تحلیلگران پیش بینی میکنند قیمت بیت کوین به 4200 دلار برسد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تحلیلگران پیش بینی میکنند قیمت بیت کوین به 4200 دلار برسد
  • royapm
  • اردیبهشت 17, 1398
  • بدون دیدگاه

آیا با نگاه به روند رشد بیت کوین باید شاهد سقوط تا 4200 دلار باشیم؟

تحلیلگران و تریدرها با مقایسه و تحلیل قیمت بیت کوین در 2019 احتمال می دهند قیمت بیت کوین به 4200 دلار برسد که البته این نظریه در بین تریدر ها با موافقت اکثریت واقع نشده و بیشتر تریدر ها موافق این موضوع نیستند.

در 24 ساعت گذشته قیمت بیت کوین تقریبا 6 درصد افزایش داشته و از 5580 دلار به 5950 دلار رسیده است. در اوج قیمت بیت کوین به 6100 دلار رسیده که شاهد رشد مارکت بوده ایم.

در اوایل ماه مارس حجم مارکت بیت کوین 270 میلیون دلار بود که در حال حاظر شاهد ان هستیم که حجم مارکت بیت کوین به بیش از 770 میلیون دلار رسیده است.

اگرچه شخصیت های برجسته مثل جوزف لوبین و سازندگان اتریوم معتقد هستند که قیمت بیت کوین در چارت فعلی پایین خواهد آمد.

قیمت بیت کوین در ماه های اخیرشاهد 85 درصد رشد بوده که برخی از معامله گران با تحلیل کارشناسان ریسک معامله را در شرایط کنونی بالا برده است. البته تحلیل گران با بررسی رشد و در نظر گرفتن پتانسیل بالای بیت کوین جای یک اما برای نظریه خود باقی میگذارند.

جاش راجر یک معامله گر معکوس بیت کوین انتظار دارد قیمت بیت کوین شاهد یک اصلاح قیمت در زمان نزدیک باشد و به 4200 دلار برسد و این بازه ممکن است 3 ماه طول بکشد. البته این شخص خاطر نشان شد بعد از اصلاح قیمت به 4200 دلار شاهد افزایش 180 درصدی در راند اول خواهیم بود

تحقیقات بایننس از میزان سود سرمایه گذاری ها

بایننس با تحقیقاتی که انجام داده است نشان داد که بیت کوین دراول جدول سود دهی صنعت های مختلف برای سود دهی می باشد. این نمودار سال 2019 را هدف قرار داده و صنعت کریپتو را در اول لیست خود نشان می دهد، حتی میزان رشد ذخایر نفت در رده دوم این جدول است.

در اغلب موارد شاهد آن بوده ایم که بعد از یک رشد ناگهانی بیت کوین شاهد یک اصلاح قیمت جزئی خواهیم بود.