کاهش BCH و BSV برخلاف بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کاهش  BCH و BSV  برخلاف بیت کوین
  • royapm
  • اردیبهشت 24, 1399
  • بدون دیدگاه

قوت شبکه بیت کوین

نیمه انتظار پاداش بلوک بیت کوین در 11 مه با موفقیت در بلوک 630،000th به پایان رسید. از آنجایی که ماینرهای F2pool آخرین پاداش 12.5 BTC را به دست آوردند ، قیمت نقدی شاهد فشارهای خرید و فروش زیادی بود. با توجه به اینکه شبکه Bitcoin Cash و Bitcoin SV پس از نصف شدن کاهش چشمگیر دارند ، گمانه زنی ها درباره روند مشابهی برای بیت کوین زیاد شده است. با این حال ، شبکه BTC بسیار قوی تر از چنگال های خود ظاهر شد.

نصف شدن BCH و BSV در 8 و 9 آوریل 2020 اتفاق افتاد ، جایی که شبکه ها از افت شدید نرخ هش آنها خبر دادند. براساس داده های ارائه شده توسط CoinMetrics ، میزان هشرات BCH از 2.94 میلیون تن در ثانیه به 960k Th / s کاهش یافته است ، به طوری که طبق گزارش ، نرخ هش BCH 80٪ از اوج تمام وقت خود پایین آمده است. به طور مشابه ، hashrate BSV با 60٪ ضربه خورد زیرا از 3.06 اگزاشش در ثانیه کاهش یافت و به 1.23 exashashes رسید.

بر خلاف چنگال های آن ، شبکه بیت کوین همچنان قوی باقی مانده است و hashrate تنها افت کمی داشته است. طبق اعلام سایت معدن CoinWarz ، نرخ هش در 12 مه در 12 ماه مه از اوج خود در 11 مه 145.80 تخلیه شده است. اگرچه این افت 17٪ افت داشت ، اما بسیار دور از پایتخت چشمگیر بود که توسط BCH و BSV ذکر شد.

علاوه بر این ، دشواری استخراج معادن نیز برای BCH و BSV برای کاهش یافتن کاهش یافته است ، اما بیت کوین هیچ تغییری در مشکل استخراج معادن خود (یا حداقل هنوز) نشان نداده است.

دلیل انعطاف پذیری شبکه BTC می تواند هزینه های معامله ای باشد که برای کارگران معدن به کارگران معدن پرداخت می شود. براساس Blockchain.com ، هزینه معاملات معامله شده از 1.92 دلار در 10 ماه مه به 2.54 دلار در 11 مه افزایش یافته است. حتی اگر ممکن است پاداش بلوک نصف شده باشد ، مبلغ معامله ای که به کارگران معدن پرداخت می شد ، تقریباً 15٪ از کل پاداش بلوک را تشکیل می داد ، طبق تحلیلگر Zack Voell.

با وجود چشم انداز مثبت فعلی ، ممکن است بیت کوین از غضب بازار نجات پیدا نکرده باشد. افت قیمت ممکن است به معنای ضرر بیشتر برای معدنچیان باشد ، که ممکن است مجبور شوند به محض رفتن از زیر نقطه شکست حتی مجبور به ترک شبکه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *