بنیاد Zcash Q1 بخاطر کرونا با هزینه های بالا مواجه شده است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بنیاد Zcash Q1 بخاطر کرونا با هزینه های بالا مواجه شده است
  • royapm
  • اردیبهشت 03, 1399
  • بدون دیدگاه

بنیاد Zcash به دلیل فشارهای Covid-19 هزینه های خود را در سه ماه نخست امسال کاهش داد. این بنیاد در گزارش سه ماهه اول خود اعلام کرد که تنها 2.68 میلیون دلار از بودجه اولیه 3.24 میلیون دلار هزینه کرده است.

در این گزارش آمده است:

کاهش بودجه ما در درجه اول ناشی از لغو Zcon2 و کاهش هزینه سفر است.

Zcash یک سکه محبوب با محوریت حریم خصوصی است. براساس این گزارش ، در پایان سه ماهه ، بنیاد Zcash حدود 101،000 ZEC ، 42 بیت کوین (BTC) و 4 میلیون دلار پول نقد در اختیار داشت.

شیوع coronavirus باعث شده است تا مشاغل در سراسر جهان با احتساب هزینه ها ، شمارش شود. اعضای بنیاد Zcash گفتند که تاثیر این بیماری در عملکرد آن کمتر شدید است زیرا همیشه از راه دور عمل کرده است. در این دوره ، بنیاد از شبکه blockchain خود برای توسعه یك برنامه ردیابی تماس با حفظ حریم خصوصی با همکاری ائتلاف TCN ، یك گروه جهانی از همكاران ، كه در جهت یك هدف مشابه استفاده می كنند ، استفاده كرد.

در دوره بررسی ، بنیاد Zcash به کار روی Zebra – مشتری گروه سازگار با اجماع Zcash – ادامه داد. به گفته این گزارش ، فعال سازی سخت NU3 از ماه آوریل به ماه ژوئیه بازگشت ، زیرا کار با Zecwallet برای انتشار “نسخه کیف پول سبک” در حال انجام است. این نسخه از کیف پول کاربران جدید Zcash را قادر می سازد بلافاصله نشانه های ZEC خود را محافظت کنند.

این بنیاد قصد دارد “یک آستانه ساده برای هزینه های چند امضاء از صندوق های محافظت شده” ارائه دهد به نام آستانه انعطاف پذیر دور شنتور (فراست). به گفته وی ، این طرح می تواند در پروتکل Zcash Sapling برای پرداخت آستانه خصوصی ادغام شود ، همه به هدف مقاومت در برابر نظارت است.

گزارش Q1 2020 همچنین به روزرسانی در طراحی یک پگزون Zcash-Cosmos را ارائه داده است. پس از بررسی مفهوم ادغام بین زنجیره ای متقابل با اعضای اکوسیستم Cosmos ، شرکاء در سه ماهه دوم سال جاری نقشه راه بتونی منتشر می کنند.

در زمان نوشتن ، zcash (ZEC) طی 24 ساعت گذشته 9.2 درصد کاهش یافت و به 42.05 دلار رسید. سکه طی 52 هفته گذشته بیش از 37 درصد مخزن داشته است و سرمایه آن در بازار نیز به همین ترتیب به 378 میلیون دلار می رسد.