تتر و بیت کوین در لوگانو سوئیس قانونی شدند!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تتر و بیت کوین در لوگانو سوئیس قانونی شدند!

تتر و بیت کوین در لوگانو سوئیس قاننونی شد. هدف این شهر سوئیسی، تبدیل شدن به مرکز کریپتو در منطقه است. با پذیرش بیت کوین در سوئیس، پرداخت‌های کریپتو برای خدمات و صورتحساب‌های دولتی فعال می‌شود. لوگانو امیدوار است که استارت‌آپ‌های بلاکچین را جذب کرده و آینده‌ای را بر مبنای ارزهای دیجیتال بسازد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


تتر و بیت کوین در لوگانو سوئیس قانونی شدند!

تعدادی از ارزهای دیجیتال از جمله تتر و بیت کوین در لوگانو سوئیس، به عنوان وجه قانونی در نظر گرفته شده‌اند. زیرا این شهر قصد دارد به مرکز کریپتو در منطقه تبدیل شود. پیترو پورتی، مدیر شهر، این خبر را در یک رویداد پخش زنده به نام “لوگانو پلن ₿” در 3 مارس اعلام کرد. شهردار لوگانو، میکل فولتی و مدیر ارشد فناوری تتر، پائولو آردوینو به او پیوستند.

لوگانو شهری در سوئیس است و حدود 62000 نفر جمعیت دارد. این ابتکار توسط Tether Operations Limited، شرکت پشتیبان بزرگترین استیبل کوین جهان، پشتیبانی می‌شود.

 

آینده‌ای برای لوگانو بر اساس کریپتو

پس از السالوادور، لوگان. سوئیس قصد دارد که پرداخت‌های کریپت. را یکپارچه کند و به شهروندان اجازه دهد که هزینه‌های خدمات عمومی، مالیات و هزینه‌های تحصیل را با بیت کوین بپردازند.

  • آردوینو گفت:

“تولید ناخالص داخلی السالوادور 10 درصد و گردشگری آن 30 درصدT پس از اعلام بیت کوین به عنوان ارز قانونی افزایش یافت. تصور کنید در شهری در مرکز اروپا چه کاری می‌توانیم انجام دهیم.”

بخشی از این طرح، شامل توسعه یک مکان فیزیکی در قلب شهر است تا به عنوان مرکزی برای استارت‌آپ‌های کریپتو و بلاکچین عمل کند. یادداشت تفاهم بین لوگانو و تتر، علاوه بر تبدیل این شهر به مرکز بلاک چین، شامل تعدادی از ابتکارات نیز می‌شود.

یک صندوق چند میلیون دلاری برای کمک به تامین مالی استارت‌آپ‌های مبتنی بر بلاک‌چین ایجاد خواهد شد. تتر نیز تخصص و پشتیبانی خود را با تمرکز بر آموزش به شهر، ارائه خواهد کرد. بر اساس این اطلاعیه، همکاری با دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های تحقیقاتی محلی باعث ایجاد 500 بورسیه تحصیلی در آینده نزدیک خواهد شد.

 

استخراج سبز

این سرمایه گذاری همچنین بر استفاده از منابع طبیعی سازگار با محیط زیست برای نیرو بخشیدن به عملیات استخراج بیت کوین تمرکز خواهد کرد و به این دارایی امکان تبدیل شدن به یک شتاب دهنده برای توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر را می‌دهد.

  • میشل فولتی، شهردار لوگانو اظهار داشت:

“ما به این فناوری اعتقاد قوی داریم. پتانسیل گسترش فناوری و همکاری یکپارچه ما با تتر، شهری بهتر و بازتر، شفاف‌تر و هوشمندتر خواهد ساخت.”

  • آردوینو گفت:

“ما مشتاقانه منتظریم که لوگانو به یک الگو برای پذیرش جهانی تبدیل شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.