BitMex ، یکی از بزرگترین صرافی های مشتقات رمزنگاری جهان ، اجرای دستورالعمل جدید مقررات و بستن خدمات خود را به همه معامله گران ژاپنی می کند

BitMex ، یکی از بزرگترین مبادلات مشتقات رمزنگاری در جهان ، در تاریخ ۲۸ آوریل اعلام کرد که خدمات خود را به ساکنان ژاپن بسته می شود و از اول ماه مه با وجود مقررات جدید ژاپن ، خدمات خود را به ساکنان ژاپن بسته می شود.

در اوایل ماه جاری ، کابینه ژاپن در دستورالعمل کابینه تصمیم به تنظیم مقررات مربوط به هر نوع مشتقات کریپتو و تأمین اعتبار برای معاملات گرفت. در این اطلاعیه توضیح داده شده است:

“این محدودیت ها در پاسخ به اصلاحات در قانون اسناد مالی و تبادل ارز ژاپن و قانون خدمات پرداخت ژاپن از تاریخ ۱ مه ۲۰۲۰ قابل اجرا است.”

همه معامله گران تحت تأثیر قرار خواهند گرفت

این محدودیت برای اولین بار برای کاربران ژاپنی موجود و کسانی که برای اولین بار ثبت نام می کنند اعمال می شود. تاجران ژاپنی دیگر نمی توانند تا اطلاع ثانوی سفارشات را در BitMex قرار دهند. در این اطلاعیه توضیح داده شده است:

وی گفت: “ساکنان ژاپن قادر به سفارشاتی نیستند که می توانند موقعیت جدیدی را باز کنند یا یک موقعیت باز موجود را افزایش دهند. مواضع آزاد تحت تأثیر قرار نمی گیرد و مطابق با شرایط قرارداد مربوطه ادامه خواهد یافت. “

همانطور که پیش از این Cointelegraph گزارش داده بود ، PSA و FIEA دو بخش قانونی بودند که سال گذشته توسط مجلس نمایندگان ژاپن تصویب شد. این تغییرات در روز اول ماه آینده اعمال می شوند.