استفاده ساتوشی از یک PC High-End

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
استفاده ساتوشی از یک PC High-End
  • royapm
  • شهریور 02, 1399
  • بدون دیدگاه

دستگاه معدن ساتوشی

طرفداران Cryptocurrency اخیراً در مورد بحث درباره مخترع اسرارآمیز بیت کوین Satoshi Nakamoto بحث کرده اند ، زیرا دانشمند ارشد RSK ، Sergio Dermain Lerner ، مقاله ای را با عنوان “دستگاه معدن پاتوشی” منتشر کرد. در اصل ، لرن تجربه معدنکاری ساتوشی را شبیه سازی کرد. این یافته ها تخمین می زند که سازنده بیت کوین از یک کامپیوتر واحد برای معدنکاری حدود 1 میلیون بیت کوین که در روزهای ابتدایی از آن کاشته شده بود استفاده کرد.

Sergio Dermain Lerner به دلیل انتشار یکی از اولین تخمین های داده های فنی در سال 2013 در مورد ادعای سیتوشی ناکاموتو از بیت کوین شناخته شده است.

طی هفت سال گذشته ، لرن چند مقاله دیگر در مورد این موضوع منتشر کرده است و تخمین زده می شود که ساتوشی 1.1 میلیون BTC را استخراج کرده است. چندی پیش در سال 2018 ، تحقیقات Bitmex یافته هایی را منتشر کرد که تخمین می زند Satoshi تنها 700000 BTC را استخراج کرده است.

در اواخر ژوئیه سال 2020 ، ردیاب های blockchain و محققان Whale Alert یک گزارش تحقیقاتی جدید منتشر کردند که این رقم را در حدود 1،125،150 BTC قرار می داد.

جدیدترین مقاله لرنر “دستگاه معدن پاتوشی” در مورد اینكه آیا الگوی پاتوشی (استخراج ساتوشی) توسط چند رایانه یا یك رایانه انجام شده است ، بررسی می كند. لرن تجربه استخراج ساتوشی را با “استخراج قسمت بزرگی از اسکن فضا بدون پاتوشی به صورت متوالی در محدوده” شبیه سازی کرد.

مقاله علمی دانشمندان ارشد RSK گرایش مجدد استخراج معادن قدیمی ساتوشی را نشان داد که باعث کاهش ارزش عدم می شود.

لرنر کشف کرد: “معلوم شد که استخراج مجدد تمایل جدی از الگوریتم استخراج پاتوشی برای انتخاب موارد بالاتر هنگام اسکن قسمت داخلی نشان می دهد.” “این گرایش نشان می دهد که تخفیف در حال کاهش است ، و این برعکس است که نسخه مشتری 0.1 Satoshi انجام می دهد.”

استخراج مجدد برخی از راه حل های ممکن را انتخاب کرد که توسط معدنچی ، لرن به تفصیل و “یکی از راه حل های موجود در زنجیره ای ، راه حل واقعی نامیده می شود.”

این یافته باعث می شود که لرنر اعتقاد داشته باشد که Satoshi 50 رایانه برای مین گذاری بلوک های پاتوشی استفاده نکرده است و به احتمال زیاد مخترع در آن زمان از یک دستگاه واحد استفاده کرده است.

لرنر فکر می کند که ساتوشی ممکن است هنگام بررسی اوضاع کاهش عدم تعادل ، غوطه وری را بطور موقت اسکن کند. مقاله از لرنر می گوید: “از آنجا كه عدم توازن عدم تعادل هنگام تجزیه و تحلیل دو زیرانداز با هم كاهش می یابد ، این نشان می دهد كه پاتوشی 5 زیرانداز را به طور موازی اسكن می كرد ، اما هر زیر زمینی به صورت متوالی”.

این مغایر با نظریه ای است که پاتوشی اولین مزرعه استخراج 50 رایانه مستقل (یا هر سیستم بسیار جداشده دیگر) را مستقر کرده است و از این تئوری پشتیبانی می کند که پاتوشی در یک CPUبا سطح بالا بسیار ساده بود.

لرنر گفت که او تلاش کرد که روند کار مجدد معادن را در سال 2014 انجام دهد ، اما این ایده را برای چند سال خنثی کرد. این محقق توضیح داد که امسال او دوباره با “یک CPU استاندارد” مجدداً استخراج کرد و “اولین بلوک 18K را فقط بررسی کرد که این تئوری با واقعیت مطابقت دارد (این کار را انجام می دهد)”.

در طی چند سال گذشته ، جستجوی سرنخ های مربوط به Satoshi مورد علاقه طرفداران بوده و مردم همچنان به تحقیق درباره حرکات گذشته وی و نحوه پرش مخترع شبکه Bitcoin می پردازند.

مقالات پاتوشی لرن همیشه به تعدادی از تئوریها درمورد اندازه تخمین زده شده بیت کوین ساتوشی و نحوه عملکرد ناکاموتو در روزهای ابتدایی اعتماد کرده است.