تحلیل رشد بیت کوین

آیا با نگاه به روند رشد بیت کوین باید شاهد سقوط تا ۴۲۰۰ دلار باشیم؟

تحلیلگران و تریدرها با مقایسه و تحلیل قیمت بیت کوین در ۲۰۱۹ احتمال می دهند قیمت بیت کوین به ۴۲۰۰ دلار برسد که البته این نظریه در بین تریدر ها با موافقت اکثریت واقع نشده و بیشتر تریدر ها موافق این موضوع نیستند.

در ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین تقریبا ۶ درصد افزایش داشته و از ۵۵۸۰ دلار به ۵۹۵۰ دلار رسیده است. در اوج قیمت بیت کوین به ۶۱۰۰ دلار رسیده که شاهد رشد مارکت بوده ایم.

در اوایل ماه مارس حجم مارکت بیت کوین ۲۷۰ میلیون دلار بود که در حال حاظر شاهد ان هستیم که حجم مارکت بیت کوین به بیش از ۷۷۰ میلیون دلار رسیده است.

اگرچه شخصیت های برجسته مثل جوزف لوبین و سازندگان اتریوم معتقد هستند که قیمت بیت کوین در چارت فعلی پایین خواهد آمد.

قیمت بیت کوین در ماه های اخیرشاهد ۸۵ درصد رشد بوده که برخی از معامله گران با تحلیل کارشناسان ریسک معامله را در شرایط کنونی بالا برده است. البته تحلیل گران با بررسی رشد و در نظر گرفتن پتانسیل بالای بیت کوین جای یک اما برای نظریه خود باقی میگذارند.

جاش راجر یک معامله گر معکوس بیت کوین انتظار دارد قیمت بیت کوین شاهد یک اصلاح قیمت در زمان نزدیک باشد و به ۴۲۰۰ دلار برسد و این بازه ممکن است ۳ ماه طول بکشد. البته این شخص خاطر نشان شد بعد از اصلاح قیمت به ۴۲۰۰ دلار شاهد افزایش ۱۸۰ درصدی در راند اول خواهیم بود

تحقیقات بایننس از میزان سود سرمایه گذاری ها

بایننس با تحقیقاتی که انجام داده است نشان داد که بیت کوین دراول جدول سود دهی صنعت های مختلف برای سود دهی می باشد. این نمودار سال ۲۰۱۹ را هدف قرار داده و صنعت کریپتو را در اول لیست خود نشان می دهد، حتی میزان رشد ذخایر نفت در رده دوم این جدول است.

در اغلب موارد شاهد آن بوده ایم که بعد از یک رشد ناگهانی بیت کوین شاهد یک اصلاح قیمت جزئی خواهیم بود.