Bitmain :بنیانگذار ژان نباید36%سهام داشته باشد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Bitmain :بنیانگذار ژان نباید36%سهام داشته باشد
  • royapm
  • اردیبهشت 09, 1399
  • بدون دیدگاه

Bitmain بزرگترین تولیدکننده تجهیزات حفاری در زمینه رمزنگاری در جهان بیانیه ای را در تاریخ 27 آوریل با محکوم کردن تلاش بنیانگذاران میکری Ketuan Zhan برای بازگرداندن کنترل بر شرکت فناوری اطلاعات Fujian Zhanhua Ltd. Ltd.

در نامه ای در 29 اکتبر 2019 ، بنیانگذار جیهان وو فاش کرد که وی شریک و رئیس بیت ماین را میکری ژان را عزل کرده است. وی همچنین هشدار جدی به کلیه کارمندان Bitmain صادر کرد که از تماس یا حضور در جلسات با ژان خودداری کنند.

پس از برکناری ، ژان برای بازیابی مقام خود در Bitmain به اقدامات قانونی متوسل شد. وی تاکنون دو شکایت علیه Bitmain و شرکت تابعه آن Fujian Zhanhua Technologies Intelligence شکایت کرده است.

وی گفت: “من تا پایان کار با سلاح های قانونی برای او [Bitmain] می جنگم. من اجازه نخواهم داد کسانی که می خواهند علیه Bitmain توطئه کنند ، موفق شوند. اگر کسی خواستار جنگ است ، ما به آنها جنگ می دهیم. “

Micree Zhan از Fujian Zhanhua Technologies Intelligence Technologies شکایت کرد و ادعا کرد که وی 36٪ از سهام شرکت را در اختیار دارد. با این حال ، Bitmain در آخرین اظهارات خود در مورد این پرونده گفت: ژان هیچ اثباتى در مورد این پرونده ارائه نداده است ، و این باعث می شود ادعاهای وی در برابر قانون بی اساس باشد.

“این حکم که توسط رسانه ها گزارش شده است ، فقط یک حکم صلاحیت دادرسی است ، یعنی در نهایت دادگاه مردم میانه Fuzhou حکم داد که پرونده باید توسط دادگاه مردم منطقه Fuzhou Changle محاکمه شود.”

بیت ماین خاطرنشان کرده است که هیچ رسیدگی مربوط به این پرونده نشده است ، چه رسد به یک تصمیم نهایی.