تبدیل Cryptic Chineseبه استخر معدن BTC

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تبدیل  Cryptic Chineseبه استخر معدن BTC
  • royapm
  • اردیبهشت 24, 1399
  • بدون دیدگاه

استخراج معدن چینی

یک استخر معدن چینی با سرعت 5٪ از معدن پای بیت کوین را می گیرد ، در حالی که منشاء آن ناشناخته است.

استخر معدن جدید Lubian در چین 5.15 درصد از کل نرخ هش بیت کوین (BTC) را تنها سه هفته پس از پردازش اولین بلوک خود اختصاص می دهد. این استخر ابتدا در تاریخ 12 ماه مه توسط BlockBeats ، یک پایگاه خبری چینی blockchain ، مشاهده شد.

داده های به دست آمده از btc.com نشان می دهد که Lubian در حال حاضر ششم بزرگترین استخراج معدن است و میزان هش در ساعت 6.30 EH / s دارد. این عملیات برای اولین بار در 24 آوریل ، هنگامی که بلوک شماره 627441 را پیدا کرد ، ظاهر شد.

به گفته دووی وان ، شریک بنیانگذار و مفسران صنعت Primitive Ventures ، Lubian می تواند یک استخر خصوصی سابق باشد که اخیراً در معرض دید عموم قرار گرفته است. او توییت کرد:

“قبل از اینكه حالا آشکار شود كه پاپ را نمی بیند ، باید استخر خصوصی باشد.”

وان همچنین خاطرنشان کرد که از زمان وقوع نیمه تمام شدن بیت کوین دیروز ، لوبین در “زمان جالب” سرعت می گیرد. او نوشت: “هرکسی که استخر دارد ، باید حراست راه اندازي را داشته باشد تا شروع کند زیرا سایر استخرها شاهد سقوط اساسی نبودند.”

صنعت معدن انتظار تغییرات اساسی را دارد

بخش معدن بخاطر نصف شدن بیت کوین ، تغییرات عمده ای را ایجاد کرده است که موجب کاهش پاداش معدنچی از 12.5 BTC به 6.25 BTC شده است.

انتظار می رود اکثر معدنچیانی که تجهیزات قدیمی دارند ، شبکه را ترک کنند و این به نوبه خود می تواند به افت 30 درصدی در کل هش منجر شود. با این حال ، نسل جدیدی از دستگاه های معدن ، که از اواسط ماه مه ساخته می شوند ، به طور بالقوه می توانند متریک را به سطح قبلی و بالاتر خود هدایت کنند.

در اوایل ماه آوریل ، شرکت معدن چینی Valarhash ، که استخرهای Bytepool و 1THash را اداره می کند ، به طور ناگهانی از رقابت معادن BTC به نفع altcoins کنار رفت.

Cointelegraph برای جزئیات بیشتر به Lubian رسید اما از زمان مطبوعات هیچ جوابی دریافت نکرد.