خالق BitLicense بازگشت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
خالق BitLicense بازگشت
  • royapm
  • اردیبهشت 26, 1399
  • بدون دیدگاه

این بار با بودجه 140 میلیون دلاری بیت کوین

بنا به گزارش ها ، بنیامین لوسسکی تنها چند سال پس از ایجاد BitLicense بحث برانگیز ، به صندوق جدید 140 میلیون دلاری توصیه کرده است.

مشخص شده است که معمار بحث برانگیز BitLicense ، بنیامین لوسکی ، ممکن است از سمت خود به عنوان یک قانونگذار برای کمک به صندوق بیت کوین کمک کند.

Bitlicense فواید آن را دارد

پرونده اخیر SEC فاش کرد که Lawsky اکنون بخشی از صندوق 140 میلیون دلاری بیت کوین است که از BitLicense نیز استفاده می کند. در تشکیل پرونده صندوق ، NYDIG ASSET ADVISORY LLC به عنوان شریک عمومی صندوق ذکر شده است.

بن لوسسکی به عنوان مدیر منتخب و فرد کنترل کننده مشاور معرفی می شود.

هنوز مشخص نیست که آیا صندوق تازه کشف شده مناقشه واقعی منافع بوده است یا خیر.

این ثروتمند است. به مردی که BitLicense را اختراع کرده است ، BitLicense به او اعطا می شود و 140 میلیون دلار بودجه بیت کوین را راه اندازی می کند

– Mike Dudas (mdudas) 12 مه 2020

پیش از ترک پست خود در وزارت خدمات مالی نیویورک (NYDFS) ، لوسکی پیش از این با صدور آیین نامه های بحث برانگیز در بنگاههای ارز مجازی ، به تولید مشاوره برای خود متهم شده بود. در آن زمان ، او گفت:

“قوانین کاملاً واضح هستند. اگر کسی گفت: “من می خواهم برای کمک به شما برای دریافت BitLicense از DFS استخدام شوم ،” نمی تواند انجام دهد. “

اما ارتباط تنگاتنگ وی با شرکتهایی که از BitLicense استفاده می کنند ، بیانگر این امر است.

لاوسکی به معمار کمک کرد که BitLicense بحث برانگیز با هدف تنظیم شرکتهای رمزنگاری مستقر در نیویورک در سال 2015 انجام دهد.

مبادله هایی مانند Bitfinex و Kraken از آن زمان تاکنون نیویورکی ها را از استفاده از خدمات خود به دلیل BitLicense منع نکرده اند. بسیاری از شرکت های دیگر نیز همین کار را کردند.

دو سال پس از ایجاد BitLicense ، Lawsky شروع به ارائه کمک های نظارتی از طریق شرکت خود به نام گروه Lawsky کرد. او خدمات خود را صریحاً به استارتاپ های رمزنگاری تبلیغ کرد.