blockchain مشغول فعالیت هستند ، می پردازد: حکومت ، از جمله حذف پیچیدگیهای قانونی چنگالهای زنجیره ای. اطمینان از اینکه همه طرفین بررسی های دقیق را انجام داده اند. اجازه می دهد تا کاربران و داده های معاملاتی خصوصی بمانند. و استفاده از اتوماسیون برای اطمینان از رعایت مقررات.

آزمایشی اولین تکرار blockchain جدید – اولین بار توسط بنیانگذار Trevor Koverko در اجماع CoinDesk در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد – اجازه می دهد تا از طریق آن سرعت بگیرد و بازخورد اولیه را بدست آورد. بورل خاطرنشان کرد: همچنین این شرکت به ایجاد مشارکت کمک خواهد کرد.

همچنین مشاهده کنید: پرونده های Overstock برای رد کردن دعوی جعل تقلب “بی شرط” نسبت به سود دیجیتال

همانطور که در ماه فوریه گزارش شد ، از پلتفرم موجود Polymath برای نشان دادن ۲٫۲ میلیارد دلار املاک و مستغلات توسط بازار املاک تجاری قوای سرخ استفاده شده است. پیش از این Polymath در نوامبر گذشته اعلامیه هایی را در Ethereum صادر می کرد که از Parity Substrate بعنوان چارچوب Polymesh استفاده می کرد.

برای Polymesh در Aldebaran ، این شرکت در حال حاضر به دنبال آزمایش کنندگان است که یک نسخه اصلی از شبکه برای مدتی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ به دست می آید.