کریگ رایت “هرگز از Bitcointalk استفاده نکرده”

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کریگ رایت “هرگز از Bitcointalk استفاده نکرده”
  • royapm
  • اردیبهشت 09, 1399
  • بدون دیدگاه

اسرارآمیز کریگ رایت

مردی که ادعا می کند ساتوشی ناکاموتو است ، اخیراً دستور داده شد که 11000 اسناد و پاسخ ها را پس از اظهار قاضی بت بلوم ، اعتراضات اخیر متهم تهیه کند. با این حال ، شیوع coronavirus رایت را به برخی از راهها محدود کرده است ، زیرا سیستم دادگاه فلوریدا کند است و در حال حاضر تقریباً مناسب نیست. علاوه بر این ، داستان ساتوشی ظاهری رایت پیچیدگی جدیدی دارد ، زیرا او ادعا می کند که ساتوشی ناکاموتو هرگز از انجمن Bitcointalk.org برای برقراری ارتباط استفاده نکرده است.

کریگ رایت می گوید Satoshi Nakamoto هرگز از Bitcointalk Forum استفاده نکرد

کریگ رایت چندین سال است که ادعا می کند مخترع بیت کوین است ، اما وی هرگز این ادعا را به جامعه رمزنگاری بیشتر اثبات نکرده است. در حقیقت ، صدها مقاله و تعداد زیادی پست رسانه های اجتماعی وجود دارد که نشان می دهد رایت نکاموتو نیست. علی رغم نظر عمومی مردم ، رایت همچنان می گوید که او بیت کوین را اختراع کرد و اخیراً توضیح داد که ساتوشی هرگز از انجمن Bitcointalk.org استفاده نکرد. این وب سایت یکی از اولین انجمن های شناخته شده بیت کوین در خارج از کشور است و پست های بسیاری وجود دارد که از حساب کاربری خود مبنی بر ادعای Satoshi گرفته می شود. با این حال ، پست وبلاگ رایت مخالف است که ساتوشی از این بستر برای برقراری ارتباط استفاده کرده است ، و او می گوید ناکاموتو استفاده از وب سایت یک “اسطوره” است.

رایت می نویسد: “این اسطوره است که تمام ارسال های مربوط به Bitcointalk (bitcointalk.org) از حساب من (Satoshi) در واقع مال من است ، ویرایش یا تغییر یافته نیست و ورود به وب سایت متعلق به من است.” . او اضافه کرد:

Satoshi (I) هرگز از Bitcointalk استفاده نکرد. ارسال نهایی من ، در واقع ، به دامنه ای پیوند می زند که وجود ندارد.

دادگاه با استدلال رایت در پرونده کلیمان “گیج” شده است

کریگ رایت همچنان درگیر پرونده قضایی کلیمان است و قاضی بث بلوم اعتراضات اخیر خود را در دادگاه نادیده گرفته است. به دستور وی ، رایت را مجبور به تولید حدود 11000 سند کرد و حکم داد دفاع دفاعی رایت غیرقابل قبول است. بلوم همچنین توضیح داد که ادعای حق امتیاز وکالت-مشتری حق رایت مشخص نشده است و وی باید اطلاعات را در یک تاریخ مشخص تولید کند. البته ، شیوع کروناویروس پرونده دادگاه را بسیار دشوار کرده است و احتمالاً تاریخ تقاضا تمدید خواهد شد.

بلوم نوشت: “دادگاه اعتراض ، پاسخ ، پاسخ ، سوابق و قانون قابل اجرا را بررسی كرده است و در غیر این صورت كاملاً توصیه می شود.” “به دلایل زیر ، اعتراض متهم رد شده است.” بلوم با اضافه کردن ادامه داد:

[دادگاه] از استدلال آشکار متهم متعجب است که قاضی راینهارت کورکورانه باید موارد تولید شده توسط متهم را بپذیرد به گونه ای که قاضی راینهارت نتواند به تجربیات گذشته خود با متهم در این دادخواست تکیه کند (از جمله سابقه وی در زمینه تهیه مواد جعلی و شهادت مستهجن. ) در ارزیابی اینکه آیا متهم بار سنگین امتیاز خود را تحمل کرده است یا خیر. این چگونگی اثبات واقعیت نیست.

اخبار مربوط به آخرین دادگستری های دادگاه رایت و پست وبلاگ وی درباره Satoshi که گفته می شود از Bitcointalk.org استفاده نمی کند ، پایان یافته است تا او به نبرد حقوقی با مدیر عامل Blockstream Adam Back پایان دهد. با وجود این واقعیت که قاضی بث بلوم می گوید دادگاه دچار تعجب است ، رایت گفت که او “99.9999 و چند درصد دیگر 9٪ مطمئن” است که وی به حق دسترسی به بیت کوین احتمالی میلیارد ها دلار دسترسی پیدا خواهد کرد.